Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na razie poprawiony jest sufit na klatce schodowej i na górnym przedpokoju - należało dołożyć wieszaków, założyć folię i zmienić płyty k-g (TAK BARDZO UFALIŚMY TEMU WYKONAWCY, KTÓRY SPARTOLIŁ NAM TO PODDASZE). Tam właśnie cekolowane były też ściany z racji tego, że jak zamontujemy schody, to ma być w miarę czysto. Skosy w pokojach zostawiamy na potem, chcemy skończyć pomieszczenia na dole i ZAMIESZKAĆ ;) Dziś chłopaki zaczęli docierać cekol, pewnie zejdzie kilka dni. Uwaga, zaskoczenie z kominkiem - jeśli go chcemy, to najlepiej montować go teraz, bo miejsce na kominek musi być odpowiednio przygotowane. Nie wiem jak to rozwiązać, bo trochę szkoda nam na to kasy - mieliśmy zamiar odłożyć ten wydatek na później. Fachowiec od kominków powiedział, żeby kupić wkład firmy KRATKI, 14 KW, cena ok. 2000 tys. i taki znalazłam w internecie, na allegro - Wiktor, całkiem zwykły wkład. Nie wiem tylko ile wydamy na osprzęt do kominka. Czasem żałuję, że całkiem nie zrezygnowaliśmy z kominka. Jakie kupiliście wkłady???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak musi byc przygotowane miejsce na kominek ??

 

komin jest wycior jest wiec co za problem dolozyc go za rok ;> dziura w kominie nie zginie :)

 

moje zdanie jest takie ze lepiej dac wiatroizolacje niz ta zolta folie

nie trzeba sie z nim zgadzac :)

Edytowane przez max_bartnik1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśleliśmy, ale np. posadzka musi być zbrojona i nie może być pod kominkiem płytek. Jeden z fachowców chciał nawet wycinać posadzkę do chudziaka. Czyli powierzchnia przeznaczona na kominek wyglądałaby nieciekawie w salonie i nijak ją zakamuflować. No chyba, że zrobić podłogę na glanc, a za rok wycinać i brudzić. Naprawdę nie wiem co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocujemy już w nowym domku, a raczej koczujemy - śpimy na materacach w mojej pracowni ;), a jedzenie robimy jeszcze w starej kuchni - krążymy między dwoma domami - jest to bardzo czasochłonne :/

Jednak już cała rodzinka spędza większość czasu na nowym miejscu.

Bez telewizora! - dla mnie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...