Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MELODIA pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

budowniczy30 zapowiada się bardzo fajne wnętrze, proste i eleganckie. Ciekawe jakie kolorki będą w nim dominowały. Czy za umywalką są płyty betonowe?

 

proximka Ja od początku zakładałam w sumie bardzo mało kolorów, ponieważ po prostu lubię klasykę czyli szarość, czarny, biel, i naturalne drewno. Myślę że to jest ponadczasowe i w takim wnętrzu najlepiej się czuję. W łązience mam na ścianie efekt płyt betonowych, ale jest to jeszcze nie skończone, taką samą ścianę mam przy schodach i tam moim zdaniem efekt jest lepszy , w następny tygodniu będą montowali schody i drzwi to wkleję coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I muszę się pochwalić. Zaczęliśmy budowę bez prądu tzn nie mogliśmy się przyłączyć do starej sieci, obawiałam się że się wybudujemy i nie będziemy mogli się wprowadzić. Moje obawy zostały rozwiane - nowa sieć energetyczna położona, jeszcze skrzynka i możemy się podłączać.:wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy włączniki berkera w kolorze ecru, ale chyba wymienimy jednak na białe.. Wszędzie daliśmy takie same, tylko do łazienki i kuchni szklane też z tej firmy, tak nam pasowało do wnętrza.. Do koloru pomieszczenia chyba nie ma co dobierać, bo przy każdej zmianie koloru, trzeba będzie zmienić włącznik.. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy włączniki berkera w kolorze ecru, ale chyba wymienimy jednak na białe.. Wszędzie daliśmy takie same, tylko do łazienki i kuchni szklane też z tej firmy, tak nam pasowało do wnętrza.. Do koloru pomieszczenia chyba nie ma co dobierać, bo przy każdej zmianie koloru, trzeba będzie zmienić włącznik.. ;)

 

Melidiomanka a dlaczego teraz chcecie zmieniać na białe, ja również myślałam w sumie o ecru, tak mi też doradzał elektryk, bardzo podobają mi się szklane ale strasznie drogie, porównywałam w legrandzie.

Może pokażesz zdjęcia swego domku, chętnie pooglądam, bo jestem na etapie wykończeniówki...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melidiomanka a dlaczego teraz chcecie zmieniać na białe, ja również myślałam w sumie o ecru, tak mi też doradzał elektryk, bardzo podobają mi się szklane ale strasznie drogie, porównywałam w legrandzie.

Może pokażesz zdjęcia swego domku, chętnie pooglądam, bo jestem na etapie wykończeniówki...:)

 

Chcemy dół pomalować na biało i ecru chyba będą średnio wyglądać.. Jak mi się uda to wkleję jakieś fotki.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budowniczy30 , piękne wnętrza, wanna jest po prostu boska, zawsze o takiej marzyłam ale jak przyszło co do czego to się okazało że jest za mało miejsca i skończyło się na tradycyjnej wannie przy ścianie. Co do pstryczków to wybraliśmy białe, uważam że są uniwersalne, firma Simon ale nie pamiętam nazwy serii (jakieś takie zwykłe proste-klasyczne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melodiomanka: super kolorki. Napisz co to za super kafelki na górze - zielone i grafitowe? Czy dolną łazienkę powiększaliście?

 

płytki są z tubądzina seria colour, w-green i w-gray.. Zrezygnowaliśmy z jednego pokoju na dole i w jego miejsc zrobiliśmy dużą łazienkę, natomiast w miejscu, gdzie w projekcie była łazienka, zrobiliśmy garderobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoje na poddaszu i zdjęcie łazienek (ta biało-czarna jest na dole, zielona dla dzieci na poddaszu)

[ATTACH=CONFIG]82727[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82728[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82729[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82730[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82731[/ATTACH]

 

Melodiomanka Ale ładnie, piękne kolory, ja niestety nie jestem tak odważna, po prostu boję się kolorów i dlatego jak moje dziewczynki chciały różowe ściany to nie wiedziałam czy będzie dobrze, na pewno ożywia to wnętrze.

Łazienka na dole jest w miejscu pokoju a łazienka to garderoba tak? Ale jest ona chyba trochę zmniejszona?

Zieleń w górnej łazience super!

Prześlij jak możesz salonik. Jestem w trakcie wybierania kanapy, ceny różne ale i wykonanie też. Mam straszny dylemat a musze zamawiać teraz abym mogła na niej posiedzieć na święta:) Terminy kosmos! Wstępnie wybrałam Infinity Caya Designe-jak dla mnie dość drogi i to największy problem:)

Może użytkujecie taki bądź rozważacie zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne szczególnie dolna łazienka jest bardzo w moim typie. Kolory w pokojach żółty i niebieski jak najbardziej ok. Ja właśnie jestem na etapie wybierania płytek i armatury. Napisz proszę jakie masz zestawy prysznicowe, bo nic sensownego mi w oko nie wpadło, a szukam czegoś prostego w formie bez bajerów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melodiomanka Ale ładnie, piękne kolory, ja niestety nie jestem tak odważna, po prostu boję się kolorów i dlatego jak moje dziewczynki chciały różowe ściany to nie wiedziałam czy będzie dobrze, na pewno ożywia to wnętrze.

Łazienka na dole jest w miejscu pokoju a łazienka to garderoba tak? Ale jest ona chyba trochę zmniejszona?

Zieleń w górnej łazience super!

Prześlij jak możesz salonik. Jestem w trakcie wybierania kanapy, ceny różne ale i wykonanie też. Mam straszny dylemat a musze zamawiać teraz abym mogła na niej posiedzieć na święta:) Terminy kosmos! Wstępnie wybrałam Infinity Caya Designe-jak dla mnie dość drogi i to największy problem:)

Może użytkujecie taki bądź rozważacie zakup?

Dzięki za miłe słowa :) Zgadza się, zrezygnowaliśmy z jednego pokoju na dole, żeby mieć większą łazienkę, a tam gdzie łazienka zrobiliśmy sobie małą garderobę. Rzeczywiście troszkę jest zmniejszona, bo powiększyliśmy trochę kotłownię. Jeśli chodzi o salon, to jest on jeszcze w rozsypce, nie mamy obudowanego kominka, nie jest pomalowany, wiec o meblach nawet nie myślimy jeszcze.. Ale chętnie zobaczę jak inni obudowali swoje kominki.. i gdzie znaleźliście miejsce na tv w salonie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...