Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 4 months później...
  • 5 weeks później...
Witam, właśnie szykuję się do remontu pokoju dziecięcego i szukam tanich i ładnych tapet. Mam na oku sklep tapetuj.pl ale totalnie nie wiem czy nie będę później żałować ze względu na zły kolor czy niekompetentnego sprzedawcę. Czy ktoś tam już kupował? Macie może jakieś inne sprawdzone sklepy? Chciałabym ten remont zrobić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przekonana że tapety w sklepach stacjonarnych są drogie szukałam ich w necie, jednak lubię dotknąć i zobaczyć kolory w różnym świetle więc wybrałam się nie do marketu budowlanego a do małego sklepiku specjalizującego się w tapetach wiele z nich mieli w albumach i jakie było moje zaskoczenie gdy się okazało że te same tapety kupione w necie pod dodaniu przesyłki byłby droższe .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie szykuję się do remontu pokoju dziecięcego i szukam tanich i ładnych tapet. Mam na oku sklep tapetuj.pl ale totalnie nie wiem czy nie będę później żałować ze względu na zły kolor czy niekompetentnego sprzedawcę. Czy ktoś tam już kupował? Macie może jakieś inne sprawdzone sklepy? Chciałabym ten remont zrobić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 

Różnie bywa z tapetą kupioną przez internet. Do sypialni wypatrzyłam w necie, kupiłam i jest świetna. Kupowana na allegro z jakiegoś sklepu z tapetami. Nie pamiętam już nazwy sklepu.

Natomiast ostatnio zamówiłam tapetę do pokoju dziecęcego i już ją oddałam. Zupełnie inne kolory i jakość. Z oddaniem nie było problemu.

Najlepiej zobaczyć tapetę w realu i porównać cenowo. Choć wiem, że nie łatwo w sklepach wszystko znaleźć.

 

W tym przypadku ryzyko wkalkulowane w zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam, po ciężkim boju toczonym razem z mężem :p wybraliśmy takie : http://www.tapetuj.pl/esprit-for-kids-2-tapeta-winylowa-na-flizelinie-1095-14.html

Byłam mile zaskoczona, gdy Pani konsultantka dokładnie mi opowiedziała dokładnie kolory i odcienie, a nawet to jaka jest w dotyku (miała katalog przed sobą). Trochę musieliśmy czekać na przesyłkę, ale sądzę, że warto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale. Zamówiłem dwie fototapety przez internet. Jedna z uliczką do salonu a druga mniejsza na korytarz - pejzaż Prowansji. Cały czas nie mogłem się zdecydować na konkretne zdjęcie ale w końcu się udało. Myśle że efekt będzie super. Montaż zaraz po świętach :)fototapeta_uliczek_czar.jpg Edytowane przez joliska
Dostaniesz bana za reklamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
  • 5 months później...

Proszę o poradę jaka tapeta będzie bardziej pasowała do sporego wiatrołapu ??

Ściany w jaśniutkim szarym do tego na jednej ścianie tapeta.Najbardziej podoba mi się ta 3 jakby w 3D,ale nie chcę żeby była za bardzo krzykliwa, znów...

 

1- tło popiel, wzór srebrny

2- jasny i ciemny szary - pasy

3- to szary - jasny, ciemniejsze cienie dają wrażenie przestrzennego wzoru

 

A może coś zoproponujeeecie jeszcze ? Generalnie szukam coś delikatnego :hug:

tap1.jpg

tap2.jpg

3d.jpg

3dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma być bardziej klasycznie - to paseczki, jeśli nowocześnie - ta 4 wygląda bardzo interesująco.

wszystko tak naprawdę zależy od efektu, który chciałabyś uzyskać

 

bardziej nowocześnie ;) mam wielką ochotę na ta przestrzenną ,to są tapety z kolekcji KINETIC francuskiej firmy Ugepa

 

http://allegro.pl/nowosc-tapeta-na-flizelinie-kolekcja-kinetic-ugepa-i3452581849.html

 

świetny jest ten wzór i faktura

kinectic.jpg

Edytowane przez IZA30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Jeżeli chodzi Tobie o Woods Cole & Son to mam tę tapetę i całe szczęście jeszcze jej nie ubrudziłam i raczej za tę cenę postaram się żeby nikt inny w najbliższej przyszłości też jej nie ubrudził :)

Ale faktycznie jest papierowa i dość matowa w odbiorze i mam wrażenie, że zabrudzenie wcale tak łatwo by nie zeszło. Co innego, że wzór jest dość wyraźny i drobne zabrudzenie raczej nie będzie się rzucać w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...