Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do podwórkowych marzeń


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

TO COŚ- przypomina minę przeciwczołgową....ale, to nie znaczy żę nią jest, bo przez komputer nie widać za dobrze, pozatym nie wiemy jak wygląda z drugiej strony.....

dlatego na dwoje babka wróżyła- ale NIE wykluczam że może nią nie być!!....

lepiej zostaw to bezpiecznie i wołaj kogoś mundurowego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nawet sam snajper

 

Po pierwsze to saper się zajmuje rozbrajaniem min a snajper to tzw. strzelec wyborowy - tu na pewno sie nie przyda.

 

Jeśli jeszcze sprawy nie załatwiłeś, to zgłoś swoje spostrzeżenia do jednostki wojskowej w Mińsku (Ośrodek Szkolenia ŻW) - tel. chyba 25 7583091, nie w Barczącej. Powinni Ci pomóc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali się na jutro /poniedziałek/.

 

Przyjechali w 3 osoby. Są z okolic Łukowa. Będą mieszkać u mnie na działce :)

Przywieziono dachówkę, tzw. "część ceramiczną".

 

Ja dziś też u Zapolskiego podpisałem umowę. Dachówa jest od ręki, dekarz też już może, ale poprosiłem o minimum 2 tygodnie luzu na załatwienie kredytu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teścio ponoć pojechał, obejrzał, stwierdził, że to bęben hamulcowy i wyrzucił na kupę złomu. Mam nadzieję, że postawił słuszną diagnozę :-?

Yar65, kiedy dekarze ruszają z kopyta u Ciebie, bo zima idzie?

 

Jeśli kupa złomu jest nadal w stanie nie naruszonym, to zapewne diagnoza była trafna :-? a gdzie ta kupa złomu - chyba na Waszej działce, to raczej nie !? :wink:

 

A dobrym ludziom, to i ja mam za co dziękować - chodzi mi o Yar65

 

A w temacie ziemii, to rzeczywiście w atrakcyjnej cenie trafiłeś. A jak ładnie i równo i domowo już się u Ciebie robi - kiedy u mnie przestaną jeździć te wywrotki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie ziemii, to rzeczywiście w atrakcyjnej cenie trafiłeś. A jak ładnie i równo i domowo już się u Ciebie robi - kiedy u mnie przestaną jeździć te wywrotki :roll:

Przespalem sprawe, bylo tych wywrotek z 15 ale znalazlem ich jak juz mieli tylko 3. Sypali w jakis staw :(. Moze sie jeszcze odezwa, bo powiedzialem ze wezme wiecej jak bedzie cos dobrego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Jaro jak wygląda przebieg załatwiania dachówki?

Nie piszę na razie żeby nie zapeszać, ale dachówa opłacona, dostawa i dekarz w tym tygodniu. Oby...

Jeśli będzie wyglądała tak jak u Ciebie to bajka. Ty masz chyba red brown? Czy ceglastoczerwoną, bo różnica między nimi na moje oko niewielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te numery z nieodbieraniem telefonu. Co do wyliczania ilości dachówki to u mnie tez się nie popisali - jednych zabrakło, innych zostało w nadmiarze. Mimo to widać postęp prac i to jest najważniejsze :)

Ciesze sie z postepu, ale troche martwie roznymi odcieniami dachowki. Dekarz - poczciwy chlopina, mowi zeby odczekac jak dachowka nabierze jednakowo wilgoci i wtedy ocenic czy reklamowac. Sprzedawca mowi ze jak bedzie laciaty dach to mozna sprobowac zareklamowac u Niemca. Ciekawe tylko z jakim skutkiem. Po przestudiowaniu forum na ten temat szczerze watpie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche martwie roznymi odcieniami dachowki. Dekarz - poczciwy chlopina, mowi zeby odczekac jak dachowka nabierze jednakowo wilgoci i wtedy ocenic czy reklamowac. Sprzedawca mowi ze jak bedzie laciaty dach to mozna sprobowac zareklamowac u Niemca. Ciekawe tylko z jakim skutkiem. Po przestudiowaniu forum na ten temat szczerze watpie :(

 

Jarek, jak sobie wyobrażasz taka reklamację?

1. Przyjedzie przedstawiciel Zapolskiego i oceni, że dachówka nadaje się do reklamowania.

2. Dekarz pozdejmuje Ci część dachówek z dachu.

3. Zapakujecie to na paletę i Zapolski przyśle samochód, żeby to zabrać.

4. Wyślą towar do Niemiec.

5. W Niemczech zweryfikują reklamację - zakładam, że w porządnej firmie jest dział kontroli produkcji, więc ta reklamowana dachówka na pewno przechodziła weryfikacje przed jej wysłaniem z Nelskampa w świat.

6. Reklamacja zostanie przykładowo odrzucona.

 

Pytanie: Kto zapłaci koszty? Jak będzie przez ten czas pokryty dach? Coś mi się wydaje, że mogą być wielkie problemy z tego. Ja bym odpuścił. Raczej ten dach wyrówna kolor po jakimś czasie. Może dożyjemy tego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przyjedzie przedstawiciel Zapolskiego i oceni, że dachówka nadaje się do reklamowania.

2. Dekarz pozdejmuje Ci część dachówek z dachu.

3. Zapakujecie to na paletę i Zapolski przyśle samochód, żeby to zabrać.

4. Wyślą towar do Niemiec.

5. W Niemczech zweryfikują reklamację - zakładam, że w porządnej firmie jest dział kontroli produkcji, więc ta reklamowana dachówka na pewno przechodziła weryfikacje przed jej wysłaniem z Nelskampa w świat.

6. Reklamacja zostanie przykładowo odrzucona.

Jak by tak miala wygladac reklamacja, to bym odpuscil. Ale jakby sie okazalo ze co piata osoba idaca ulica smieje sie z daleka na widok mojego laciatego dachu to mam takie "mrzonki":

Jesli wystarczy wyslane do Nelskampa zdjecie z potwierdzeniem od naszych handlowcow i przyslaliby nowa dachowke a potem zabrali stara, oplacili dekarza za wymiane, serdecznie przeprosili to chyba bym sie wysilil i zareklamowal :wink:

Ale chyba jednak odpuszcze. Jak to ja, niestety...

Glazure w mieszkaniu tez mam przez pomylke w dwoch odcieniach, byly nerwy a teraz tego nie zauwazam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...