Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brać ślub, ...nie brać... :),a jak brać to po co? :)


Recommended Posts

mówie wam ona załatwia papiery i nie drwijcie z niej to kobieta ,która ma wielki problem.Chłopa nie zmieni bo to ten jedyny ,kochany.

 

 

czółko :D

 

 

jeszcze jedno zauwazylem ,że pod nieobecnośc głównej zainteresowanej niedługo odbije sie to szerszym echem (jak już sie to nie dokonało) i doprowadzi do sporów, wszystkich tych ,którzy chcieli udzielic a nawet podzielić swoimi spostrzeżeniami ze swojego ,życia. ale to tylko moje zdanie i moze gadam głupoty.

 

czółko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

 

...bla bla bla.....

 

tym razem nie opadła kopara mojej Pani bo nie jest zainteresowana rozwojem dalszej naszej dyskusji.

 

 

ooo :o , no prosze - to mam jedna ceche wspolną z Twoja Pania :D - tez nie jestem zainteresowana :D

 

 

...ble ble ble .....

żeby nie wracać już do tego wątku,to na koniec powiem Ci ,że jesteś dobra w wywoływaniu burzy w szklance wody.

 

kajam sie i sypie łebek popiołem :D

oraz obłudnie i nieprawdziwie zadeklaruje chec zmiany :lol:

 

drobna podpowiedz.. napisz posta o tym co dały Ci te odpowiedzi na temat. ja chetnie posłucham jak odrobiłaś ta lekcje.

 

 

nie chce mi sie pisac takiego "posta" ( :o ) , ale za "cenna" podpowiedz dziekuje

:D

 

.I na koniec ,żeby była jasnośc sytuacji:ja sie kurna nie wdziecze do Ciebie.

 

 

:o :o :o nie strasz mnie nawet Ciebie o to nie podejrzewam :o :o :o

 

 

czółko :D :D :D :D

 

czółko, buźka, rąsia, klapa , gozdzik ....jak spiewał Pan Jan Pietrzak w Kabarecie Pod Egida :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie wam ona załatwia papiery i nie drwijcie z niej to kobieta ,która ma wielki problem.Chłopa nie zmieni bo to ten jedyny ,kochany.

 

 

czółko :D

 

 

jeszcze jedno zauwazylem ,że pod nieobecnośc głównej zainteresowanej niedługo odbije sie to szerszym echem (jak już sie to nie dokonało) i doprowadzi do sporów, wszystkich tych ,którzy chcieli udzielic a nawet podzielić swoimi spostrzeżeniami ze swojego ,życia. ale to tylko moje zdanie i moze gadam głupoty.

 

czółko :D

 

jeszcze jedno - niektorzy pracuja, wiesz... i np wychodza z pracy o 21 po takim dniu w ktorym nawet czasu nie mieli by odpalic forum muratora :o

wiem ze ci trudno w to uwierzyc :wink:

 

 

. ale to tylko moje zdanie i moze gadam głupoty.

 

 

 

az sie w jezyk ugryzłam.... :lol:

 

(ps. zwiazku z tym ugrzyzieniem sie w jezor :-? :oops: - mam pytanie poboczne - czy w jad zmiji jest faktycznie szkodliwy?) :( :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... mają piekny dom, super syna i co roku jeżdzą na super wakacje i niejedno małżenstwo może im pozazdrościć udanego związku.....

 

 

a jak się ma brzydki dom? - a mało ich?

i jeździ się co najwyżej do kołobrzega? - mało ich jeździ?

a syn puszcza bramki jak polacy? - że nie wspomnę

to związek jest mniej udany?

 

 

hahahahahha

 

 

mniej ;)

 

 

w ogole chyba bez sensu nawet :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... mają piekny dom, super syna i co roku jeżdzą na super wakacje i niejedno małżenstwo może im pozazdrościć udanego związku.....

 

 

a jak się ma brzydki dom? - a mało ich?

i jeździ się co najwyżej do kołobrzega? - mało ich jeździ?

a syn puszcza bramki jak polacy? - że nie wspomnę

to związek jest mniej udany?

 

 

hahahahahha

 

 

mniej ;)

 

 

w ogole chyba bez sensu nawet :-?

 

 

syn się puszcza?

to ma sens ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...bla bla bla.....

 

tym razem nie opadła kopara mojej Pani bo nie jest zainteresowana rozwojem dalszej naszej dyskusji.

 

 

ooo :o , no prosze - to mam jedna ceche wspolną z Twoja Pania :D - tez nie jestem zainteresowana :D

 

 

...ble ble ble .....

