Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

witam wszystkich :)

wczoraj wlasnie zamowiłem projekt alabaster 2G :) i juz niedlugo stane sie jego posiadaczem :)

 

i w zwiazku z tym takie male pytania do was !!

 

na parterze mysle zlikwidowac kominek na polu natomiast kominek w salonie przeniesc na ta krotka sciane

2 rzecz to pokuj nr 5 w calosci mysle przesunac o 1 m w prawa strone tak zeby sie pozbyc powstalej dziury przez usuniecie kominka powiekszy mi sie przez to lazienka na dole rowniez o dlugosc przesuniecia sciany nosnej w garazu :)

 

a co do gory to jeden pokój sie zwerzy z lazienka a 2 wydluzy powiekszy sie korytarz

 

no i pytanie do was najgorsze co mnie meczy odwrocic schody i wyciagnac je troszke na salon czy zostawic w tej pozycji co sa to pytanie glownie do przyajcoil ktorzy maja juz postawiony domek :)

 

pozdrawiam i dzieki serdeczne za odpowiedz :)

 

Rozrysuj, będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Rozrysuj, będzie łatwiej.

 

doszedlem do wnioskiu ze nie bede robil zadnych zmian jedynie zlikwiduje kominek w srodku ;]

wszytsko juz pozalatwiane

jedynie czekam na tych skur..... archeologow bo bez ich pozwolenia nie zloze wniosku o pozwolenie na budowe ;/

tyle sniegu ze mi sie to wszytsko odciaga i odciaga ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Chcemy zakupić projekt Alabastra ale martwi nas kotłownia a raczej jej wymiary. Czy zmieści się w niej piec na eko groszek i gdzie macie zsyp ? Gdzie trzymacie węgiel? i co ewentualnie zrobiliście żeby rozwiązać ten problem może piwnice? Bardzo proszę o szybką informacje bo jesteśmy zdecydowani na ten projekt. Plis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jesli macie mozliwosc robienia piwnicy to robcie sobie pod caloscia !!!!

zawsze gdzies tam mozna zrobic pralnie i zsyp na brudne rzeczy do niej

 

2. wtedy zrobic cala instalacje na grawitacje ( bez grwaitacji to wszytsko jest jak tykajaca bomba az do czasu jak braknie pradu)

 

ja niestety nie mialem takiej mozliwosci bo zbyt mokry teren i bede zanizal jedynie kotlownie zeby zrobic grawitacje a co do ekogrosza to nie mam pojecia jeszcze nie wybudowalem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w gronie alabastrowiczów :D

Nareszcie się doczekałam i w sobotę rozpoczęliśmy budowę naszego Alabastra :) na razie został zepchnięty humus i geodeta wytyczył fundamenty. Dzisiaj ciąg dalszy szaleństw na budowie. Mam nadzieje ze niebawem przymrozki się skończą i będzie można wylewać ławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez trochę to trwało zanim w końcu udało się zacząć wiec głowy do góry i na Was przyjdzie czas :)

Niestety nas też dopadają mrozy wiec nie wiem jak to będzie z tymi fundamentami. Podobno do -5 można lać, ale chyba się nie odważymy na ten krok i poczekamy na lepszą pogodę. Na razie ekipa musi się rozgościć na dobre na naszej działeczce i zacząć kopać. Mam nadzieje, że w piątek będzie już ładnie tak jak zapowiadają i uda się wylać ławy :D

Jestem pełna optymizmu mimo przeciwności losu jakie napotykamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...