Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My też będziemy robić gipsowe. Myslę, że z tym oddychaniem to trochę nad wyrost i chociażby dlatego mnustwo osób od nich odchodzi... U nas tynki 24zł/m2 robione maszynowo na knaufie. Kurde zaś drożej na śląsku, paranoja. No ale fachowiec sprawdzony, polecany. Czekamy na niegu już 2 miesiące. mam nadzieję, że w połowie maja w końcu zacznie.

 

A c-w mamy w kotłowni, garażu i łazience, czyli tam gdzie może być trochę brzydko, nierówno itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem, czyli bedziesz mial jakies struktury na scianach robione?albo kamieniem obkładane tak?

 

moze nie kamienie ale w wiekszosci bede mial robione scianki z regipsow i jakies tam rozne wygibasy :) hihihi

wiec nie ma sensu zebym pod tym tynkowal :) sufity tak samo wiekszosc podwieszana wiec tez nie ma sensu zeby tynkowac :)

a dokladnie tak jak monisia pisze najlepiej zrobic c-w w garazu i lazienkach bo i tak plytki ida :) chociaz u mnie nie przewiduje duzej ilosci plytek na scianach :)

 

a znow nie znajdziecie ekipy ktora wam wyszpachluje sciany po c-w na raz bo i tak wyjda nierownosci wiec trzeba to zrobic minimum 2 razy ;] ja osobiscie u wszytskich przeciagam wszytsko 3 razy i jest igielka ;]

 

2 sprawa jak bedziecie miec jakich wykonawcow zainwestujcie sobie we wlasny halogen (60 zl) i sobie mozna posprawdzac jak wyszpachlowali sciany hehehehe

 

jak bedziecie miec wykonawcow to pytajcie sie to podpowiem wam gdzie mozna przymrozyc oko i tego nie widac ;] hihihii

Edytowane przez max_bartnik1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...