Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brać ślub, ...nie brać... :),a jak brać to po co? :)


Recommended Posts

Inwestor dobrze radzi. Tak poza tym można mić rozdzielnoœć majštkowš, intercyzę lub tym podobne. Małżeństwo wiele upraszcza, np. w kontaktach (jestem mężatkš). A poza tym jezeli facet chce małżeństwa to kto Ci poda herbatkę gdy będziesz chora? :wink:

 

 

jea :wink: fajnie ale...juz po "ptokach" zerwalam :wink: :lol:

bede sama sie czolgac po herbatke jak bede chora :( :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

................

Glock kaliber 17....

... :o :lol: :o ... kaliber 9mm :D ... 17 to ilość amunicji w magazynku 8) :wink:

 

pzdr

 

ps - przepraszam nie mogłem się powstrzymać :)

 

 

a dzieki :oops: ja to kompletny osioł w tym temacie :(

masz racje ... nazywa sie "toto" glock 17 (ale kaliber 9)

 

wogole...co to jest "kaliber"? :-? szerokosc tego naboju (dlugosc?) czy jak? :-? musze isc na jakies przeszkolenie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... średnica :D ... może być "fiiiiiiii" :D :D :D

 

pzdr

 

 

aaa .. jak "fiiii" to wiem :wink: uczyłam sie... :roll:

ps.nadal nie wiem co to iglica, spust, zamek itp..

musze w necie poszukac :-?

 

aha - a wogole to nie przepadam ...przebywac w bliskim towarzystwie broni palnej :-? moze to glupie ... ale mam naprawde dziwne odczucia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... średnica :D ... może być "fiiiiiiii" :D :D :D

 

pzdr

 

 

aaa .. jak "fiiii" to wiem :wink: uczyłam sie... :roll:

ps.nadal nie wiem co to iglica, spust, zamek itp..

musze w necie poszukac :-?

 

aha - a wogole to nie przepadam ...przebywac w bliskim towarzystwie broni palnej :-? moze to glupie ... ale mam naprawde dziwne odczucia....

... opisać Tobie "rozebrany" pistolet ... :lol: :lol: :lol: ... eee "spust" to chyba wiesz :lol: ... "pociągnij za spust" (cyngiel jak mawiają niektórzy) a zwolnisz "iglicę" która uderzy w "spłonkę" (to taki "guziczek" w tylnej części łuski naboju) :lol: :lol: :lol: :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha- i uderzy i zrobi "bum" :wink:

to wiem...

 

ps. nie chcial mi dac do reki zebym mogla obejrzec i pomajstrowac (wiedziona li i jedynie ludzka - jakze zrozumiala ciekawoscia ) :roll: i popatrzyl jak na wariatke :-? hmm... no przeciez bym nie zepsuła :oops: :lol:

a gdzie zaufanie do... drugiego czlowieka , gdzie? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... eee ... no mógł wyjąć magazynek i dać Tobie pooglądać :D

 

 

no cóz Chef :wink: az poczytalam sobie o tym "glocku" i sie - prosze ja Ciebie - dowiedzialam ze "toto" z czegos takiego zrobione ze jest : niezniszczalne , niezatapialne , nieporysowalne i ogolnie przetrwa wybuch bomby atomowej , powodz , gradobicie i najazd hunów :wink:

ale widac facet głupi nie jest bo 6 zmyslem odgadł ze zielona umie zepsuc absolutnie ...wszytko :roll: :D :roll:

a najwieksze sukcesy ma w tym co teoretycznie zepsuc sie nie da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee bron palna bronia palna :) byle tylko umial celnie strzelac. :wink: A poza tym nie wiem na jakim jestescie etapie, ale oni maja boskie ciala :wink: A wiem, bo wsrod znajmoych mamy takiego z wysokopostwionej w kraju antyterrorki i poznalam tez jakiegos jego kumpla. hmmm :p

A do tego faceci ze stale cwiczonym mozgiem, co najbardziej na plus sie im liczy :wink: Podejrzewam, ze twoj w podobnym klimacie :wink:

Jak sie do gnata przyzwyczaisz to bedziesz sie przy nim czula baardzo bezpiecznie :D A jak sie podszkolisz to mu zaiponujesz i sam rozkreci na czesci pierwsze i ci pokaze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga9 powiedziała

Eee bron palna bronia palna byle tylko umial celnie strzelac. A poza tym nie wiem na jakim jestescie etapie, ale oni maja boskie ciala A wiem, bo wsrod znajmoych mamy takiego z wysokopostwionej w kraju antyterrorki i poznalam tez jakiegos jego kumpla. hmmm

 

Troszku przesadzasz(bede bronil tych mietkich i brzuszkowatych).Mam kolege który jest w obstawie poselskiej.Rolmalnie wstyd z nim wyjśc na plaże.To taki "wiejski kurczak",,,szybki,twardy ,żylasty o podniesionej adrenalinie.

:D :D :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... taka dziwna troszku prace ma :-?

mam nadzieję,że kiedys dowiem sie co tojest DZIWNA PRACA....

bardzo mnie to zaintyrgowało

 

:lol: moge powiedziec

 

ABW :-? V brygada (czy grupa cos takiego ) - antyterrorystyczna :-?

