Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już komuś o tym pisałam, ale nie wiem komu, więc się powtórzę, bo może będzie to pomocne. Niektórzy alabastrowicze 1g. robią suszarnię w części holu na piętrze - tam gdzie jest okno - z wejściem w łazience. My akurat mamy w tym miejscu oddzielne wc i garderobę pokoju frontowego.

Pozdrowienia dla "niektórych" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już komuś o tym pisałam, ale nie wiem komu, więc się powtórzę, bo może będzie to pomocne. Niektórzy alabastrowicze 1g. robią suszarnię w części holu na piętrze - tam gdzie jest okno - z wejściem w łazience. My akurat mamy w tym miejscu oddzielne wc i garderobę pokoju frontowego.

Pozdrowienia dla "niektórych" :wink:

 

dziękuje też o tym myśleliśmy :))

czy mogłabyś jeszcze wstawić zdjęcie pomieszczenia gospodarczego, lub podesłac na priv. Czym wy ogrzewacie dom gazem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! rumianeczek123 i g-zolw nasze zmiany są podobne. Wiem że na pewno wszystkie okna na dole będą wyjściowe czyli do ziemi.Likwiduję okna: w pom. gosp od strony tarasu, trójkąty u góry ,połaciowe w sypialni,jednego w łazience tego na wprost drzwi,w holu ponieważ włączam hol do pokoju jako garderobę a garderoba przy łazience będzie pralnią.W garażu i w pom gosp. będą luksfery. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo jak miło. Będę obserwowala kolejną budowę:) u mnie póki co nadal papierologia...obecnie jestem na etapie zmian u architekta. Nie szkodzi że idzie nam tak powoli, w tym roku i tak zamierzamy zrobic tylko fundament, bo resztę kasy wciągnie nam nasze wesele :lol:

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo jak miło. Będę obserwowala kolejną budowę:) u mnie póki co nadal papierologia...obecnie jestem na etapie zmian u architekta. Nie szkodzi że idzie nam tak powoli, w tym roku i tak zamierzamy zrobic tylko fundament, bo resztę kasy wciągnie nam nasze wesele :lol:

pozdrawiam wszystkich

 

natix,

gratuluje :lol:

to bardzo dobrze jak fundament troche " poczeka ",my w tym roku zamierzamy przykryć dom papą i narazie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javascript:emoticon(':D') NO Nareszcie coś się zacznie dziać! humus zdjęty punkt zero wytyczony.Teraz kopanie fundamentów ale pogoda nam nie sprzyja.Kierownik budowy jest i to nie tani! Umowa z wykonawcą podpisana.javascript:emoticon(':p')

No to super. Teraz będziemy obserwować Wasze postępy w budowie,jak juz się zacznie na dobre,to wklejcie zdjęcia ;)

Ja tez mam juz kierownika budowy,bo to nasz znajomy,no ale do budowy to jeszcze daleko.

Pogoda rzeczywiscie ostatnio nas nie rozpieszcza,podobno deszcze maja byc do wtorku,ale roznie to bywa.

Poki co życzę duzo sloneczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo jak miło. Będę obserwowala kolejną budowę:) u mnie póki co nadal papierologia...obecnie jestem na etapie zmian u architekta. Nie szkodzi że idzie nam tak powoli, w tym roku i tak zamierzamy zrobic tylko fundament, bo resztę kasy wciągnie nam nasze wesele :lol:

pozdrawiam wszystkich

My to byśmy chcieli w tym roku wybudować stan surowy,bo znów za rok,ewentualnie za dwa,planujemy ślub ;)

ALe z dobrych wiadomości to mam juz mapki od geodety :)) chociaz cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my z kolei mamy papiery z Sądu i architekta, który będzie analizował zmiany:0 mam nadzieje ze wszystko pójdzie nam "jak z płatka" :p

Powodzenia Rumianeczek

Oj te sprawy papierkowe to naprawdę nic przyjemnego :(

No ale mam nadzieje,ze jakos się teraz już coś ruszy,u Was pewnie szybciej,skoro macie już swój projekt u architekta,fajnie,ja cos to wpadniemy kiedys do grudziądza jak juz będzie domek ;) Przeciez to tylko 28km od nas ;)

Równiez zycze powodzenia dla Was jak i dla wszystkich budujących ;)

A jeszcze tak się chciałam zapytać,działke macie dużą??:)

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj natix!

Miło będzie wymieniac się doświadczeniami nowych alabastrowiczów.

Macie bardzo dużą działkę będzie co robic,my mamy 10 ar. i wiem że to duzo.

Wcześniej mieliśmy 7ar i nie było komu kosic trawy ,ale teraz wiem że wszystko wysypie korą.Zostawię tylko 2m na trawe przy zejściu z tarasu do ogrodu.

U nas już kopią dzis mają przywieśc stal do kręcenia. :p :p

http://img10.imageshack.us/img10/8297/20090606165.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj natix!

Miło będzie wymieniac się doświadczeniami nowych alabastrowiczów.

Macie bardzo dużą działkę będzie co robic,my mamy 10 ar. i wiem że to duzo.

Wcześniej mieliśmy 7ar i nie było komu kosic trawy ,ale teraz wiem że wszystko wysypie korą.Zostawię tylko 2m na trawe przy zejściu z tarasu do ogrodu.

U nas już kopią dzis mają przywieśc stal do kręcenia. :p :p

http://img10.imageshack.us/img10/8297/20090606165.th.jpg[/quot

Gratuluje rozpoczęcia budowy ;) ale fajnie macie ;P Oj ja też już bym chciała byc na takim etapie jak Wy,niestety jeszcze przyjdzie mi trochę czekać :(

Wklejajcie koniecznie zdjęcia z postepów budowy ;)

Życzę słonecznej pogody i duzo wytrwałosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...