Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brać ślub, ...nie brać... :),a jak brać to po co? :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to sobie pomysl jakbys w takich wytarciuchach nagle u lekarza sie znalazl :lol:

 

No i widzisz, nie mozna byc sentymentalnym, bo trzeba myslec zyciowo. 1:0 dla Ciebie.

 

A jak juz bedziesz stara i pomarszczona to co, maz Cie wymieni na nowa? Tak jak wymienial ubranie? Bo nie ma sentymentu?

 

Jak bede stara i pomarszczona to on tyz taki bedzie, zedna mloda laska go nie bedzie chciala wiec polozy swe stare kosci obok moich, o i tyla :lol:

Stary,pomarszczony ale mam nadzieje ze nie w wytarciuchach.

Wiesz , zeby sentymentem darzyc gacie ... ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mmmad - wtydzilbys sie :oops: Ja ostatnio to za spodnica plakalam w przedszkolu :lol: Prosze - jak facet potrafi byc sentymentalny :wink:

Ja osobiscie ze tego typu bielizna nie przepadam - zarowno u faceta jak i u siebie :roll: Zdecydowanie w sytuacjach widomych nie jest podkrecajace nastroj, ani nawet rozczulajace - przynajmniej dla mnie :wink:

A w temacie - co powiecie na meski stringi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mmmad - wtydzilbys sie :oops: Ja ostatnio to za spodnica plakalam w przedszkolu :lol: Prosze - jak facet potrafi byc sentymentalny :wink:

Ja osobiscie ze tego typu bielizna nie przepadam - zarowno u faceta jak i u siebie :roll: Zdecydowanie w sytuacjach widomych nie jest podkrecajace nastroj, ani nawet rozczulajace - przynajmniej dla mnie :wink:

A w temacie - co powiecie na meski stringi? :D

 

fajne, ale moj maz nie chce ich nosic za diabla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N cóż jestem młodą małżowinką, jak na razie szczęśliwą i nic się nie zmieniło w tej kwestii, dalej się szanujemy, kochamy, wierzymy sobie i ufamy. Nic się nie zmieniło oprócz mojego nazwiska. A po co brać? Chociażby dla celów budowniczych, tzn. jeżeli oboje pracują i chcą brać kredyt na budowę bo postanawiają budować to małżeństwo pomaga w zaciągnięciu kredytu, dziwne ale prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N A po co brać? Chociażby dla celów budowniczych, tzn. jeżeli oboje pracują i chcą brać kredyt na budowę bo postanawiają budować to małżeństwo pomaga w zaciągnięciu kredytu, dziwne ale prawdziwe.

 

albo przeszkadza :lol: jak np. facet pracuje a kobitka w domu z dwojka dzieci

dla banku to On ma troje darmozjadow na utrzymaniu :-? i obnizona zdolnosc kredytowa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka sprawdzilas jakie gatki nosi Twoj nowy?

 

 

nie :oops: jeszcze do "gatek" nie dotarłam :(

 

mam teraz glupawke totalka....przez Was :evil: :lol: :lol: :lol:

wyobraznia mi galopuje... tak sobie wyobrazilam romantyczny wieczor ...swiece... nastrojowa muzyczka.... zaczynamy sie roztentegowywac i ... nagle moim oczom ukazuja sie powycierane gacie w kolorze jasnorózowym w np. zielone słoniki z kokardka na trabce........ albo w gustowne pajacki... :roll: :lol: :lol: :lol:

hyyyy udlawie sie zaraz.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

MASZ COŚ DO ZIELONYCH SŁONIKÓW ?? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

:wink:

Albo do różnokolorowych żabek ???? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fotke "nowego" :oops: :oops: :oops: chcialam sie pochwalic

no ale nie mozna bez wiedzy zainteresowanego zamieszczac na forum :( :-?

Domaluj brodę i wąsy. A na głowę turban. To nikt nie pozna ;-) ;-)

A na poważnie - w niektórych pracach zdjęć się nie umieszcza na forum publicznym.

 

toć wiem :wink:

zreszta nawet gdyby nie specyfika pracy to ... no... pewnych rzeczy sie nie robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona żmijka

______________

 

druga chce zebym sie zabił w drodze na przeglad.Kto tak pieknie malował? Zielona zmijko ale Ty jesteś no no fajna turkaweczka.no nie moge.Jakos mietowo mi sie zrobiło.Na tej drugiej focie jeszcze ładniej wygladasz

 

pa pa jade bo sie .................... :wink:

 

gdzie ta fota?

To ja juz zglupialam - zmijka Ona jest czy turkaweczka? :roll:

 

żmijka dla wybranych a turkaweczka to nazwa ktora pasuje do drugiej fotki na której wygląda równie ładnie.Ach,ach ta żmijka.

 

pozdrawiam wszystkie żmijki i turkaweczki.hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...czy ja wiem w zeszłym roku brałam ślub i co?? I żyjemy bardziej osobno niż razem :( KAżdy idzie swoją drogą a podobno ścieżki miały się połączyć. Pewnie są małzeństwa i małżenstwa, ja chyba zaliczam się do ej gorszej grupy małżeństw

 

A to przykre.......

Przykre przykre ale zastanów się może coś jest nie tak, może za bardzo każdy z Was poświęcił się swojej pracy, wszytsko robiliście osobno i w końcu drogi się rozjechały?? Może jest szansa jeszcze coś naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona żmijka

______________

 

druga chce zebym sie zabił w drodze na przeglad.Kto tak pieknie malował? Zielona zmijko ale Ty jesteś no no fajna turkaweczka.no nie moge.Jakos mietowo mi sie zrobiło.Na tej drugiej focie jeszcze ładniej wygladasz

 

pa pa jade bo sie .................... :wink:

 

gdzie ta fota?

To ja juz zglupialam - zmijka Ona jest czy turkaweczka? :roll:

 

żmijka dla wybranych a turkaweczka to nazwa ktora pasuje do drugiej fotki na której wygląda równie ładnie.Ach,ach ta żmijka.

 

pozdrawiam wszystkie żmijki i turkaweczki.hehehehe

 

hehe a gdzies ty ta druga fote zlukał?! :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...