Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TP SA: neostrada z/bez telefonu


niciacia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 144
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam dokladnie taka sama sytuacje

 

ale po moich doswiadczeniach (3 -4 lata radiowka) wole placic telekomunie niz znowu pakowac sie w radio

 

pzdr

 

Niby tak. Ale Neo 512 (w najnowszej promocji) + abonament telefoniczny = prawie 100 zł i jestem uwiązany na 3 lata (albo na 2).

 

Radio mogę wypróbować za 45 zł miesięcznie, jak będzie kiepsko działało zdecyduję się na Neo. Tak sobie to wykombinowałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wczoraj obiło mi się o uszy, że TP SA "musi" rozdzielić te dwie usługi, tzn. telefon i internet. Może ktoś zna temat lub jest bliżej zagadnienia i zechciałby się podzielić wiadomościami ? :wink:

Na razie TP SA jako monoplista ma gleboko w d... przyszlych klientow !!

Od roku domagamy sie przylacza .. bezskutecznie , sprawa rozbija sie o to ze trzeba wykopac 300 rowu na kabel , sasiedzi nie zgadaja sie na slupy . Rzecz dzieje sie w zachodniej Malopolsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ale po moich doswiadczeniach (3 -4 lata radiowka) wole placic telekomunie niz znowu pakowac sie w radio...

 

Oj radiówka radiówce nierówna.

 

W poprzednim mieszkaniu miałem super dostawcę. Ssałem całe filmy po 700MB w 5-6 godzin. Gość miał kilka najszybszych DSLów na niespełna 40 osób. Odblokowywał porty (activ) Po prostu był super.

 

Teraz na osiedlu korzystam z innego dostawcy i rzeczywiscie w porównaniu z tamtym to beznadzieja.

 

Ale nie można tak od razu radiówki mieszać z błotem. Wszystko zależy od dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do obiektywnej oceny oferty TP S.A.

Pomijając jakość obsługi na 9393 oraz problemy reklamacyjne, to obecnie TP ma jedna z najlepszych ofert na neta- 512 za chyba 33 zł miesięcznie w umowie na 2 lata......:)))

do tego ruszyli teraz z telewizją cyfrową, voipem i liveboxem.

 

zachęcam do odwiedzenia strony http://www.tp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do obiektywnej oceny oferty TP S.A.

Pomijając jakość obsługi na 9393 oraz problemy reklamacyjne, to obecnie TP ma jedna z najlepszych ofert na neta- 512 za chyba 33 zł miesięcznie w umowie na 2 lata......:)))

do tego ruszyli teraz z telewizją cyfrową, voipem i liveboxem.

 

zachęcam do odwiedzenia strony http://www.tp.pl

 

1. Strona nie działa - w przebudowie. Tu już widać brak profesjonalizmu. Jak firma będaca takim kolosem przebudowuje portal przez kilka dni...

2. O ile pamietam tą promocję to było tam coś o nickich cenach przez faktycznie chyba 2 lata, ale trzeba umowę podpisać na 3 lata - wszędzie są jakieś haczyki

3. A "pomijając jakość obsługi na 9393..." jak lubisz być olewany i poniewierany za dość duże pieniądze to Twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TP-sy, podzielam zdanie poprzedników.

Rozpacz w czarną kratkę bordo...

 

W 2000 roku (rzekomo już nie za komuny!) wyprowadzając się z mieszkania w Bielsku-B. złożyłem podanie o przyznanie telefonu! (głównie myśląc o łączności z inetem raczej...) w jednej z okolicznych wiosek.

Przyszło standardowe blablabla...

Upłynęło już 6 lat! Ani widu ani słychu...

Natomiast radiówka (bez telefonu, który jest mi potrzebny jak...) chodzi jak burza - z kosztem około 100,- zł/miech przy prędkości 512bodów.

 

Wystarczy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie taka sama sytuacje

 

ale po moich doswiadczeniach (3 -4 lata radiowka) wole placic telekomunie niz znowu pakowac sie w radio

 

pzdr

 

Niby tak. Ale Neo 512 (w najnowszej promocji) + abonament telefoniczny = prawie 100 zł i jestem uwiązany na 3 lata (albo na 2).

 

Radio mogę wypróbować za 45 zł miesięcznie, jak będzie kiepsko działało zdecyduję się na Neo. Tak sobie to wykombinowałem 8)

 

witam

male sprostowanie mozna brac neo z socjalnym spokojnie wyjdzie wtedy miesiecznie 56 pln za telefon i neostrade (przynajmniej przez pierwszy rok ) potem juz sie aneksami leci i korzysta z nastepnych promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Rozmawiałem z przedsatwicielem Tepsy (nie najniższym w drabinie służbowej), który powiedział, że od nowego roku neostrada od telefonu będzie odłączona. Mówił również, że ołaty za neo nie powinny wzrosnąć, co najwyżej za instalację będą pobierać nie złotówkę, a konkretniejszą kwotę.

Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

male sprostowanie mozna brac neo z socjalnym spokojnie wyjdzie wtedy miesiecznie 56 pln za telefon i neostrade (przynajmniej przez pierwszy rok ) potem juz sie aneksami leci i korzysta z nastepnych promocji :)

 

Niestety nie można :-? Zobacz to:

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telefon_domowy/abonament/socjalny/

 

Cytuję:

Posiadając plan socjalny tp nie można korzystać z neostrady tp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna z socjalnym niestety

odn rozdzialu abo i neo to spiewka ma juz z dobry rok i na pewno pociagna jeszcze pare latek :cry:

 

ja sie zlamalem (nie mam innej opcji) i walcze o przepisanie numeru ze starego wlasciciela i potem Neo

na razie 2 miesiace i 50 telefonow i pare wizyt i pare skarg itd

 

i oczywiscie go...no

 

po prostu czarna rozpacz

 

a co pare dni dzwoni jakis idiota i pyta czy czasem nie chce neostrady :x :x :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... W W-wie w bloku mogę mieć: Chello w UPC lub internet przez Aster a i tak korzystam z sieci osiedlowej (testowałem przez 2 mies. Neo 512 - porażka). Jakbym się uparł, to mógłbym mieć internet z Dialogu lub Netii.

