Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaka kostka brukowa? Pokażcie swoje...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Może powiecie, że się chwalę, ale takie samo koło wykonane z granitu wygląda lepiej od betonowego bruku:)

Fotka dla porównania jest na mojej stronce www po prawej w zakładce zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlujesz kostką granitową i z tego żyjesz. Raczej nie oczekiwałbym abyś wychwalał kostkę brukową :)

Ładny granit też kosztuje. Ten najtańszy mi się nie podoba,dlatego u mnie padło na nostalit Libetu w kolorze i to w dobrej cenie(wyszło najkorzystniej). A cena niestety odegrała tu ważną rolę.

Zdjęcia musze zrobić, to się pochwalę.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fale, koła, półkola... jeszcze brakuje tutaj trójkątów i wielokątów. Przerost formy nad treścią. Przesadziłeś z tą różnorodnością. Im mniej ------> tym więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Może to będzie inspiracją dla forumowiczów:

Kostka brukowa z kamienia polnego:

http://img19.imageshack.us/img19/3121/p1040386z.jpg

http://img249.imageshack.us/img249/5980/p1040387s.jpg

 

Tomciooo bardzo ładnie ułożyliście kosteczkę jak dobrze pamiętam jesteś z Pruszkowa? Jak cenowo wygląda polny kamień w porównaniu do granitu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciooo bardzo ładnie ułożyliście kosteczkę jak dobrze pamiętam jesteś z Pruszkowa? Jak cenowo wygląda polny kamień w porównaniu do granitu?

 

Nie, nie z Pruszkowa. Trochę bliżej - Skierniewice :)

Cenowo trochę drożej od granitu, ale efekt jest wart tej ceny.

W przypadku pytań szczegółowych zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Niestety, kostka granitowa lepszego sortu to i lepiej kosztuje:eek: tańsza, nierówna jest zmorą dla małych dzieci i w odśnieżaniu, dlatego wybrałam brukową

2a963c9710fda4f373&#9.jpg na tarasie żółta z brązowymi obrzezami

 

5a8e4835310efbb3c6&#5.jpg na podwórku brąz z żółtymi brzegami / tu lekko zaszroniona/. Podoba mi się liść jesieni ale przy kolorowych roślinach za dużo by było tej pstrokacizny:cool: obwódka studzienki do szamba jest minimalnie wyżej i już przy odśnieżaniu zaczepiam szuflą, nie wierzę więc w bajki że nierówną kostkę granitową bez problemu się odśnieża......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...