Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no tania to ona nie jest :evil: , ale do przelkiecia.... :wink:

dzieki

 

tzn. mi wystarczy 1 rolka,wiec nie bedzie zle

 

jesteś pewna?

Ja tez tak myslałam, potem okazało się, że żeby zgrać ładnie wzór, tzreba kupić dużo więcej. Było mnóstwo odpadów, no ale inaczejsię nie dało :(

raczej tak bo chce tylko 2 paski za łóżkiem miec.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niestety fototapeta okazala sie bublem - na dwoch przyleglych czesciach w gornej czesci wzor ladnie nachodzil na siebie na dolnej czesci juz nie :evil: :evil: :evil: nieciekawie to wygladalo wiec wyladowala w koszu...

 

i teraz bardzo prosze o pomoc - sprawa megapilna

 

 

gdzie kupic taka fototapete - jest cudna!!!

 

 

 

http://img179.imageshack.us/img179/199/rdawnraum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba brac pod uwage ze Iris Maschek DAWN 372 x 300 kosztuje sporo - najtansza jaka znalazlam to 270 euronow... a i po ponad 400-sta w niektorych sklepach tez mozna spotkach.

Chociaz z drugiej strony kwiaty z LM kosztuja chyba 130 zlociszy a naprzyklad na niemieckich stronach 60 euronow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz sobie kupilam fototapete Rasch - :evil: cena kosmos !!! na stronie podanej przez Mohag ponad 1300zl ale to i tak "skromnie" w porownaniu ze strony fototapety.com.pl - tylko 1644zl :x :x :x

 

szukam dalej, w kazdym razie poszukuje czegos w chlodnych brazach badz czerni z dodatkiem srebra, grafitu... raczej duze wzory - nie pstrokate... szukam czegos stonowanego - glownym planem ma byc napinany sufit w salonie wygladem przypominajacym ciemnobrazowe "lustro" - nie chce aby tapeta odwracala od niego uwage - jak macie cos fajnego za "normalne" pieniadze to podrzuccie bede wdzieczna :wink:

 

 

emma29 w sumie to pytanie do efilo, ale pisalysmy na pw - u niej bylo niestety to samo... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emma

niestety tak. choć do momentu postu angeliki byliśmy pewni że to nie wina tapety tylko krzywej ściany - my kleiliśmy na okrągłej ścianie - prawdopodobieństwo że ona była równa było znikome więc problemy ze spasowaniem zrzuciliśmy na karb właśnie krzywizny ściany. w życiu bym nie przypuszczała że to tapeta jest krzywa. zwłaszcza że ją widziałam przylepioną w LM i wyglądała dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...