Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My uparliśmy się na drewniane fronty i wyceny w kilku miejscach były podobne, ale dokładnie powiedzą jak zrobią pomiary, a obecnie jest to niemożliwe, bo nie ma płytek na ścianie. Podobno jest jakiś system zawiasów do szafek kuchennych podobny do bluma, ale o wiele tańszy a też bardzo dobry. Słyszeliście coś o tym? Jest szansa, że cena naszej kuchni diametralnie się zmniejszy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę, bo temat kuchni u nas to jeszcze się odwlecze, więc się specjalnie nie zagłębiam. W sierpniu zrobiłam wstępną wycenę. także jest szansa, że z tych 6 000 zrobi się 10 000 zł, ale pocieszam się, że to i tak lepiej niż te 20 000, ktore zakłądałam, ze bedę musiała wydać.

 

w wątku o łazinkach wrzuciłam swoją dolną łazienkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Alabaster 2G

Instalacja wod.-kan.,C.O. z podłączeniem pieca kondensacyjnego i pompy ciepła c.w.u.,zamontowanie kaloryferów,podłogówka:salon,kuchnia,holl,wiatrołap,łazienka,łazienka górna i pralnia,zamontowanie zmiękczacza wody w garażu,bez białego montażu.

Robocizna 12000 i co Wy na to ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ogrzewanie woda i kanalizacja kosztowała 34 000 zł

piec eko groszek Klimosz 9500

zbiornik cwu nierdzewka 2800

w cenie

stelaż bidet i kibelek trzy pompy do ogrzewania zawór cztero-drogowy z siłownikiem i trój-drogowy termostatyczny wszystko z miedzi poza rurkami do podłogówki (alu-plastik wawin 60mb poszło z 550) grzejniki Purmo

robocizna nie pamiętam dokładnie ale w granicach 5000 zł

 

A tak na marginesie mieszkam już półtorej miesiąca

Jak znajdę chwilę to wrzucę jakieś foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za podlogowke 2750 to jest smiech

to jest rozciagniecie rurek po styropianie i podlaczenie tego w rozdzielaczu goscie to zrobia we 2 za jeden dzien chyba ze taka firma ze rozkladaja rurki do milimetra i wszystkie ze spadkiem zeby wode spuscic hehe to im zejdzie dluzej

 

woda z recylkulacja to jest puszczenie 3 rurek to chyba tez duzo za duzo i napewno zrobia to plastikiem

 

jak na polske to fachowcy maja renome

Edytowane przez max_bartnik1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...