Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kryształ - Komentarze do Dziennika Budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

asiula napisz jak będą wyglądać u Was prace:

okna kiedy?

elektryka (przed oknami czy po oknach)

hydraulika

tynki

Jaka jest u Was zaplanowana kolejność?

 

W sumie taka sama z ewentualną zmianą: pierwsze tynki potem hydraulika.

 

My zamówiliśmy okna we wtorek 9 stycznia. Mogłyby być już za 3 tygodnie, ale wpisaliśmy termin marzec. Boimy się zimy. Tzn. takiej prawdziwej, ostrej. Bo wtedy nie można robić tynków. A my chcielibyśmy zrobić okna i zaraz elektryka i zaraz tynki. Dlatego mamy dylemacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Basiu - wymiary okien mamy trochę zmienione w jadalni w pokoju nad wejściem oraz w garażu i łazience - reszta jak w projekcie o ile dobrze pamiętam :roll: . Dzisiaj jeszcze raz już bez wczorajszych emocji :wink: obejrzeliśmy sobie okienka i bardzo jestem zadowolona, że w kuchni są dwuskrzydłowe. Tak samo te w gabinecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wybrałam kolor orzech,bo taki pasuje do drzwi wejściwych.Drzwi juz kupiłam w styczniu-okazja na allegro-lity dąb ,a że było to blisko nas więc pojechałam zobaczyć i kupiłam :D .My zaczynamy po 20 marca.Już chcę,żeby to się zaczęło-może przestanę się bać,że tego nie ogarnę.Pozdrawiam a kolor orzech jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Asiula,ale fajnie że jestescie juz na tym etapie.My mam nadzieje zaczniemy w ciągu dwóch tygodni.A ja oczywiście też oglądam glazury.Mam już wizje dolnej łazienki.Jestem osobą ,która musi być na 100% do czegos przekonana,a do tej wizji już jestem.Jedna rzecz ustalona,chociaż mój mąz twierdzi,że mam wolną ręke w projektowaniu.Jemu zawsze się moje pomysły podobają...podobno.Pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąś tam wizję górnej łazienki, ale jak widzę tyle płytek i tyle cen, to jestem w rozterce. No a teraz muszę jeszcze pomyśleć o tej dolnej. MYślelismy tam o grafitowym kolorku z jakimiś innymi akcentami. Mam nadzieję, że niedługo wykluje się jakaś konkretna wizja.

 

A jak wizyta na waszej działce? Ustaliliście coś z murarzem? Do końca marca niedaleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murarz konkretny facet/zreszta wzięty z budowy domu koleżanki/dobrze,a tanio i to mi sie podoba.Zaczniemy na przełomie miesiąca,o ile pogoda dopisze :evil: ,ale do końca maja dom ma być/bez dachu ,bo to inna firma robi.Miałam umówioną inną firmę,która miała robić wszystko,ale okazało się ,że jak wezmę te 2 firmy-polecone zresztą-to będzie 15 tyś taniej.15 tys to są okna plus dachowe.Nie było się nad czym zastanawiać.Musi być dobrze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...