Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam,

 

nie ma problemu z obejrzeniem fragmentu Alabastra choć trudno jest mi w tym momencie powiedzieć kiedy byłoby to możliwe.

Jeżeli chodzi o nadchodzący weekend to wstępnie proponuję sobotę ok. 12:00. Prosze podać jakiś adres mailowy - wtedy podam adres. Z wrocławia to ok.300km (ok 3godz. jazdy).

Na maila mogę przesłać też zdjęcia z dotychczasowych etapów budowy.

 

Jeśli masz już jakieś uwagi co do projektu, ewentualnych zmian itp., też chętnie wysłucham.

 

Pozdrawiam

Simon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę ci wysłać rzut parteru i poddasza wersji 2G.

Ogólnie na górze powiększa się łazienka i powstaje dodatkowe pomieszczenie (ja przeznaczyłem je na pralnie)

 

Jeœli można, to też prosiłbym o te rzuty oraz jakieœ zdjęcia z budowy na [email protected]

Z góry wielkie dzieki!

 

Czy wprowadzaliœcie jakieœ zmiany do projektu? I jak wyglšda sprwa z kosztorysem? Idzie zgodnie z planem?

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Witam!!!

Cieszę się ,że dom ten cieszy się zainteresowaniem.Od wielu miesięcy szukam projektu i nie ma takiego , który byśmy z mężem oboje zaakceptowali.Temu niewiele brakuje.

Bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia czy jakiekolwiek rysunki wersji z dwoma garażami.Mój mąż uparł się ponadto, aby salon był większy i wynosił ( wraz z jadalnią ) ok. 40 m.Co Wy na to? Można przesunąć np. ścianę zewnętrzną budynku o metr i w ten sposób powiększyć ten nieszczęsny salon? Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

My również z mężem bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego dla nas projektu. I tylko Alsabaster był prawie idealny. Prawie, bo na początku wydawał nam się za duży i nie bardzo mogliśmy dopasować ustawienie domu względem stron świata. Poza tym jest ok.

Co do salonu, to rzeczywiście mógłby być trochę większy. Można zrezygnować z dodatkowego pokoju na parterze. Widziałam takie rozwiązanie w podobnym domku i salon zrobił się rzeczywiście obszerny.

My zastanawialiśmy się nad zwężeniem ścianki pomiędzy kuchnią a salonem.

Można też pomyśleć nad powiększeniem wykuszu na jadalnię. Będzie więcej miejsca na ustawienie stołu.

U nas salon został bez zmian. Nie jest bardzo duży, ale wystarczający. Wolimy zostawić dodatkowy pokój niż powiększać salon.

Co do poddasz, to wszystko przed nami, ale myślę że będzie ok.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...