Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam w gornej lazience plytki opoczno gres amarante. Wyszly calkiem calkiem. Podloge mam juz z innej kolekcji bo chcialam duze plytki 60x60. Jak bede miala czwile i pojade na budowe to cykne fotki z gotowa juz podloga. :) Na dół do łazienki wybrałam sobie tubadzin colour w czerni i bieli a dotego czerwona lakierowana szafka i czerwone dodatki. Widzialam taka aranzacje kiedys w gazecie i strasznie mi sie spodobała.

Generalnie teraz dziewczyny czeka nas najprzyjemnijeszy etap budówki czyli wykończenie i dodatki :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ta dolna też zrobię czrno-biała z jakimś kolorem jeżeli chodzi o dodatki. W sumie to wybrałam secret edeno paradyża, ale jak teraz zaczełam liczyć kafelki to sie zastanawiam. Baza ma 29,5 na 59,5. Wydaje mi się, że jak ją położe poziomo, tak jak chcę to trochę to może smiesznie wyglądać, tylko parę kafelek na ścianie... A pionowo to jakoś nie widzę. No i tak mi przeszło przez myśl, czy to przypadkiem nie za duże kafelki do małej łazienki ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas chyba tez jest w gabinecie :) o ile to jest taka kwadratowa dziura, którą sie zasłania jakąś kratką ozdobną czy czymś :)

 

Elwirka wrzuć projekt na picassa. Jak już będziesz miała tam zdjecie to je poprostu otwierasz, klikasz prawym myszy, wybierasz wlaściwości. Tam jest coś takiego jak adres URl - kopiujesz w całości. A potem tutaj klikasz na tą pocztówkę z palmą wklejasz ten link i robisz ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna jak wroce z pracy do domu to wrzuce fotki tej wyczystki i jej zabudowy do mojego albumu na picassie :) Ja mam w planach w tej wnece zrobic sobie taki kacik biurowy: plat biurka z plyty meblowej i z takiej samej plyty jakies poleczki. Tylko ze ja mam kwadratowa klatke schodowa i ten sam kształt sciany w gabinecie. Ty pewnie masz półokragłą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, widzę piękną, przestronną łazienkę...

Poproszę koniecznie Elwirko zdjęcia twojej estetycznej wyczystki. U nas w gabinecie będą biurowe sprawy i też w tym miejscu ma być biurko, ale dobry pomysł z tym blatem - tym bardziej, że ściana u nas okrągła... Co ja bym bez Was zrobiła dziewczyny...

PS Dziś siedzę bardziej w domu niż w pracy i zaplanowałam zrobić porządek z butami - poczyścić i pochować letnie - wyjąć jesienne i zimowe:rolleyes: ...ale na forum tyle ciekawostek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...