żeby nie wracać już do tego wątku,to na koniec powiem Ci ,że jesteś dobra w wywoływaniu burzy w szklance wody.

 

kajam sie i sypie łebek popiołem :D

oraz obłudnie i nieprawdziwie zadeklaruje chec zmiany :lol:

 

drobna podpowiedz.. napisz posta o tym co dały Ci te odpowiedzi na temat. ja chetnie posłucham jak odrobiłaś ta lekcje.

 

 

nie chce mi sie pisac takiego "posta" ( :o ) , ale za "cenna" podpowiedz dziekuje

:D

 

.I na koniec ,żeby była jasnośc sytuacji:ja sie kurna nie wdziecze do Ciebie.

 

 

:o :o :o nie strasz mnie nawet Ciebie o to nie podejrzewam :o :o :o

 

 

czółko :D :D :D :D

 

czółko, buźka, rąsia, klapa , gozdzik ....jak spiewał Pan Jan Pietrzak w Kabarecie Pod Egida :wink:

 

 

 

 

ooo :o , no prosze - to mam jedna ceche wspolną z Twoja Pania :D - tez nie jestem zainteresowana :D

 

jakas bzdurna polemika i to nie na temat (której już chyba nie chce)

 

określ sie :czym ...mną,dyskusja,moja Pania?

 

 

kajam sie i sypie łebek popiołem :D

oraz obłudnie i nieprawdziwie zadeklaruje chec zmiany :lol:

 

 

mam to gdzieś i to też nie na temat...chociaż przydałby Ci sie na łebek nie popiół tylko kubeł zimnej wody.

 

twoje deklaracje?????jak Ty kobieto nie wiesz co z własnym chłopem masz począć!!!ta odpowiedz godna Ciebie i niestety również nie na temat.

 

 

 

 

 

 

nie chce mi sie pisac takiego "posta" ( :o ) , ale za "cenna" podpowiedz dziekuje

:D

 

 

eeeee!!! jak coś zaczelaś to skończ i dziekuj nie mnie.

 

 

 

:o :o :o nie strasz mnie nawet Ciebie o to nie podejrzewam :o :o :o

 

 

no nie!! ja taki niemiły nie jestem...jesteś troche uszczypliwa.Widać taka Twoja natura.

 

 

 

czółko, buźka, rąsia, klapa , gozdzik ....jak spiewał Pan Jan Pietrzak w Kabarecie Pod Egida :wink:

 

 

Rąsia,buźka,klapa,gożdzik.......jakiś inny kabaret ogladałaś,,może pod tarczą jakiegoś Piekłasiewicza z Psiej Wólki...nie ma tam słowa czółko.

 

a tak na marginesie to czółko moze oznaczac i to miałem na myśli pisząc słowo pozegnalne...

 

"dlaczego tak wiele energii zużywamy,

na szukanie różnic między nami?

najwyższy czas, by odsłonić oczy,

spójrzmy jak wiele nas łączy!

 

 

_buzi w czółko jest takie miłe".

 

 

p.s na koniec takie magiczne słowo ...przepraszam... nie wiedziałem ,że pracujesz bo niby skad.

 

acha i do miłego co by Ci oczka :o :o :o z orbit nie wyszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka

Jeśli on chce po długiej znajomości ślubu to znaczy, że chce zmian.

To znaczy, że chce czegos wiecej niż to co jest teraz, albo (co może wydawać się groźne) chce by było inaczej.

Wynika to wprost z faktu, że to co już jest mu nie wystarcza i że dostrzega w tych zmianach pozytywy.

Pytanie jest takie, czy ty też je dostrzegasz? A jeśli nie czy chcesz by twoje przyszłe zmienione życie było jedynie afirmacją chęci spełnienia potrzeb twojego (przyszłego jeszcze) męża?

Motywy ludziska mają różne, sęk w tym by ich starczyło na w miarę długi czas współnego życia.

Albo skok na głęboką wodę i ... Oczy zielone, życie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji

wyrażenie "stara panna po trzydziestce" ma raczej pejoratywny wydźwięk przynajmniej ja to tak odbieram,

 

Zdecydowanie pejoratywny . Dla większości to przegrana życiowo nieudacznica , co nawet faceta nie umiała sobie znaleźć .

Co innego wolna , niezależna singielka . Ta to przynajmniej wie czego chce , rozsądnie podchodzi do życia . I byle portki nie są jej do szczęścia niezbędne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...