Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GWC - 100 sposobów zmieszczenia jamnika pod szafą


Recommended Posts

Bez porównania więcej da kWh !!! Przecież gwc podgrzewa powietrze przed rekuperatorem - to i o tyle cieplejsze będzie wyrzucane z domu. A pompa ciepła ma przy - 25 COP 3 z hakiem

Gwc zimą nie ma żadnego znaczenia energetycznego.

 

Czyli ziemia jest płaska. To już sie wole nie odzywać. Dobrze że mamy 21wiek. Co z tym Sanepidem - ma Pan ta ekspertyzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I jest realna szansa na pozyskanie wystarczających dla domu ilości ciepła?
Po 2 latach użytkowania, zacząłem montować innym ( znaczy ja "rozprowadzenie" a kanałówkę, od tego fachowcy) teraz minęła 4-ta zima i ani razu w sklepie czy w mieszkaniu lampka termostatu mi się nie zapaliła! Poza tym, gdyby nawet jakieś tańsze urządzenie, to przecież są kable w podłodze.

 

Pan Sobie wygoogluje Nowe rozwiązania na co dzień katalog produktów 2012/2013 seria M i MR SLIM

 

chyba 2 pozycja w googlach i str. 29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ziemia jest płaska. To już sie wole nie odzywać. Dobrze że mamy 21wiek. Co z tym Sanepidem - ma Pan ta ekspertyzę?
Dyrektor sanepidu w Kielcach stwierdził, ze:

Nigdy takich badań nie robili, nie mają nawet pracowni mykologii i w ogóle nie są od tego - to działka PZH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle nie rozumiem dlaczego wszyscy upieraja sie na tichelmana. Jak bym budowal gwcr to kazda nitka miala by wlasna czerpnie i wyrzutnie.

Zaleje tichelmana i masz calosc do wyrzucenia. zaleje 1 nitke to ja zamykasz.

ja proponuję zdublowanie wszystkich instalacji bo w razie W zawsze można się przełączyć ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja durny nie myślałem że można tyle zaoszczędzić.

Biorąc pod uwagę jej żywotność i koszty napraw oraz konserwacji, nie sądzisz że wyjdzie na to samo jak bym grzał trochę więcej w domu?

W ostateczności mogę zainwestować w jaką markową grzałkę .

Podaj jakieś za 3000PLN to wtedy, kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja durny nie myślałem że można tyle zaoszczędzić.

Biorąc pod uwagę jej żywotność i koszty napraw oraz konserwacji, nie sądzisz że wyjdzie na to samo jak bym grzał trochę więcej w domu?

W ostateczności mogę zainwestować w jaką markową grzałkę .

Podaj jakieś za 3000pln to wtedy, kto wie.

immerwater 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowoleni na fora nie zaglądają.

 

I znowu twierdzenie bez pokrycia, taki np. R&K zagląda chociaz swoją budowę zakonczył i jest zadowolony, z drugiej strony nie wszyscy niezadowoleni zaglądają na fora.

Jezeli mozna to proszę przedstawic jakies dane, statystyki, posiada Pan takie dane?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...