Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaka kostka brukowa? Pokażcie swoje...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
A ja też mam zryza czy granit szary czy rudy . Dach mam czarny a elewację brązowo żółtą a nawet lekko pomarańczową i sam nie wiem jaką kostkę dać.

 

Z mojego doświadczenia wynika, że do jasnych elewacji klienci zamawiają kostkę szarą, a do żółtych i kolorowych kostkę szaro-rudą. A poza tym kostka szaro-ruda daje większe wrażenie, że to kamień a nie jakiś beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

Jestem posiadaczką kostki granitowej od 12 lat i powiem szczerze że wymieniam z radością.Nie chodzi tu o wygląd-ten już się znudził ale przede wszystkim o odśnieżanie.Wkurzające,szczególnie jak są same kobiety w gospodarstwie.Mimo że położona dobrze to naturalne krzywizny są uciążliwe bardzo.

Zmieniam na Libet piccolę.Śliczna.

Aha,jeśli ktoś jest z Zielonej Góry to jest fajny ogród wystawowy Libetu obok centali rybnej, chyba al. zjednoczenia.

Można dostać oczopląsu i wreszcie zobaczyś wszystko w realu.Fachowo doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczką kostki granitowej od 12 lat i powiem szczerze że wymieniam z radością.Nie chodzi tu o wygląd-ten już się znudził ale przede wszystkim o odśnieżanie.Wkurzające,szczególnie jak są same kobiety w gospodarstwie.Mimo że położona dobrze to naturalne krzywizny są uciążliwe bardzo.

Zmieniam na Libet piccolę.Śliczna.

Aha,jeśli ktoś jest z Zielonej Góry to jest fajny ogród wystawowy Libetu obok centali rybnej, chyba al. zjednoczenia.

Można dostać oczopląsu i wreszcie zobaczyś wszystko w realu.Fachowo doradzą.

 

Cóż za wysublimowana autoreklama.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za wysublimowana autoreklama.... :)

 

Jesteś pewien, że autoreklama? W prawdzie pierwsze słyszę, żeby ktoś wymieniał granit na kostkę betonową, ale może rzeczywiście odśnieżanie było tak uciążliwe, że ktoś postanowił to zmienić...

A co do samej wymienionej wyżej firmy, to w najbliższą sobotę wybieram się do Szczecina obejrzeć na żywo ich produkty, czy to oznacza autoreklamę?;-)

 

pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że autoreklama? W prawdzie pierwsze słyszę, żeby ktoś wymieniał granit na kostkę betonową, ale może rzeczywiście odśnieżanie było tak uciążliwe, że ktoś postanowił to zmienić...

A co do samej wymienionej wyżej firmy, to w najbliższą sobotę wybieram się do Szczecina obejrzeć na żywo ich produkty, czy to oznacza autoreklamę?;-)

 

pozdrawiam

Basia

 

Jeżeli ktoś rejestruje się na takim forum w dniu napisania postu i jest to jego jeden jedyny post, w którym na dodatek zachwala firmą z konkretnej miejscowości oraz podaje jej adres to na 100% jest to autoreklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o rzekomą autoreklamę to zwyczajnie byłam ciekawa opinii o Libecie- które w sumie znalazłam i które sie potwierdziły.przepraszam że kogoś pochwaliłam, a to że piszę post w tym samym dniu co rejestracja to też grzech?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiaw - a można wiedzieć, gdzie konkretnie w Szczecinie to można obejrzeć? Byłabym zainteresowana...

 

Na stronie Libetu są adresy wszystkich przedstawicielstw, to w Szczecinie zdaje się na Szczawiowej, w sumie nie wiem za bardzo gdzie to jest, z mapa będziemy jechać;-)

My jesteśmy zdecydowani na ich kostkę, projektantka dopracowuje nam projekt (oferta w cenie jeśli się kupi kostkę a jak nie, to mam projekt za 400 zł), tylko musimy się zdecydować, czy antyczna czy inna. Za poważna decyzja, żeby opierac się tylko na obrazkach w internecie, więc w sobotę ruszamy na Szczecin;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...