Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LUNA - archipelag - RolandV TORUŃ


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 116
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Witaj,

 

dawno nie chwaliłeś się postępami prac - nie mam czego podziwiać :lol:

Chciałabym skorzystać z twojego doświadczenia i zapytać o fugi do tych grafitowych płytek, które masz w łazience: jaki mają kolor? Na zdjęciu za dobrze nie widać. I jakiej firmy kupowałeś fugi do wszystkich płytek? Też stoję teraz przed wyborem... Impregnowałeś je?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

nie piszę z byt często a tym bardziej nie zamieszczam fotek bo już się przeprowadzilismy a co za tym idzie mam dostep do internetu tylko przez komórke, więc bardzo, bardzo wolny. dom już jest praktycznie zakończony, oprócz ogrodu i kilku szczegółów. na pewno wstawię foty jak tylko dorwę gdzieś szybsze łącze.

 

co to fug to nie impregonowałem ale może warto, wszystkie fugi mam z Atlasa. fugi w łazience do płytek szarych jasnych - jasnoszara, do płytek ciemnych - ciemnoszara. zaraz spróbuję wstawić jakiś fotki bez komórę

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż vanderbobo domek śliczny, tylko podziwiać. Szkoda, że kuchni tak mało pokazałeś. Ja w związku z tym spytam: Jaka to jest kuchenka mikrofalowa do zabudowy? Czy jej INOX mocno rózni się od INOXu piekarnika? Czy jest identyczny?

Kratkę wentylacyjną do okapu macie w ścianie, czy masz tam specjalny pustak?

 

Prosze o więcej zdjęć kuchni.

Sprzęt AGD gdzie kupowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznę od końca,

 

asiula77

 

ściany mamy białe w całym domu, mieliśmy kolory w mieszkaniu u na razie mamy ich dosyć. może kiedyś coś pozmieniamy. Co do płotu to mamy nie obkładany z płytek klinkierowych a z cegieł klinkierowych, więc murowany ( jeśli dobrze Cię zrozumiałem) , robił to nam ten sam człowiek który kładł płytki, jest to nasz znajomy więc robocizna wyszła 1zł za cegłę.

 

AGA:

 

zdjęcia kuchni postaram się jutro zrobić i wtawić na forum, co do wentylacji to mamy wstawione w ścianie pustaki wentylacyjne i w nich jest wywiercona dziura do okapu. kuchenka jest BOSHA a mikrofalówka ARDO - kolor INOX identyczny. Wszystkie sprzety kupilismy w MEDIA MARKT w promocji bez Vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA:

zdjęcia kuchni postaram się jutro zrobić i wtawić na forum, co do wentylacji to mamy wstawione w ścianie pustaki wentylacyjne i w nich jest wywiercona dziura do okapu. kuchenka jest BOSHA a mikrofalówka ARDO - kolor INOX identyczny. Wszystkie sprzety kupilismy w MEDIA MARKT w promocji bez Vat.

Bardzo będę wdzięczna za te zdjęcia.

Ja wybrałam piekarnik (jeszcze w moich myślach :D ) firmy GORENJE symbol

B 9010 E np. na http://www.camcoo.com i zastanawiam się nad mikrofalówką do zabudowy nad tym właśnie piekarnikiem i chodzi mi o identyczny INOX.

 

Od poniedziałku 23 i 24 lipca w Media też będą sprzety AGD bez VATu. Musze podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Gratuluję przeprowadzki do nowego domu.

A teraz już pierwsze pytanie...hehe...czy po przeprowadzce widzisz jakieś praktyczne zmiany, które chciałbyś wykonać w domu, chodzi mi przede wszystkim o funkcjonalność pomieszczeń i ich układ w domu? Też już niedługo (mus ..do końca października) czeka mnie przeprowadzka i zastanawiam sie jak to będzie, choć z żoną zauważyliśmy, że do wszystkiego potrafimy sie przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

Wiesz tak sobie myślałem o tym o co pytałeś i powiem tak, z rozkładu domu nic bym nie zmienił, ale kilka szczegółow tak. np. mam 2 włączniki światła nie tam gdzie być powinny, zapomiałem zostawić wyjścia na wodę z sieci i nie wiem czy teraz uda mi się ją doprowadzić czy będę korzystał tylko z hydroforu. i pewnie bym teraz nie robił progu na zejściu do salonu. to chyba tyle, może bym się jeszcze zastanowił nad górą (czy ją adopotowac) bo miejsca na dole jest wystarczająco

 

 

pozdro i trzymam kciuki za ciebie i twoją budowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

Wiesz tak sobie myślałem o tym o co pytałeś i powiem tak, z rozkładu domu nic bym nie zmienił, ale kilka szczegółow tak. np. mam 2 włączniki światła nie tam gdzie być powinny, zapomiałem zostawić wyjścia na wodę z sieci i nie wiem czy teraz uda mi się ją doprowadzić czy będę korzystał tylko z hydroforu. i pewnie bym teraz nie robił progu na zejściu do salonu. to chyba tyle, może bym się jeszcze zastanowił nad górą (czy ją adopotowac) bo miejsca na dole jest wystarczająco

 

 

pozdro i trzymam kciuki za ciebie i twoją budowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...