Niestety, na wsi (choć 200 m. od granic W-wy) tak wesoło już nie jest :( Kablówki żadnej nie ma i nie będzie, Dialog i Netia usług tam nie świadczą (nawiasem mówiąc też uzależniają internet od posiadania telefonu) i w ten sposób pozostaje tepsa... O radiówce nie słyszałem, ale może ktoś z okolic Babic Starych wie coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak TEPSA ma 30 dni na rozdzielenie neostrady i telefonu.

Ale ja tam IM nie wierzę. Nikt w Naszym pięknym kraju nic nie zrobi TEPSIE.

Internet mamy i tak najdroższy w Europie i co z tego. Także teraz też nic wielkiego się nie stanie.

nie do konca.. to mit jakie drogie telefony i internety mamy

mam mieszkanie sluzbowe w Niemczech... firma zalatwila mi telwefon do D.Telekom (taka nasza telekomuna)

To co wybrano to TDSL Businnes czy jakos tak... polega to na usludze telefonu isdn oraz internetu w standardzie ADSL RU2

nie dali modemu dslowego!!! (musialem go kupic sam) ani telefonu isdn.. przylaczenie kosztowalo chyba over 150E a w rachunku byl ryczalt na dojazd dla goscia co to intalowal!!!

modem adsl kupilem taki nie przeznaczony niby speclanie do DT ale taki uniowersalny.. nie doczytalem ze parametry logowania dla takich trzeba inaczej ustawic.. 3 proby pod rzad zlego logowania i zablokowane (ale o tym pozniej sie dowiedzialem).. dzwonie na infolinie i mowie ze mam probolem.. pytanie.. a modem ma pan od nas? nie.. to prosze skontakowac sie ze sprzedawca...spadaj...

na nast dzien sprobowalem bez wiary i chodzi!!! (ta blokada usuwa sie samoistnie po 24h jak wyszlo pozniej)..

a teraz ceny

oni rachunek przysylaja troche jak u nas energetyka - wg prognoz:).. pierwszy rachunek przyszedl za 2 miechy + koszta instalacji.. cena ok. 270E!!!!!.. rozmow tam bylo na 4 Euro (gadam przes skype)

abo teraz co miesiac za tel+net to okolo 60E.. net w miare szybki (nawet nie wiem 512 albo 1mb)

a porownajcie to prosze do ceny telekomuny gdzie abo jest za 12E tel.. neo 1mb pewnie w okolicach sredniorocznie jakies 25E.. do tego dostajesz za for free jakis gowniany modemik na usb a za niewielka oplate masz lifeboxa (powiedzmy usredniajac promocje jakies 5 pln-1,2E/miesiac)

Lubimy marudzic ale telekomuna w prownanieu do DT to superwypas forntem do klienta jest!!! w bloku widzialem ze jakis net osiedlowy 256 albo 512 byl 100E instalacja i abi 30E.. u nas najczesciej net jest za okolo 1-200pln instalacja + jakie 50-70pln/abo

Wg mnie u nas duuuuzzzzzooooo taniej

Pozdrowiam,

przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...modem adsl kupilem taki nie przeznaczony niby speclanie do DT ale taki uniowersalny.. nie doczytalem ze parametry logowania dla takich trzeba inaczej ustawic.. 3 proby pod rzad zlego logowania i zablokowane (ale o tym pozniej sie dowiedzialem).. dzwonie na infolinie i mowie ze mam probolem.. pytanie.. a modem ma pan od nas? nie.. to prosze skontakowac sie ze sprzedawca...spadaj...

przemek

 

Swoją drogą, w tepsie konsultanci na infolini też mogą Ci powiedzieć spadaj, jak nie masz tego gówna co kupujesz od tepsy, jeśli już Ci powiedzą co i jak to jest tylko ich dobra nieprzymuszona wola i Twój fart że akurat konsultant z jakiegoś źródła wiedział jak taki sprzęt się konfiguruja. Ale zaręczm Cię że takich kumatych konsultantów na infolini nie ma tepsa za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma neostrady ani sygnału telefonicznego od ponad 2 tygodni i juz mi się nawet znudziło dzwonienie w tej sprawie na błękitną linię -od posiadania tel. stacjonarnego MOZNA się odzwyczaić, a do internetu tylko na balkonie/w ogrodzie przyzwyczaić :p [bezprzewodowy net w Orange - chyba chodzi o to, żeby uzależnionych zmuszać do wychodzenia na świeże powietrze :p - to działa 8) ]

 

najb. mnie śmieszy ten ich komunikacik, ze z telefonu stacjonarnego połączenie jestt bezpłatne - pewnie mam chodzić do sąsiada, żeby zgłosić awarię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odn rozdzialu abo i neo to spiewka ma juz z dobry rok i na pewno pociagna jeszcze pare latek :cry:

 

ja sie zlamalem (

To smutne, że poległe�. Pozyjemy, zobaczymy. Ja żyję nadziejš, a złamać sie nie dam. AMEN

 

na razie place frycowe

juz dwa miesiace przepisuja telefon a o neo nawet nie zaczalem rozmawiac ;-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...