 

ja powiem tylko jedno :roll: - mily wieczor (sierpniowy :wink: ) romantycznie jak cholera , spacer po starym rynku.... :roll: itp...

zaczynamy sie calowac...

delikatnie go obejmuje i.............

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..... i natrafiam reka na kabura z bronia..... (palną - (Glock 17) * nie kaliber :oops: :wink: .... :wink: wyjasniam ze palna... bo.... bo jakis zlosliwiec sie zaraz spyta czy w spodniach :wink: :D :lol: )

 

 

dziwne uczucie.... :-? naprawde....

 

 

To ja tu jakieś podchody coby się podlizać,,, powoli ,spokojnie a Ty z "Kaburami" sie spotykasz.Mogłaś sobie coś zrobić dotykając i całując tego "BMW".

 

Zieloniutka żmijko ,,,ja jak mam wiatrówke to w odstawke?

 

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynamy sie calowac...

Na pierwszej randce ???!!! :o

SKANDAL ! Jestem oburzony!

 

 

;)

 

zwariowales?!?!?1 jakiej pierwszej !!!

 

 

ps. pierwsza pierwotna wiadomosc brzmiala tak:

"

zwariowales ?!?!?! na pierwszej randce to ja uprawiam dziki seks

na wiecej (pocalunki , drapanie po karku i takie tam - trzeba sobie zasluzyc :evil: nie ma tak łatwo :evil: :lol: :lol:"

 

ale sobie pomyslalam ze jeszcze ktos uwierzy i sie zgorszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie wiem na jakim jestescie etapie, ale oni maja boskie ciala :wink: A wiem, bo wsrod znajmoych mamy takiego z wysokopostwionej w kraju antyterrorki i poznalam tez jakiegos jego kumpla. hmmm :p

A do tego faceci ze stale cwiczonym mozgiem, co najbardziej na plus sie im liczy :wink: Podejrzewam, ze twoj w podobnym klimacie :wink:

Jak sie do gnata przyzwyczaisz to bedziesz sie przy nim czula baardzo bezpiecznie :D A jak sie podszkolisz to mu zaiponujesz i sam rozkreci na czesci pierwsze i ci pokaze :wink:

 

yyyhhhhhmmmm :oops: :oops: :oops: wiesz gdzie dzwonia :wink: :oops:

tzn "cialka" jako takiego w pelnej krasie nie widzialam (jeszcze :oops: ) ale....!!!! przez koszule jak sie idzie pod reke z facetem hmmm czuc np. takie miesnie na ramionach... :roll: :oops: cholera - gwozdz wbity chyba by sie zgial pod katem prostym :oops: :roll: :p (sorry ze takie porownanie ale..wszak to forum budowlane :wink: :lol: )

aha -a "mozgowo" tez niezle - znaczy lekko przerazajaco - wszystko zauwazy :o :o :o - zmiane koloru szminki (wczoraj mialas jasniejsza), ze inne buty (mam 2 pary prawie idetycznych czasami sama sie myle i nakladam dwa rozne - to nie jest do zauwazenia przez normalna osobe) :o , zlamany i przypilowany (przez co krotszy) paznokiec :o :o :o

 

to nie jest normalne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym nie wiem na jakim jestescie etapie, ale oni maja boskie ciala :wink: A wiem, bo wsrod znajmoych mamy takiego z wysokopostwionej w kraju antyterrorki i poznalam tez jakiegos jego kumpla. hmmm :p

A do tego faceci ze stale cwiczonym mozgiem, co najbardziej na plus sie im liczy :wink: Podejrzewam, ze twoj w podobnym klimacie :wink:

Jak sie do gnata przyzwyczaisz to bedziesz sie przy nim czula baardzo bezpiecznie :D A jak sie podszkolisz to mu zaiponujesz i sam rozkreci na czesci pierwsze i ci pokaze :wink:

 

yyyhhhhhmmmm :oops: :oops: :oops: wiesz gdzie dzwonia :wink: :oops:

tzn "cialka" jako takiego w pelnej krasie nie widzialam (jeszcze :oops: ) ale....!!!! przez koszule jak sie idzie pod reke z facetem hmmm czuc np. takie miesnie na ramionach... :roll: :oops: cholera - gwozdz wbity chyba by sie zgial pod katem prostym :oops: :roll: :p (sorry ze takie porownanie ale..wszak to forum budowlane :wink: :lol: )

aha -a "mozgowo" tez niezle - znaczy lekko przerazajaco - wszystko zauwazy :o :o :o - zmiane koloru szminki (wczoraj mialas jasniejsza), ze inne buty (mam 2 pary prawie idetycznych czasami sama sie myle i nakladam dwa rozne - to nie jest do zauwazenia przez normalna osobe) :o , zlamany i przypilowany (przez co krotszy) paznokiec :o :o :o

 

to nie jest normalne :o

 

hihihi

 

kurde to by u mnie widział skarpetki niedopary ... / mam nadzieje ze malo osob jest tak spostrzegawczych.../ :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...