Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do podwórkowych marzeń


Recommended Posts

W zeszłym roku na lekkie dogrzewanie brałem od nich właśnie z Sosnowca i nie było żadnych problemów - chyba są porównywalne. No, ale będę mądrzejszy po paru sezonach, jak będę kupował, palił i porównywał różne rodzaje :lol:

 

ps. polecam wątki ekogroszkowe, tam są mądrzejsi ode mnie :wink: np. ten:

http://forum.muratordom.pl/piece-na-ekogroszek-z-zasobnikiem,t56356-2340.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Witam Jaro , śliczne masz kolory pokoików na górze, takie wesołe. Bardzo podobają mi sie panele w pokoju żółto-różowo-niebieskim. Możesz zdradzić jaki rodzaj i kolor jest tych paneli. Ładnie pasują do takich wnetrz.

Cześć

Panele są firmy Classen, moje to teak borneo, allegro structure, link tutaj:

http://www.classen.pl/www/duze_foto.php?id=3105

Około 34 zł za metr

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witaj,

 

Przeczytałem Twoją starą wypowiedź na temat papy na chudziaka. Miałeś chyba wątpliwości czy nie będzie problemów z zapachem w domu. W dzienniku zobaczyłem, że zdecydowałeś się jednak położyć papę i na to folię budowlaną. Czy to rozwiązanie się sprawdziło? Czy w miałeś problem z zapachem papy w domu?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałeś się jednak położyć papę i na to folię budowlaną. Czy to rozwiązanie się sprawdziło? Czy w miałeś problem z zapachem papy w domu?

Cześć!

Eeee, z tym smrodem to były jakieś mity... Zero zapachu, no ale jak ma być, skoro na to poszedł styropian, folia, wylewka, klej, gres. No ni ma bata żeby cokolwiek czuć ;)

Teraz to cieszę się że dałem tą papę, ale powinienem bardziej się postarać nad jej ciągłością. Na jednej z działówek jest wilgoć, a na zdjęciach widzę, że izolacji tam zabrakło... Dokładność i ciągłość izolacji to podstawa.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
Witam wpadłam się przywitać - w tym roku zaczęliśmy budowę w Targówce, tyle że chyba po drugiej stronie ulicy bo do torów mamy jakiś 1 km ;) gratuluję ukończenia budowy. Bardzo miły i przytulny domek. A kostka wokół domu - mistrzostwo świata - nie ma jak satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, którą zrobiło się samemu. Ja własnie ściagnęłam instrukcje układania kostki i pokazałam mężowi mówiąc " e tam dasz radę sam" - spojrzał w instrukcję, na mnie i cisza. Jak się kaska skończy to pewnie wrócimy do tego tematu ;) My jesteśmy teraz na etapie stan surowy otwarty, jeśli można chętnie węzmę od Ciebie namiary na Pana kominkowe, sprawnie mu poszło i efekt ok, czy jeszcze kogoś możesz polecić z okolic: tynki, wylewki, gipsy, Pan glazurnik, hydraulik etc z góry dzięki pozdrawiam i będę zaglądać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam wpadłam się przywitać - w tym roku zaczęliśmy budowę w Targówce, tyle że chyba po drugiej stronie ulicy bo do torów mamy jakiś 1 km ;) gratuluję ukończenia budowy. Bardzo miły i przytulny domek. A kostka wokół domu - mistrzostwo świata - nie ma jak satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, którą zrobiło się samemu. Ja własnie ściagnęłam instrukcje układania kostki i pokazałam mężowi mówiąc " e tam dasz radę sam" - spojrzał w instrukcję, na mnie i cisza. Jak się kaska skończy to pewnie wrócimy do tego tematu ;) My jesteśmy teraz na etapie stan surowy otwarty, jeśli można chętnie węzmę od Ciebie namiary na Pana kominkowe, sprawnie mu poszło i efekt ok, czy jeszcze kogoś możesz polecić z okolic: tynki, wylewki, gipsy, Pan glazurnik, hydraulik etc z góry dzięki pozdrawiam i będę zaglądać :D

 

Cześć Aneta,

właściwie tu nie zaglądam od czasu jak zmienili forum, bo to totalna porażka, zniechęciło okrutnie, nieporęczne i w ogóle kupa :-(

Jeśli chodzi o kominkarza to robiła mi firma Fordon a konkretnie pan Paweł Fordoński (502333781), bardzo sympatyczny i kompetentny gość. Polecam. Z innych fachmanów mogę polecić elektryka (Mirek 605551972), doradzi, podpowie i na pewno zrobi ok (ostatnio poprawiał po trzech ekipach u znajomej spapraną instalację). Reszta moich fachowców miała jakiś feler, mniejszy lub większy. No może oprócz stolarza od schodów (Krusiewicz 504198554) i od elewacji (Balcer 609292495). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...