Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brać ślub, ...nie brać... :),a jak brać to po co? :)


Recommended Posts

Zielonooka, w pierwszej chwili pomyślałam sobie; Tak , brać ślub, ale jak popatrzyłam na mojego cudownego mężusia - chrapiącego właśnie na kanapie, po ciężkim poranku poświęconym zabawie z 1,5 rocznym synusiem i intelektualnym rozterkom poświęconym budowaniu, to hmmm...nabrałam wątpliwości. Nam w przyszłym roku stuknie 10 lat od sakramentalnego tak i jak przetrwamy budowę / a mamy dwie odrędne wizje budowania/ i będziemy jeszcze chcieli na siebie patrzeć, to wtedy odpowiem czy warto było kochać tak..... :wink:

pozrdawiam

 

Chyba już odpowiedziałaś... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a propos -Tys jest z Sosnowca ??

 

Jo żech jest ! ;)

A w zasadzie: był do czasu pobudowania się w okolicy Pyrzowic)

 

A BTW: najbardziej mnie bawił namalowany kiedyś na bloku na Dąbrówce Małej (prawie pogranicze Katowic i Sosnowca) "drogowskaz":

 

<---GOROLOWICE HANYSOWO --->

 

To pewnie masz Leona niedaleko 8)

 

a tak a propos to jakos go nie widać ostatnio :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie masz Leona niedaleko 8)

a tak a propos to jakos go nie widać ostatnio :o

 

No w sumie czasem przejeżdżam koło tych jego torów ;) Swoją drogą - Leon naprawdę mógł wybrać lepsze miejsce...

A że go nie ma ? Pewnie budowa stoi, widmo kupienia mi tej beczki piwa coraz wyraźniejsze, więc się zaczął ukrywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Zielonooka - co się boisz?:)

Tas naprawdę ze względów zdroworozsadkowych kobiety jednak powinny dażyć do slubu. Po prostu ze względów prawnych tak jest bezpieczniej.

Odpowiedzialnośc ponosicie oboje a nie tylko Ty.

Poza tym takie sprawy jak uznanie dziecka, wspołlota małżeńska-one tak naprawdę zabezpieczają kobietę. Konkubinat jest wygodnym wyjściem dla faceta - jak cos nie tak ucieka a ty zostajesz sama z dziećmi bez szans na alimenty:):):)

A czy ślub coś zmienia? najczęsciej tak. Rzeczywiście wielu facetów przestaje się "starać' i zaczyna byc rutyniarsko ale ten okres mija..

Swoją droga to pozytywne, że Twoj face do tego dąży. To znaczy, że chce cię usidlić bo boi się, że go zostawisz...:)

Potrzymaj go trochę w niepewności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czesc Kochani :wink:

hmmm zwazywszy na to że ...... własnie podejmujemy decyję o rozstaniu... tzn JA ją podejmuję :-? .... :roll: to troszke wątek sie zdeaktulizował :wink:

 

Rozumiem, że dobrze się zastanowiłaś?

Wiesz.... lata mijają a wiem z doświadczenia moich przyjaciółek, że nawet tak fajnym babkom jak Ty nie jest łatwo znaleźć normalengo faceta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czesc Kochani :wink:

hmmm zwazywszy na to że ...... własnie podejmujemy decyję o rozstaniu... tzn JA ją podejmuję :-? .... :roll: to troszke wątek sie zdeaktulizował :wink:

 

Rozumiem, że dobrze się zastanowiłaś?

Wiesz.... lata mijają a wiem z doświadczenia moich przyjaciółek, że nawet tak fajnym babkom jak Ty nie jest łatwo znaleźć normalengo faceta :roll:

 

 

a normalni wogole istnieja? :wink: :lol: :lol: :lol:

wiem wiem, latka leca ale trudno... :wink: tylko dlatego zeby bron boze nie zostac sama nie bede pakowac sie w cos....czego nie chce :wink:

 

tzn jeszcze na 100% nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :wink:

 

 

A dziekuje !!!! :D :D :D

Tak sie troche czuje jakby mi male skrzydelka urosły :roll: :wink:

Jakiej odwagi? :wink: :lol: ja sobie w zyciu poradze :wink: nawet ...sama :wink: - raczej instynktu samozachowawczego :wink:

 

tak sobie mysle - jesli mam wrazenie ze strasznie duzy ciezar mi spadl z ramion i ogolnie rozpiera mnie energia - to chyba decyzja JEST SLUSZNA :wink:

 

ps. oczywiscie jestem teraz pasqudną i wredną kobieta ktora bawila sie uczuciami i bla bla bla.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasqudna i wredna to byś była gdybyś wzieła ślub bez przekonania bo
" ..... lata mijają a wiem z doświadczenia moich przyjaciółek, że nawet tak fajnym babkom jak Ty nie jest łatwo znaleźć normalengo faceta"
Po czym po paru latach (jak już jest 3 dzieci) "nagle" :wink: stwierdziła - to nie ten! :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasqudna i wredna to byś była gdybyś wzieła ślub bez przekonania bo
" ..... lata mijają a wiem z doświadczenia moich przyjaciółek, że nawet tak fajnym babkom jak Ty nie jest łatwo znaleźć normalengo faceta"
. Po czym po paru latach (jak już jest 3 dzieci) nagle stwierdziła - to nie ten!

 

No wlasnie dokladnie wyraziles co chcialam powiedziec !!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona nie przejmuj się - tak ZAWSZE zachowuje sie urażona MĘSKA DUMA !!!

Jeżli rosną Ci skrzydła, rozpiera energia, czujesz się swobodnie wolna i "możesz boso Tańczyć na deszczu " dobrze robisz lub zrobiłaś.

 

Cenię odwage i niezależność - tak 3maj nic na siłę. Popieram i najczulej :wink: gratuluje

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ja nie mówiłam, żeby łapać się za bylekogo bo latka lecą....

Jak się dobrze z ta decyzją czujesz to znaczy, że była słuszna.

a normalnych facetów inie ma - są tylko tacy, z którymi my czujemy się normalne a to juz dużo :wink:

 

:wink: moze wlasnie ta "nienormalnosc" jest urocza :roll:

 

mam troche wyrzuty sumienia :( bo faktycznie sie chyba nie spodziewał.... no ale co? chyba tak jest bardzie j uczciwie w stosunku do Niego ?

ja - bedac w odwrotnej sytuacji - wolalabym zeby mi facet powiedzial niz krecil i udawal ze nadal kocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie potrafię wczuć się w Jego skórę, bo jakoś miałem to szczęście ;) sam kończyć związki, ale postepowałem podobnie jak Ty. Może mówiłem za duzo,( bo kobiety nie chcą i raczej nie powinny słyszec wszystkiego ;) ) może byłem za mało delikatny ( bo kobietom nalezy wszystko mowić w rodzaju " nie jesteś gruba, masz poprosty grubsze kości od innych" ) ale byłem szczery.

Teraz jedne nie chcą mnie znać :) z innymi sie przyjaźnię, a jeszcze inna opowiada na mój temat duuuuużo bzdur, bo byłem pierwszą osobą ktora z Niej zrezygnowała. Ale takie jest zycie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...