Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MELODIA pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

Majster też mi odradza 20-ke, więc ostatecznie stanęło 18 + 5 na poddasze http://www.sklep.thermo-haus.pl/Welna_mineralna_Varm_Dach_Plus_180_mm_1_m-12.html - i 150 na ściany http://www.sklep.thermo-haus.pl/Welna_mineralna_Varm_Fasada_150_mm_1_m-24.html Edytowane przez rataj75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Po dłuższej przerwie chcielibyśmy się pochwalić Naszą Melodią z antresolą. Roboty idą szybko i sprawnie - a kaska niestety ucieka, że jej dogonić nie można, ale cóż... - etap zewnątrz domu prawie skończony. Pozostał taras, wejście i ogród, ale to dopiero po wykopaniu przyłącza kanalizacji i wody. Wewnątrz - hydraulika, elektryka, tynki są, poddasze karton-gipsy robią się, glazurnik już prawie puka do drzwi, a schody czekają na montaż, kuchnia też już się tworzy, kominek również - tak więc niedługo się wprowadzimy i dodamy nowe fotki.

 

P.S. Androżku, czy mógłbyś nas umieścić na mapce? Wołomin k.Warszawy:) Z góry dziękujemy.

 

Pozdrawiamy i życzymy wytrwałości oraz cierpliwości, bo nam jej już czasem brakuje...

Ola i Marek

 

http://www.kajetan31.ao.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mój album na ao. przestał działać,spróbuję jutro wysłąć na skrzynkę.

Prosba do Androżka! Czy moglbys przy chwili czasu zalozyc na ao (ponownie )album ze zdjeciami twojej melodii:)) ?

Z gory dziekujemy:))

Pozdrawiamy wszystkich!!!

 

Nasza melodia powstanie kolo Poznania!

Ruszamy od wrzesnia:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

Mam pytanie do osób, które podniosły ściankę kolankową. W jaki sposób poradziliście sobie ze słupami S3? Trochę ordynarnie będzie wyglądał ten słupek w środku pokoju jeżeli przesuniemy ściankę kolankową na zewnątrz. Wydaje mi się, że na zdjęciach osób budujących Melodię z wyższą ścianką kolankowa, nie było tych słupów w ogóle. Niestety albumy większości osób z tego wątku przestały działać i mam zagwozdkę.

Jeżeli nie sprawiło by to problemu to poprosiłbym również o przesłanie zdjęcia z prawidłowo wykonanym wykuszem, konkretnie chodzi mi o prawidłowe wykonanie więźby i pokrycie tego miejsca dachówką. Wkrótce ten etap przede mną i wolę dać "fachofcom" zdjęcie niż się z nimi później użerać.

Pozdrawiam.

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kris a po co ci te wszystkie słupki, u mnie chłopaki z podkarpacia dali jeden, w pokoju nad garażem, ten bliżej środka. I jest schowany w ściance ala-kolankowej. Jeśli robisz więźbę z przekrojami jak w projekcie krokwie narażne mają 18x24. Zapewniam Cię, że z takiego drewna mozna mosty budować:). Ja podniosłem górę i dół o jeden pustak. Efekt rewelacyjny, nie wyobrażam sobie inaczej.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Melodiowiczow!!:))

Widać ,że wszyscy zajęci budową swoich gniazdek.

Duża cisza na forum:((

Wklejajcie zdjęcia na to chyba troszeczke czasu się znajdzie.

My od poniedziałku ruszamy z budową .

Czy ktoś buduje Melodie koło poznania?

Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo dużo wytrwałości i zasobów pieniężnych:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Razem z mężem dołączamy do grona "Melodiowiczów":).Zastanawiamy się właśnie nad wprowadzanymi zmianami w projekcie. Mamy pytanie czy byłaby możliwość zobaczenia u kogoś domku na "żywo "? Chodzi o Rzeszów i okolice. I pytanie do Androżka- czy można dostać na priv Twoje zdjęcia z albumu ao. Teraz niestety nie działa, a wcześniej podziwialiśmy Twoje rozwiązania (prosimy o zdjęcia - jeżeli można?) mój adres e-mail [email protected]. Pozdrawiamy serdecznie!! Edytowane przez malaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!!!!!

Widzę że cisza na forum , pewnie każdy jest zajęty swoją Melodią.

U nas prace właśnie się rozpoczęły, fundamenty wykopane i zaraz przyjdzie wylewka i zbrojenie.

I jeśli pogoda dopisze to za 2 tygodnie będzie już po wszystkim jeśli chodzi o pierwszy etap czyli fundamenty.

 

P.S Proszę o zdjęcia bo nie mam pomysłu na schody i kuchnie

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...