Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślice,ze ta tapeta będzie pasowała do wiatrołapu?

jesli bedzie na jednej scianie to tak :)

tapety z drzewami sa bardzo wdzieczne i przyjemne w odbiorze :)

a jest ich bardzo wiele :) i w wielu odcieniach :)

 

nie wiem, czy na 100% juz wybralas, ale dorzuce kilka pomyslow ;)

Cole & Sons Cow Parsley

http://m0.ttxm.co.uk/images/galleries/home-garden/statement-wallpaper/originals/cowparsleypaper.jpg

 

Cole&Son Contemporary II / Woods

 

http://4.bp.blogspot.com/-XO_z90G1Z4g/UOQXTnbKKsI/AAAAAAAABpg/LSW4NqnBugU/s1600/tapeta+w+brz%C3%B3zki.jpg

 

 

http://3.bp.blogspot.com/-z3TB6vrpSJ0/UOQRHjyuPwI/AAAAAAAABo4/XI9YEpux5Hk/s1600/TAPETY+DRZEWA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorlaje chciałam ją położyć na ścianę przy schodach , ale boje się że jest właśnie zbyt delikatna. Wiem że można ją kupić też w formie fototapety tylko nie mogą mi wydrukować wysokości 560cm.OK szukam dalej.

adibu, mam tę tapetę w brzozy w kuchni. To jest dość gruby papier i spokojnie możesz ją położyć przy schodach.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Witam,

mam problem z położeniem fototepety, a właściwie nie ja, tylko "fachowiec", który miał położyć, ale mu się nie udało i stwiedził, że ryzgnuje. Tapeta jest w 2 paskach, gruba papierowa laminowana (taką zamawiałam, więc mam nadzieję, że taką dostałam). Do położenia na zabudowie gips-karton, która nie była wcześnej gruntowana Wszyscy mówili, żeby zagrunowac rozrzedzonym klejem do tapet, ściana była więc tak gruntowana przez Pana "fachowca" 3 razy w odstępach kilkugodzinnych. Przy próbie połozenie (klej fioletowy Metylan czy coś do tapet grubych papierowych) tapeta nie chciała sie przykleić na brzegach, mimo dociskania wałkiem, podklejaniem Metylanem do borderów etc. Stan na dziś jest taki, że jeden kawałek został na ścianie, ale ranty nie są przyklejone... Proszę was o pomoc, czy mogę jakoś uratować tą tepetę i przede wszystkim jak ją przykleić??? Dziś sklepy zamknięte, nie mam gdzie zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Ja także mogę polecić tapety rash. Żona uparła się na nie kiedyś, spełniłem jej zachciankę, długo się trzymały. Teraz remontując salon (bo chyba można nazwać remontem usunięcie dyktowej ściany, przemalowanie ścian i naklejenie tapety? ;)) zdecydowaliśmy się na fototapetę, rashe mamy w sypialni i planujemy też w pokoju naszego maluszka, ale to za jakiś czas. w LM widzialem fajne wzorki, osiedlowi, prywatni sprzedawcy prowadzą również niezłą selekcję jeśli chodzi o standardowe wersje tapet, z kolei fototapety to chyba tylko z internetu... [moderowano] Edytowane przez joliska
nazwa sklepu zbędna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Myślę o takiej tapecie do pokoju córeczki - http://www.tapetowyswiat.pl/data/Galeria/19.jpg. Zastanawiam się jednak, czy położenie jej na dużą ścianę nie będzie przesadą? Szczerze mówiąc od tego oglądania tapet głowa mnie boli, a obiecałem żonie że się tym zajmę jeszcze w tym tygodniu. POMOCY! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam nie ma mietowych i turkusowych:-(

 

cos takiego znalazłam

http://pieknetapety.pl/tapeta-scienna-4-women-54009-marburg,id17473.html

http://pieknetapety.pl/tapeta-scienna-2558-53-flock-as-creation,id12148.html

 

do tego jaki odcien scian moze pasowac delikatny krem??

Edytowane przez asc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam równiez pomysłu na garderobę.

Gdzieś na fm widziałam, wypełenie wnęk tapetą

Oto rzut

Drzwi będą białe

Na czarno zaznaczone przewody kominowe

Chciałabym część scian pomalować szarą farbą np. Tiku G499 lub J499 a na części przykleić tapetę.

