Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

Witajcie Alabastrowicze!

Nie wiem za bardzo jak wygląda Alabaster wewnątrz, ale czy również mieliście problemy w umiejscowieniem umywalki na piętrze w łazience?

http://images38.fotosik.pl/571/335038a360a2aa66med.jpg

Wymyśliłem tak, że umywalka będzie przy skosie, a lustro pójdzie na tą ściankę z trójkątem pod kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

w łazience na pietrze umywalki będziemy mieć na tej ścianie zaraz przy wejściu, całej prostej, nie na skosach. czyli po przeciwnej stronie. Umywalki, bo planujemy dwie obok siebie :) A na tej trójkątnej WC :) tyle, że ta ściana u mnie jest duż większa niż u ciebie, nie wiem dlaczego. Być może dlatego, że nie zrobiliśmy tej wnęki w korytarzu i murarze ją przedłużyli, tak przypuszczam. Edytowane przez monika i lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my komin przesuwaliśmy na etapie budowy. Nie w trakcie adaptacji. Ponieważ bedziemy mieli piec na węgiel z podajnikiem, a kotłownia jest mała to trochę się nakombinowaliśmy. Myśleli wszyscy, my, mama, murarze, majster, kierownik budowy, szwagier. masakra jakaś i milion koncepcji. trzy dni kombinowania. Generalnie chodziło o to gdzie umiejscowić piec, żeby go potem można było ładować bez stresu. Gdyby komin został tam gdzie był, to albo musielibyśmy kupić jakiś mały kociołek tylko na ekogroszek, albo trzeba by było ładować piec z podwórka, przez drzwi, albo okno z kotłowni, bo inaczej by się człowiek łopatą nie zamachnął :) Komin jest przesunięty na maksa do zewnętrznej ściany i troszkę w stronę garażu - zmniejszyliśmy garaż o 70 cm z jednej strony, żeby powiekszyć kotłownie. Doszliśmy do niosku, że przecież dwóch ogromnych aut nie będziemy mieli :)

 

niestety nie mam zdjecia z wnętrza garażu, ale cykne fotkę i wrzuce jutro najpóźniej w środę. A tutaj kilka zdjęć jak to wygląda:

zdj%C3%84%E2%84%A2cie.jpg

PICT3888.JPG

u góry:

PICT3898.JPG

 

i rysunek poglądowy kotłowni:

kot%C5%82ownia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno to też zamiast dużej łazienki będziecie mieć salon kąpielowy :) jak u nas

 

Dla mnie 10m2 łażienki to duuużo, pewnie wyjdzie więcej, ale nie jak u Ciebie Moniko, bo Wasza ścianka kolanowa jest wyższa o jeden pustak od naszej;)

....ale masz rację, też myślę o tym koto będzie sprzątał te metrarze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja negocjuję z Łukaszem :) próbuję go przekonać, że jako dobry mąż powinien wspierać żonę, która tak dużo i długo pracuje :) A ja mu za to będę dobre obiadki gotować :D no i opiuszczać nasze gniazdko jak będzie sprzątał, żeby go nie drażnić..... :D :D :D

 

mi tam bedzie bardzo odpowiadać jak ktoś za mnie będzie sprzatał, bo ja nie jestem pedantyczna i nawet jak będzie niedokładnie czy coś tam to w ogóle fajnie, że będzie. A sprzątania szczerze, od serca NIENAWIDZĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...