Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MELODIA pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

u nas prace postępują dziś trwają prace nad sufitem podwieszanym w kuchni, w albumie dodałam kilka nowych zdjęć z prawie gotową łazienką,

dzisiaj ma być zakończona montażem kabiny prysznicowej niestety brakuje wc, ilustra i umywalek trzeba jechać na zakupy.

Od przyszłego tygodnia będzie robione ocieplenie zewnętrzne jeśli tylko pogoda na to pozwoli.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powrotu złotej jesieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u nas prace postępują dziś trwają prace nad sufitem podwieszanym w kuchni, w albumie dodałam kilka nowych zdjęć z prawie gotową łazienką,

dzisiaj ma być zakończona montażem kabiny prysznicowej niestety brakuje wc, ilustra i umywalek trzeba jechać na zakupy.

Od przyszłego tygodnia będzie robione ocieplenie zewnętrzne jeśli tylko pogoda na to pozwoli.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powrotu złotej jesieni

 

Piękna łazienka, co to za płytki ? Prosimy o więcej fotek kiedy już pojawią się podwieszane sufity i sanitaria w łazience :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Straszna cisza na Naszym forum. Pochwalcie się swoimi wnętrzami!!!!

Ja dostałam wycenę mebli kuchennych 19750,00 zł wydaje mi się trochę dużo. Zabudowa jest podobna jak u Androżka. Czyli w miejscu spiżarki lodówka side by side i słupek z piekarnikiem i microfalą w ramie z korpusów meblowych nad lodówka dla wyrównania wysokości jest jeszcze szafeczka, a następnie szuflady przechodzące aż na ścianę z drzwiami wejściowymi do kuchni- u mnie te drzwi zlikwidowane - więc meble idą do komina a następnie zakręcają przed kominem tworząc wyspę a właściwie półwysep w którym ma być zmywarka i zlewozmywak część robocza blatu będzie przesłonięta wyższą wyspą od strony salonu. Łącznie wychodzi jakieś 12-14 metrów mebli.

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy dach (krokwie) opieraliscie bezposrednio na wiencu (muralcie) czy robiliscie "podkladki" Majster zaproponowal mi aby naokolo wienca dac takie cienkie "kontrlatki" grubosci 1,5 cm aby konstrukcja dachu nie lezala bezposrednio na wiencu.Ma to niby chronic drzewo przed gniciem ,zapewnic lepsza wentylacje czy cos takiego.Pierwszy raz spotkalam sie z taka metoda i nie wiem czy powinnam sie zgodzic :roll: Jak to u was wygladalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo dachu to czy ktoś z was kładł dachówkę karpiówkę. Niby w projekcie jest dach policzony również pod karpiówkę ale przy obciążeniach ponad 60kg/m2 zastanawiam się czy przekroje krokwi nie są za małe.

 

Jak macie zdjęcia takiego dachu to wklejajcie,tak samo elewacje...

 

Przekroje krokwi...powiedziałabym że pancerne. Dopiero teraz zwracam uwagę na inne budujące się domy i nigdzie, powtarzam-nigdzie nie widziałam tak grubych krokwi. Nasz cieśla się śmiał że na takim dachu można zbudować lądowisko dla śmigłowców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Więźba jest dobrze powiedziene pancerna, mój Kier Bud a jest to 70 letni bardzo zasadniczy wójek męża który nadal pracuje w nadzorze budowlanym mówił, że spokojnie możnabyło odchudzić więźbę. Ale było już za późno.

Jeśli chodzi o kontrłaty popatrz na zdjęcia, może Ci coś pomogą.

Pozdrawiam

 

Dzięki za opinie odnośnie wyceny kuchni :p

Jutro jadę zobaczyć próbki frontów z uchwytami wpuszczanymi mdf wysoki połysk i zwykła płyta.

Indspiracją mojej kuchni są zdjęcia ze strony"Dobrze mieszkaj" chcę aby mój dom wyglądał podobnie.

 

http://www.dobrzemieszkaj.pl/img/imagecache/401x600__media_7031_wm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety projektu nie mam, gdyż jeszcze nie zaakceptowałam warunków głównie staram się jeszcze targować i czekam na wycenę z uchwytami wpuszczanymi w front, musiałabym zapłacić za projekt który Pan zrobił zgodnie z moimi wskazówkami jego praca ograniczyła się tylko do przelania mojej wizji na "papier". Więc nie zamierzam za to płacić. Ale jak tylko będę miała zamieszcze w galerii.

jeszcze jedno zdjęcie z dobrze mieszkaj http://www.dobrzemieszkaj.pl/img/imagecache/401x600__media_7034_wm

 

Czy ma ktoś drzwi wewnętrzne z Polskone lub clasena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś drzwi wewnętrzne z Polskone lub clasena ?

 

My mamy Polskone, linia Quattro Soft limba. Wrażenie estetyczne-bardzo pozytywne,ale ogólna ocena niestety niezadowalająca. Fornir śliczny,ale bardzo miękki-bardzo łatwo o mechaniczne uszkodzenia. Gdybym miała ponownie wybierać-w tej samej (niemałej) cenie miałabym piękne drzwi wykonane z litego drewna przez miejscowego stolarza.

 

O zdjęciach pamiętam, ale mąż jakiś zapracowany, a jego talent fotograficzny znacznie przewyzsza mój ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mieliśmy okazję oglądać drzwi Classena u znajomych. Na pierwszy rzut oka ok, ale właściciele bardzo narzekali na jakość, która już przy montażu dała się we znaki. (bardzo delikatne, wręcz kruche, jedna ościeżnica przy montażu pękła na pół) Ogólnie nie bardzo są zadowoleni i dziś wybraliby inną firmę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...