Jaki kolor tapety by tu pasował i na których ściana, jak uważacie??

 

GARDEROBA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam fototapety!

mam je na ścianach, ale także na meblach w kuchni! fajnie wyglądają i dobrze się trzymają. jest z nimi zdecydowanie mniej roboty niż ze zwykłą tapetą, a jak mi się znudzi to ciach - i zmieniam :D

moja kupiłam na http://www.westwing.pl/

tylko patrzcie przy zakupie na datę dostawy! raz mi się udało, że przesyłka była pod koniec tygodnia, ale ostatnio czekałam prawie 3 tyg, bo nie doczytałam, ze wysyłają dopiero za 3 tyg od kiedy trwała kampania ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam fototapety!

mam je na ścianach, ale także na meblach w kuchni! fajnie wyglądają i dobrze się trzymają. jest z nimi zdecydowanie mniej roboty niż ze zwykłą tapetą, a jak mi się znudzi to ciach - i zmieniam :D

moja kupiłam na http://www.westwing.pl/

tylko patrzcie przy zakupie na datę dostawy! raz mi się udało, że przesyłka była pod koniec tygodnia, ale ostatnio czekałam prawie 3 tyg, bo nie doczytałam, ze wysyłają dopiero za 3 tyg od kiedy trwała kampania ;/

Fototapety na szafkach w kuchni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Juz długo tu nie zaglądałam.

Potrzebuje waszej pomocy i porady. Generalnie szukam tapety w szaro białe pasy. Moim ideałem byłaby Rasch out of Africa, ale została wycofana. Poprosiłam o wysyłkę próbek kilku tapet i rozważam między:

As Creation memory 95373-2

As Creation Andora 95327-1

Rasch cosy white 268743

I ta ostatnia wydaje się najlepsza ale jest najdroższa.

Te dwie pierwsze rozczarowaly mnie bo mialy byc szare a są bardziej beżowe.

 

Czy macie jakies inne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dzień dobry, wiele lat temu zadawałam na tym forum pytania dotyczące budowy domu. Dziś chciałabym poradzić się odnośnie remontu.

 

Chciałabym wybrać do pokoju dziennego, na jedną ze ścian, tapetę. Problem polega na tym, że nie wiem, który jej rodzaj wybrać. Po dokonaniu wyboru zdjęcia i określeniu rozmiarów pojawiają mi się takie informacje:

 

* tapeta lateksowa

* tapeta lateksowa laminowana

* tapeta fizelinowa

* tapeta fizelinowa laminowana

* tapeta samoprzylepna

* tapeta samoprzylepna laminowana

* tapeta samoprzylepna błyszcząca laminowana

* tapeta samoprzylepna matowa laminowana

* tapeta fizelinowa laminowana o strukturze ziarna piasku

 

Tak sobie myślę, że nie bardzo lubię błyszczące, ale może jednak powinnam także i nad tym się zastanowić, bo chodzi mi o tapetę, która wytrzyma parę lat, a co za tym idzie będzie można ją zmywać delikatnie. W pokoju dziennym jest kominek, z którego w sezonie jesiennym i wiosennym korzystamy bardzo często, a w sezonie zimowym często. Każda z tych tapet różni się także ceną, chciałabym kupić tapetę wytrzymałą, ale jednocześnie niekoniecznie taką, której koszt wydrenuje mi kieszeń. Dodam, że wszystkie ściany mam wyłożone płytą karton-gips, są więc idealnie równe.

 

Będę wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Na tapecie wiatrołap...;)

Od początku: kolor wiatrołapu jaśniuteńki szary, lampa jest - taka jak z ostatniego zdjęcia- czarna,również pufa będzie taka jak na zdjęciu,czarna.Szafa będzie biała matowa ze stalowymi wstawkami.Podłoga ciemny szary gres. Tapety ze zdjęć wszystkie mi się podobają...i nie wiem w końcu którą :)

4824450046.jpg

ce85579c78f6e57dd2a5998c8247e3c5_214.jpg

eada725571f333fd837cb9a62ab249d2_214.jpg

resize$1000-1000-1,text$izuchna-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...