Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MELODIA pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękne- powtarzam sie ale naprawdę códo. W taki sam sposób chciałam rozwiązać schody mam dobudowaną ściankę poza tym na górze wolę mieć wejście ze schodów na sypialnię niż przy pokoju syna-bezpieczniej, narazie brak kasy na górę i robię dół kładą się kafle w łazience. :D

Mąż robi balustrady ze stali nierdzewnej i namawiał mnie na połączenie drewna ze stalą , teraz wiem że to jest super pomysł.

Napisz proszę jaką długą ściankę masz w holu dzielącą salon. Serdeczne dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne- powtarzam sie ale naprawdę códo. W taki sam sposób chciałam rozwiązać schody mam dobudowaną ściankę poza tym na górze wolę mieć wejście ze schodów na sypialnię niż przy pokoju syna-bezpieczniej, narazie brak kasy na górę i robię dół kładą się kafle w łazience. :D

Mąż robi balustrady ze stali nierdzewnej i namawiał mnie na połączenie drewna ze stalą , teraz wiem że to jest super pomysł.

Napisz proszę jaką długą ściankę masz w holu dzielącą salon. Serdeczne dzięki

 

Scianka 160 cm a przejście do salonu 120 cm jest wystarczające :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czapeczka jest przerobiona ceramiczna też mam dach robena brąz, przy okazji zrobię zdjęcie.

U mnie łazienka się wykańcza mam problem z dobraniem kafli na posadzkę do Traveny z paradyża producent przewidział tylko jasna podłogę. Zamówiłam Moringę z Tubądzina miała być ciemna czekolada a jest czekolada, mimo moich oporów po przywiezieniu na budowę całkiem nieźle się to komponuje zwłaszcza że ciemnych ściennych mam niewiele. Seria Calie też ma jaśniejszą posadzkę niż ściany więc uznałam że będzie moringa. Może ktoś ma te płytki u siebie?

W czasie oczekiwania na płytki moi fachowcy zajęli sie posdwieszanymi sufitami i będą gładzić tynki ( wydają się całkiem gładkie ale po małej próbie na 1m,będzie jednak minimalna warstewka gładzi.

W najbliższą sobotę zrobię zdjęcia, miały być w minioną ale odwiedzili nas sąsiedzi i skończyło się grilem do 1 w nocy, na zdjęcia zabrakło czasu. :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...