Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MELODIA pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

W pierwszy tydzień stycznia ruszam na poszukiwanie okien i bramy, trzeba zamówić teraz bo podobno będzie taniej. Co do okien to zastanawiam się pomiędzy ABM Jędraszek i Izoplastem (woj. łódzkie) tylko z bramą mam kłopot.

Napiszcie jakie wy okna i bramy zamontowaliście i czy się sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W pierwszy tydzień stycznia ruszam na poszukiwanie okien i bramy, trzeba zamówić teraz bo podobno będzie taniej. Co do okien to zastanawiam się pomiędzy ABM Jędraszek i Izoplastem (woj. łódzkie) tylko z bramą mam kłopot.

Napiszcie jakie wy okna i bramy zamontowaliście i czy się sprawują.

 

My wstawiliśmy okna platinium evolution z Oknoplastu Kraków, a bramę z hormanna.. jesteśmy bardzo zadowoleni i gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, wybór padłby na to samo! Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Ps. Właśnie wybraliśmy agd i bierzemy się za kuchnię! nareszcie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melodiomanko a jaki kolor wybraliście? Byłam u przedstawiciela oknoplastu w Łodzi i zastanawiam się nad orzechem ale nie wiem czy nie za ciemny. Wklej jakieś zdjęcia okien z bliska

 

My wybraliśmy orzech właśnie... w tej chwili nie mogę znaleźć takiego zdjęcia, żeby było samo okno z bliska, ale mogę zrobić.. póki co na zewnątrz trochę kolor okien widać..

 

20111123695.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Wam to wyszło:yes:.

A przy okazji obejrzałam sobie poprzednie zdjęcia i mam pytanie odnośnie płytek w górnej łazience. Czy to noce naturale? Jeśli tak, to napisz proszę jaki kolor fug wybrałaś, bo ja właśnie szukam odpowiednich.

Pozdrawiam.

 

Hej,

Dokładnie to te płytki a fuga z tego co pamiętam to karmel z ceresitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za dobre słowa.

 

melodia 26 wysłałam odpowiedź na prv:)

 

priximka dziękuję i również czekam na Twoje zdjęcia, zdecydowanie za mało jest ich na naszym forum.

 

Ja dwa lata temu rozpoczęłam przeglądanie forum melodii i pamiętam że zachwyciły nie zdjęcia Androżka (pozdrawiam oczywiście), nie wiem czy tu jeszcze zagląda:)

Bardzo dużo inspiracji i cennych porad tu uzyskałam i wiem że przy takiej ilości wyborów jakich dokonujemy budując dom muszą być one dokładnie przemyślane a i tak nie unikniemy błędów:)

Trzymam kciuki za Tych, którzy są na początku drogi do swojego wymarzonego domu.

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam trochę zmienić temat. Większość czasu rozmawiamy o materiałach, oknach, wykończeniu. Mnie interesuje jakie piece wybraliście?. Mam możliwość podłączenia się do gazu a instalator wybrał mi piec: Junkers cerapur smartZSB 22 - o mocy 7,3 do 21,8kW. (nie będę miała podłogówki tylko same grzejniki)

Jak jest u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam trochę zmienić temat. Większość czasu rozmawiamy o materiałach, oknach, wykończeniu. Mnie interesuje jakie piece wybraliście?. Mam możliwość podłączenia się do gazu a instalator wybrał mi piec: Junkers cerapur smartZSB 22 - o mocy 7,3 do 21,8kW. (nie będę miała podłogówki tylko same grzejniki)

Jak jest u was?

 

u mnie pompa ciepła i grzejnika nie mam żadnego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My póki co mamy ogrzewanie z kominka, ale docelowo gazowe. Mamy kominek z płaszczem wodnym, który ogrzewa dom (grzejniki, podłogówka) oraz wodę (bufor), wszystko jest kompatybilne z piecem gazowym, instalator zaproponował nam piec Wolfa, nie protestowaliśmy i taki założyliśmy, niestety nie mamy jeszcze doprowadzonego gazu więc piec nieprzetestowany. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

budowniczy30 przeglądałam ostatnio twoje zdjęcia i ciekawa jestem ile zabrała ci cm z pokoju ta zabudowa z kominkiem i tv?

Ja będę na tej ścianie robić kominek i mam z tym delikatny :) problem bu odejdzie mi jakieś 50 cm, nawet myślałam czy nie wstawić kominka w ścianę nośną zyskując 25 cm ale sama nie wiem. Możesz dla mnie zrobić zdjęcie holu tej ścianki?

 

planowałam coś takiego (rysunki jakieś dziwne mi się zrobiły ale mam nadzieję że będziecie wiedzieć o co chodzi)

http://img849.imageshack.us/img849/5424/kominekprojekt.jpg

 

Kominek wybrany to MILA 100x50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Melodiomanko!!! Juz się nie mogę doczekać kiedy ja tak będę mogła napisać :( Ale to chyba szybko nie nastąpi. U nas dopiero etap ogrzewania. No i tu mamy mały problem. Zdecydowaliśmy się na piec na eko-groszek (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa-to nie moja działka tylko męża :) z podajnikiem. Do tego mamy solary i kominek i nie wiemy czy założyć też piec gazowy (dodatkowo). Przeraża mnie dodatkowy koszt. Czy ktoś może nam doradzić? Do tego dochodzi projekt instalacji gazowej, geodeta, piec...

Póki co pochwalę się trochę zdjęciami bo ubogo coś na tym naszym forum :)

Pozdrawiam

DSC06046.JPG

DSC06061.jpg

DSC06070.JPG

Edytowane przez dzola11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...