Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MELODIA pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

Ja mam wjazd od południowego wschodu (bardziej od południa). Wprawdzie nie mieszkam jeszcze natomiast nie wyobrażałem sobie nigdy smażenia się na tarasie w pełnym słońcu. Pokoje północne zapewne będą słabiej oświetlone - to minus, temperatura w nich w moim przypadku jest jak w pozostałej części domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Witam Was, od jakiegoś pół roku conajmniej śledzę to forum. My też jakiś czas temu postanowiliśmy zbudować melodię ponieważ najwierniej oddawała nasze wyobrażenie o "gnieździe doskonałym" ;). Jak się uda w przyszłym tygodniu złożymy wniosek o pozwolenie na budowę. Chcemy ruszyć jak najszybciej. Ale chyba w tym gronie będziemy pionierami technologii - budujemy kanadyjczyka. :))) Jak tylko się uda postaram się też założyć galerię zdjęć i na bieżąco donosić o postępach :))

 

Acha, na mapie lokujemy się koło Lublina w miejscowości Smugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Melduję stan surowy zamknięty :D

 

wkleiłem pare fotek ,zapraszam do galeri http://www.sebastian32.ao.pl/

 

Elektryka też jest skończona ,jutro wchodzi ekipa od rekuperacji ,wybrałem centralę MISTRAL GEO 400 + płytowy wymiennik Provent GEO 400.

Pod koniec tygodnia wchodzą tynkarze ,wybrałem sufity gipsowe a ściany cementowo wapienne.W wtorek przyjedzie wykonawca od odwiertów pod kolektory pionowe :D

 

Ale będę miał tydzień :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich budowniczych melodia.

Mam pytanie czy ktoś z was może mi napisać ile potrzebował i jakiej stali na domek oraz cegieł na kominy jeśli nie stosował gotowych.

Po świętach ruszamy z fundamentami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie do melodiowcow, ktorzy juz mieszkaja. jak macie rozwiazana sprawe stolu i krzesel goscinnych. jak postawi sie je w wykuszu to praktycznie gosci przyjmuje sie w kuchni. na razie mam przewiezione wszystko ze starego mieszkania ale zastanawiam sie zanim dam zrobic meble. moze kilka fotek byloby mile wudzianych, andrezek zapadl chyba w sen zimowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie było mnie na tym forum rok. W tym czasie powstał nasz domek, w którym już mieszkamy od trzech miesięcy, chociaż nadal mamy trochę braków w wykończeniu i umeblowaniu. Słupy na poddaszu też mnie denerwują. Mamy wykończone płytą K-G i pomalowane. Nie wygląda to ciekawie. Narazie jednak nie mamy czasu, żeby coś z nimi zrobić. Bo praktycznie mąż prawie wszystko teraz robi sam, albo z moją pomocą, i to raczej sprzątającą. Domek stoi w Szczytnie, woj. Warmińsko-Mazurskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...