Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do podwórkowych marzeń


Recommended Posts

Witaj,

prace na przód, ale tego piachu to potrzebujesz...jej,.... dobrze żę obok masz PKP bo podmyloby sąsiada jakby zaczeła spływać woda z Twojej ziemi... ;)

 

zawsze jak jade PKP to wyszukuje WAS......!!!!

 

podaj namiary na tego Pana od wodociągów co bedzie podłączał ci teraz wode..- TANIO-bierz go bez mrugnięcia okiem!!!!

 

 

pozdrawiam wiosennie i wkrótce zimowo z Siedlec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj,

prace na przód, ale tego piachu to potrzebujesz...jej,.... dobrze żę obok masz PKP bo podmyloby sąsiada jakby zaczeła spływać woda z Twojej ziemi... ;)

Dlatego, żeby było bez łamania przepisów staram się przy samej siatce nie robić wyżej, tylko równo z sąsiadami... A już metr od siatki fruu! do góry o pół metra :wink:

Pan od wodociągów operuje w Minsku (u nas trochę po znajomości) normalnie 50 zł/m, w Siedlcach może być pewnie droższy, ale jak chcesz telefon, to daj znać - będę w domu to sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Czy dachówki do zdania to masz w pełnej palecie, bo mi nie chciał wtedy wziąć rozpakowanej niepełnej palety.

Przedstawiciel Tobie odmówił czy kierowca? U mnie jest niecała paleta ale uzgodniłem na Trakcie, że zabierają wszystkie, łącznie z tymi, które przyjechały do mnie popękane. Tym bardziej że część z nich była w nieoryginalnym opakowaniu, zafoliowana pewnie w składzie (podejrzewam, że stąd problem w odcieniach, może inny sort). Poza tym nie mają własnego HDS-a więc i tak musimy je rozpakować, żeby na samochód wrzucić. No, chyba że z kierowcą dygniemy takie paczuszki po 20 dachówek :lol:

 

ps - Dzięki, Ty też idziesz ostro do przodu. Jak wyschną tynki i wylewki to już będzie z górki, samo dopieszczanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel Tobie odmówił czy kierowca? U mnie jest niecała paleta ale uzgodniłem na Trakcie, że zabierają wszystkie, łącznie z tymi, które przyjechały do mnie popękane.

Tak powiedział kierowca, że nie zabierze niepełnej palety :( W razie czego, pamiętaj o mnie, że ja tez chce zwrócić resztę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
ryse jak dla mnie masz zaje............. sorka za okreslenie i napewno nie jest to wina tynkarzy - na twoim mijescu dosc szybko pokazalabym ja kierownikowi!!!!!!!!!!!!!!!

 

Też tak myślę. Boję się, że skończy się rozebraniem feralnej ściany i postawieniem nowej. Z karton gipsu (jak w projekcie 8) ) No bo co innego można tu wymyśleć. Wzmocnienia na obecnym etapie? :roll:

Ostatecznie można na próbę dać jakąś elastyczną szpachlę albo akryl pod farbę, potem modlić się by znów nie strzeliło... i z tym żyć :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Jaro, na następnej lekcji kursu na pewno będzie o przycinaniu płytek. Jestem pod wrażeniem.

Swoją drogą, jakbyś miał porządną maszynkę do cięcia to na pewno dałbyś sobie radę bez tej lekcji. Tylko, że taka kosztuje pewnie ok. 500-1000zł. "Mój" glazurnik ma taką. Właściwie to sama tnie :)

Gdzie taki gres za 13 zeta znalazłeś? Chyba by mi się przydał w piwniczce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Jaro, na następnej lekcji kursu na pewno będzie o przycinaniu płytek. Jestem pod wrażeniem.

Swoją drogą, jakbyś miał porządną maszynkę do cięcia to na pewno dałbyś sobie radę bez tej lekcji. Tylko, że taka kosztuje pewnie ok. 500-1000zł. "Mój" glazurnik ma taką. Właściwie to sama tnie :)

Gdzie taki gres za 13 zeta znalazłeś? Chyba by mi się przydał w piwniczce :)

Dziś po rozwaleniu kolejnej płytki wymieniłem kółko w pożyczonej maszynce i to był strzał w dziesiątkę! Ciąłem bez problemu nawet 2-centymetrowe paski :o

Gres najpierw znalazłem w namiocie "Glazura za grosze" po 14,50 i nawet kupiłem ale po rozpakowaniu okazało się że każda ma feler i odwiozłem. Przyjęli bo wcześniej nie ostrzegli mnie że są pozagatunkowe :evil: Jakiś pechowy jestem... Podjechałem więc po pracy do Brico Depot na Jubilerskiej w Wawce i kupiłem 14 metrów po 12,98 zł za metr (z fakturą :wink: , do odliczenia w US)

Kotłownia i schowek pod schodami wyłożone przez 1,5 dnia :D Licząc ułożenie np. po 40 zł za metr - 600 zł zostało w kieszeni. Spodobała mi się ta robota więc rozglądam się już za glazurą do kotłowni. A ściany to już chyba ciut wyższa szkoła jazdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Jarek, nie dołuj tylko głowa do góry :)

Chyba zbyt beztrosko podchodzę do tej budowy. Jedyną umówioną ekipę jaką mam to do elewacji na sierpień :roll: Jak nie zacznę zaraz szukać, to i na zimę nikogo nie będę miał :cry: (sufity i skosy, kominek, glazury, schody z barierkami, front ogrodzenia itd...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną umówioną ekipę jaką mam to do elewacji na sierpień :roll:

a ja nie mam :(

Jak nie zacznę zaraz szukać, to i na zimę nikogo nie będę miał :cry: (sufity i skosy, kominek, glazury, schody z barierkami, front ogrodzenia itd...)

do kominka polecę Ci człowieka, do schodów też, do frontu ogrodzenia tez nie mam :(, o sufitach, skosach i glazurze pisałem Ci już, więc nie będę się powtarzał, ale kontakt na uczciwego człowieka Ci dam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...