Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

kochani jestm po wycenie kostki. taras, wejście, podjazd, chodniki. W sumie 90 m2. Całość z kostką z drewbetu sonata kolor złota jesień

http://bruk.drewbet.pl/images/phocagallery/realizacje/g1/thumbs/phoca_thumb_l_8.jpg

 

Całośc ma wyjśc ok 11 000 zł. Dobra cena? Wychodz i jakieś 125 zł m/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To jest cena za całość - czyli kostka plus robocizna, podsypka, piasek, kamień. Do tego dojdą jeszcze krawężnki i palisady, w zalezności od tego jakie sobie wybiorę. Ale to jest koszt 300 zł.

 

kable kupowałam na allegro tylko nie wiem czy tobie będzie się opłacało na śląsk. W każdym badź razie podaję namiar - 694 485 648. Niestety nie Pamiętam jak gość miał na imię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jakie postepy :)

 

juz kostki nie chcemy układać, bo doradził nam wykonawca, że lepiej to zrobić jak będzie już ocieplony, obtynkowany i pomalowany dom z zewnątrz, bo jak zrobimy to wcześniej to potem kostka jest cała ubrudzona.

 

Ale wycena już konkret i za jakies 2 miesiące pewnie bedziemy się tym zajmować. My mamy taras z kostki, poza tym wejście do domu i wjazd do garażu, więc jak chcemy mieszkać to nie bardzo mamy wyjście i kostkę trzeba ułożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że kostka granitowa może i fajnie wygląda, ale jest raczej niepraktyczna. Ona ma nierówna powierzchnię także w szpilkach jak sie chodzi nie wygodnia, a na tarasie szkalanka się może przewracać po postwieniu na ziemi :)

 

Ale wiem, że są kostki normalne robione na granitowe, czyli takie kropkowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dachówka wyszła taniej od blachy;)

Ocieplenie jeszcze nie skończone Moniko, ale coś tam już mogę podpowiedzieć.

Styropian 15 cm, jak do tej pory wyszło 84 paczki, czyli 24,36 m3; styropian 2 cm - 1 paczka, styropian 8 cm - 2 paczki. Kołki 20-tki ( 6 paczek).

Do wnęki z grillem - wata szklana prasowana 3 cm - 10 m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...