Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My już chcemy kupić płytki, od nich zależy kolor mebli kuchennych. Wizję kolorów i wystroju, stylu trzeba mieć, bo niby wiem czego chcę, ale muszę dotknąć zanim coś kupię, a tu ciągle brak czasu na chodzenie po sklepach...

Po niedzieli wchodzi hydraulik, potem wylewki i dłuuuuugie czekanie, aż wszystko wyschnie. Myślę, że w sierpniu zaczniemy wykończeniówkę :)

Edytowane przez Joanna&Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam wybrane plytki na dol na podloge. to nowa gala cn 12 w polerze. bylam teraz u stolarza i mi wycenial kuchnie. na kolor frontu jeszcze sie nie zdecydowalam, ale najprawdopodobnije bedzie to polysk bialy, szary badz kawa z mlekiem. musze jeszcze sie napatrzec na pare zdjec czyis kuchni to moze latwiej mi bedzie podjac jakas decyzje.

poza tym w tym tygodniu skoncza nam wylewac podlogi na dole i bedzie trzeba plytki zamawiac na dol. jak za wszystkim sporo sie czeka i akurat powiaze ladnie podloga.

zaczyna sie ten najfajniejszy i zarazem najdrozszy etap budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zazdroszę, ja w ogóle nie mam głowy do tego jakoś. Za miesiąc ślub, więc już trzeba sie zająć przygotowaniami :)

 

Mniej więcje wiem co chcę, ale jeszcze nic konkretnego nie wybrałam. kuchnia brązowa, nowoczesna, drewnopodobna. Podobają mi sie te alkierowane, ale my dopiero zakładamy rodzinę. pewnie kiedyś pojawi się takie małe stworzonko co potem będzie łazić po całym domu i swoje urocze rączki wszedzie odbijać, obawiam się, że ciągłe polerowanie lakierowanych frontów mogłoby mi sie odbić na psychice :) więc kuchnia bedzie kompromisem. Podoba mi się coś takiego: http://img324.imageshack.us/img324/1396/kuchnia3ez.jpg

Łazienka biało- czarna, projekt narazie w głowie :)

płytki na holl, jadalnię i salon woodentik brown paradyża. Na kuchnię i przedpokój coś jasnego. W pokoiku na dole panele.

 

W sobotę pierwszy dymek z komina :)))))

Do kosztów ogrzewania, które podałam dosżło jeszcze 500 zł robocizny ( powimyślaliśmy jeszcze hydrofory ze studni pod spłuczki, ciepłą wodę pod autoamt, dołożyliśmy kaloryfery i inne drobiazgi) i ok 1 000 zł za rurki, czekam jeszcze na dokładną fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika teraz nie powinnaś sie wogole przejmowac budową. dopnij wszystko na ostatni guzik co jest związane ze ślubem a domek poczeka. :)

Joanna przeglądałam tą ofertę mastercooka i powiem Ci, że jest bardzo kusząca. MAją całkiem fajne sprzęty i wizualnie tez mi sie podobają. A tan bonusik w postaci zmywarki to już wogóle miłe zaskoczenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie ja w ogóle nie umię się nie przejmowac budową, a np. tylko ślubem. Dzisiaj kumpel w robocie pyta mnie jak przygotowania. A ja mu: spoko, skończyliśmy już kłaś styro także w przyszłym tygodniu będziemy robic wylewki. A on na mnie jak na świra patrzy i dopiero wtedy zaczaiłam, że on o ślub pyta :)

 

Został równy miesiąc :)

 

I teraz kurde mam tego za dużo normalnie na głowie. Bo tu trzeba podejmowac decyzje z budową, tu ze slubem. I normalnie nie mam czasu się spokojnie zastanowić co i jak :)

 

A dziennik przenoszę na mojabudowa, bo łatwiej mi się tam pisze. Także zapraszam:

http://www.monika-i-lukasz.mojabudowa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika spokojnie. Pamietam jak rok temu ja bralam slub i tez sie wszystkim mega stresowalam. Chciałam zeby wszystko bylo idealnie i dokladnie tak jak sobie zaplanowalam. A potem w tym dniu to nawet nie pamietalam jak samochod byl przystrojony. Dopiero podczas ogladania plyty z wesela zaczelam dostrzegac ogrom tych szczegolow ktore byly tak dla mnie wazne, a na ktore wogole uwagii nie zwrocilam podczas slubu.

Takze spokojnie. Zobaczysz jak Ci szybko ten dzien minie ;) Ale wspomnienia zostana na całe zycie !!! Wiec wazne zebyś bardziej cieszyla sie tym wszystkim niz stresowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj po dluuuugim przestoju wylano posadzki na dole :) Do gory pan walczy z zabudowami, a jak przyjada plytki do lazienki to bedziemy wyklejac nasz salon kapielowy :)

Poza tym czekamy na zamówione juz jakis czas temu drzwi wewnętrzne.

Monika, pamiętasz kiedys napisałam Ci, że bardzo spodobały mi sie drzwi zewnętrzne, które miałaś w INSPIRACJACH? Mówiłaś, że cena była bardzo wysoka. Wydrukowałam fotkę i zaniosłam do stolarza. Wycenił je i stwierdziliśmy z mężem, że nam pasuje cena i drzwi juz sie robią. Mam nadzieję, że nie pogniewasz sie za małe powzorowanie się na twojej fotce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...