Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kryształ - Komentarze do Dziennika Budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

No proszę, upuścik na projekt? :o Musicie być nieźli w negocjacjach 8) - ja się jednak dopiero uczę (i to powoli niestety :-? ) :D

Co do błędów to nie wiem czy jakieś są. Na razie jest ok - oczywiście nasz wykonawca przy akceptacji i po wyliczeniach inspektora nadzoru coś tam pozmieniał z ławami i stropem (przy lawach chyba szerokość a w stropie zlikwidowali mi podciąg w salonie). Jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Gratuluję i zazdroszczę tempa. My zrobiliśmy dopiero podłogę tzn. chudziak i czekamy na bloczki które będą w piątek i ruszamy powoli ze ścianami. Ja robię wszystko sam z majstrem stąd ślimacze tempo :) Mam pytanie, czy moglibyśmy z żoną podjechać do was na budowę i pooglądać z bliska? Z Bydgoszczy nie mamy daleko i chętnie wybrali byśmy się w taką podróż :)

I jeszcze wielka prośba - czy możecie podać jakieś szczegóły odnośnie stropu tj. podciągu i ewentualnie czy stosowaliście HEB-y ? Jeśli będzie wam wygodniej to skontaktujmy się na priv lub telefonicznie.

 

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eda- oczywiście, że możecie do nas podjechać. Musimy się tylko wcześniej umówić - ale to już na priv.

 

Co do informacji o stropie...hmmm, muszę się przyznać, że niewiele wiemy :D . Majster z inspektorem uzgodnił, żeby nie robić podciągu tak jak w projekcie. Trudno to mi wytłumaczyć. Najlepiej jak przyjedziecie to zobaczysz co wymyślili.

 

Na priv wysyłam ci nr mojej komórki - dzwoń najlepiej wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj byliśmy z wizytą u Asiuli i Kacego. Jeszcze raz wielkie dzięki za poświęcony czas i miłą pogawędkę. Sporo wynieśliśmy z tej wizyty. Już siedzę ze zdjęciami i nad projektem kombinując, co i jak :) Dla wszystkich, którzy nie widzieli kryształa w realu powiem, że domek nie jest wielki, ale myślę, że jak ktoś zamieni m3 w bloku (my mamy 38 m2) to wystarczy i przestrzeni i powierzchni do sprzątania :) Jeszcze raz wielkie dzięki i powodzenia w dalszych pracach. Oczywiście będziemy śledzić postępy i z racji niewielkiej odległości obiecujemy jeszcze kiedyś wdepnąć. A i my jak już coś urośnie zapraszamy z wizytą.

 

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...