Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MELODIA pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bazhyl z tego co pamietam u mar_ch kominy nie byly w klinkiera wiec moze on bedzie robil takie jak w projekcie?Zobacz sobie na jego fotki :D

A ja dzis dostalam z pracowni pełne rzuty Melodii :D Teraz zaczne dopiero analizowac hihihi Pracownia daje zgode na wszelkie zmiany hurrrra no i wreszcie wiem ze powierzchnia uzytkowa jest liczona od 1.90-czyli rzeczywiscie dosc spore musza byc te pokoje na poddaszu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś czuję przesilenie jesienno zimowe na naszym forum. Coś jakby nam ono przyblakało. Czyżby wszyscy juz tak zmęczeni kończącym się sezonem, czy tak zapracowani na finiszu?

roberttro: jak tam twój daszek na wykuszu wyszedł?

androzek: masz juz to stałe łącze z tepsy? A i jak tam pompa ciepła działa?

A może ktoś inny ma nowe fotki? Napewno tak - tylko się pewnie "wstydzi" :wink: albo co gorsza leni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapadła decyzja - klinkier w odcieniu czerwonego. Możecie napisać jaki dokładnie kolor jest u Was? Ewentualnie firma-model :).

 

Mam dachówkę miedzianą Sirius 13 z RuppCeramiki i waham sie pomiędzy:

 

http://www.crh-klinkier.pl/gfx/oferta/lato/cerg_alfa.jpg

http://www.crh-klinkier.pl/gfx/oferta/lato/bursztyn.jpg

http://www.wienerberger.pl/images/db/srprdet/1080545462552.jpg

 

http://www.ruppceramika.pl/images/oferta/01_syrus_duzy.jpg

Drugi od lewej to mój Sirius.

 

A może jeszcze coś innego...

 

Z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milczę bo neo wciąż nie mam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: -temat na mały felieton do gazety.Mam już dwóch kandydatów do vendetty - mBank ( totalne szopki przy transzach,dostałem furii ) oraz tepsa - tego nawet filozofowie nie przewidzieli,członkowie Samoobrony to wyżyny intelektualne w porównaniu z panienkami i oanami w błękitnej linii.Brak m i słów.Dlatego mniej się udzielam.

Dziś ma być montaż odkurzacza centralnego.Ponadto mozolnie powstaje siatka ogrodzeniowa.Dom otynkowany Ceresitem CT 35 szarym kornikiem .Na wiosne malowanie.

Pompa ciepła działa póki co bez zarzutu.W domu równo 22 C na poddaszu anwet cieplej.Brak jeszcze rachunku z Enei coby ocenić orientacyjne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazhyl: Co prawda, już kiedyś rozpisywałem się nt wierności, a raczej jej braku, odwzorowania kolorów przez aparaty cyfrowe, ale pomińmy to teraz.

Ja mam dokładnie poniższe zestawienie:

Cegła klinkierowa CRH kolor Alfa

Dachówka cementowa Brass Romańska - kolor ceglasty powłoka Cisar

I wyszło jak wyszło - tak na mój gust mogły kominy być trochę jaśniejsze, ale "pal go sześć" - jak mówili średniowieczni kaci, czyniąc swoją powinność :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim po długiej nieobecności. W galerii http://gigii.ao.pl dodałem troche fotek z kolejnych etapow budowy. Teraz zaczyna się zima więc pewnie chwilowy odpoczynek:) Za tydzień będą jeszcze okna więc wyśle jeszcze kilka nowych zdjęć. Jeszcze raz pozdawiam wszystkich ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIGII - widzę, że całkiem "niedaleko" Twoja Melodia stoi od mojej a dodatkowo jesteśmy na podobnym etapie realizacji. Czyli kolejna melodia na podkarpaciu - no i dobrze. Zamierzasz jeszcze coś w tym roku działać? Ja chcę jeszcze moją Melodię zamknąć - bramę garażową już mam, natomiast okna będą mi montować w najbliższy poniedziałek.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich Serdecznie,

 

można Naszą Melodię dodać na mapkę, kupiliśmy projekt- na wiosnę ruszamy ! ;)

 

DOBRZYKOWICE / koło Wrocławia

 

projekt z wykuszem zmieniony..trzymajcie kciuki !

na razie kupujemy materiały na ogrodzenie,potem może na fundamanty by zacząć pełną parą.. !

 

Pozdrawiamy

Klaudia i Miras ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie-coraz wiecej Melodii sie pojawia :D Klaudia kupujecie material na fundamenty wg zestawienia podanego w projekcie?Sama bym teraz kupila cos na fundamenty ale ciagle sie zastanawiam czy robic z bloczkow czy lane-ktore wyjda taniej.Jezeli lane musialabym je najpierw dac do przeliczenia.

Jedynak.g moglbys podac ile "weszlo" Ci matreilalu na fundamenty przy poszerzonej Melodii? :oops: Moze masz jakies zestawienie?Chetnie bym sobie to przegladla-nawet z murami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niestety - tutaj Kakusku nie mogę Ci pomoc. Z tego co pamiętam to dwa razy dowoziłem bloczki bo mi brakło, a było to w okresie kompletnego szaleństwa cenowego, tak że nie wspominam tego mile :evil: .

Dodam tylko, że zdylatowane fundamenty z bloczków mam również pod tarasami. A jak widać na zdjęciach moje bloczki to tzw typ Alfa. Ale raczej ich nie poleca - zwłaszcza na podmokłe tereny. Generalnie musze się też przyznać, że jedyne zestawienie jakie prowadzę z realizacji domku to wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Klaudia kupujecie material na fundamenty wg zestawienia podanego w projekcie?Sama bym teraz kupila cos na fundamenty ale ciagle sie zastanawiam czy robic z bloczkow czy lane-ktore wyjda taniej.Jezeli lane musialabym je najpierw dac do przeliczenia."

 

jeszcze sie zastanawiamy,na razie sprawy papierkowe musimy podopinac... :-?

 

pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...