Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt ALABASTER 2G pracownia KRAJORAZY


Recommended Posts

w lutym "monika i lukasz" pytali o firmę, a więc:

 

 

Wszystkich potencjalnych inwestorów ostrzegam przed firmą "Matmar" Mateusz Nadstazik Koziegłowy!

Z firmą mam podpisaną umowę na roboty budowlane, na stan surowy zamknięty, start budowy przewidziano na 10.05.2010, niestety firma nie zjawiła się na placu budowy w ustalonym terminie.

Firma nie złożyła też żadnych wyjaśnień, a wręcz przeciwnie od ponad miesiąca zerwała kontakty - nie odbierają telefonów, nie odpisują na sms, maile a nawet listy polecone.

Znam już 3 oszukanych inwestorów, ja jestem czwarty, chociaż prawdopodobnie lista oszukanych osób jest większa.

W związku z powyższym z racji niedotrzymania warunków umowy sprawę przekazuję w ręce adwokata.

Jeżeli są jeszcze inni oszukani inwestorzy pozostaję do dyspozycji, nie można bowiem godzić się na tego rodzaju oszustwa.

Pełna nazwa firmy:

Z.P.U.H. MATMAR

42-350 Koziegłowy

ul.Częstochowska 60

nip:577-192-43-83

 

Witam. Jesli Pan SamurajJack wie coś więcej i może się tym ze mną podzielić to proszę o kontakt, [email protected]. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Jesli Pan SamurajJack wie coś więcej i może się tym ze mną podzielić to proszę o kontakt, [email protected]. Pozdrawiam

 

NIE DAJCIE się nabrać MATMAR koziegłowy i MADEIKO to ten sam bardzo uczciwy pracodawca, na każdą budowę wynajmuje nową ekipe budowlaną popracuje troche i ucieka (nieraz nawet nie chce mu się zacząc pracować - bierze zaliczkę i ucieka bo nie uda mu sie skompletować nowych naiwniaków) i nie płaci murarzą a od inwestura zbiera grubą kasę i ucieka , Jak Pani Marta taka mądra to niech spłaci długi Pana M. N. już na kwotę 150tyś (mozna to sprawdzic u komornika w Myszkowie) i zaczyna nową działalność z hurtownią materiałów budowlanych , ktorych nikt na oczy nie widział a jak to Pani napisała ma zasięg na całą Europę buhahah a ostatnio realizowała zlecenia na terenie Niemiec i Szwajcarii

 

W wyciąganiu kasy od ludzi boagtych ludzi jak to twierdzicie naiwniaków jesteście naprawdę dobrzy to trzeba przyznać, weście sie lepiej za uczciwa robote najlepiej kopanie rowów bo ta tym się znacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DAJCIE się nabrać MATMAR koziegłowy i MADEIKO to ten sam bardzo uczciwy pracodawca, na każdą budowę wynajmuje nową ekipe budowlaną popracuje troche i ucieka (nieraz nawet nie chce mu się zacząc pracować - bierze zaliczkę i ucieka bo nie uda mu sie skompletować nowych naiwniaków) i nie płaci murarzą a od inwestura zbiera grubą kasę i ucieka , Jak Pani Marta taka mądra to niech spłaci długi Pana M. N. już na kwotę 150tyś (mozna to sprawdzic u komornika w Myszkowie) i zaczyna nową działalność z hurtownią materiałów budowlanych , ktorych nikt na oczy nie widział a jak to Pani napisała ma zasięg na całą Europę buhahah a ostatnio realizowała zlecenia na terenie Niemiec i Szwajcarii

 

W wyciąganiu kasy od ludzi boagtych ludzi jak to twierdzicie naiwniaków jesteście naprawdę dobrzy to trzeba przyznać, weście sie lepiej za uczciwa robote najlepiej kopanie rowów bo ta tym się znacie

 

Witam. Jak masz coś do mnie to się nie ukrywaj, tylko spotkaj się i wyjaśnij (dostałeś już taką propozycję wcześniej). Zaś ja nie mam z tymi długami nic wspólnego, więc mnie nie strasz, bo sprawa została już skierowana, tam gdzie trzeba.

Pracuje tam tłumoku i nikogo nie naciągam, więc mnie nie obrażaj. Gdybyś był uczciwy, to byś nie wylewał całęj żółci na mnie, mózg ci wyżarło? Co ja mam do tego. Tak tego nie zostawię, nie boję się sądów, wyjdź ze swojej nory cwaniaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli Pan SamurajJack wie coś więcej i może się tym ze mną podzielić to proszę o kontakt, [email protected]. Pozdrawiam

nie trzeba daleko szukać kolejny oszukany Klient z szukaj fachowca (profil matmar usunięty za negatywne komentarze)

 

"Przestrzegam przed firmą MatMar! Wymiana poszycia dachu rozpoczęła się grubo po terminie ustalonym w umowie. Zapłata miała nastąpić po wykonaniu pracy, jednak właściciel prosił o kolejne zaliczki, a to na materiały, których nie dostarczał, a to na roboty. Dach zapłacony i nieskończony! Rozbierając komin nie zabezpieczyli kratek wentylacyjnych. Efekt- wszystko w domu pokryte 3mm warstwą kurzu i sadzy. Wymiana dachu zmieniła się w remont całego domu i miesiąc życia pod plandeką w nerwach i strachu przed deszczem i wiatrem. Minęło już półtora miesiąca jak "firma" zniknęła. Właściciel nie odbiera telefonów, esemesów, wezwań listownych itp. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witajcie ciepło !

dopiero teraz trafiłem do Was i chętnie się przyłączę do rodziny Alabastrowiczów :)

Budujemy A 2G i jesteśmy na etapie przed ociepleniem poddasza, przed wykończeniówką

właśnie schną tynki i czekamy na ekipę od kominka i rekuperacji

cała masa wiadomości jest w innej części forum :

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?193244-Aran%C5%BCacja-ogrodu&p=5463840#post5463840

 

wiadomości i zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej, kochani gratuluję Wam postępów w budowaniu i wykańczaniu alabasterków - widzę, że każdy bardzo zajęty i nie ma czasu na pisanie na forum.

My poprawiamy poddasze, ciężko pracujemy w ogrodzie i zabraliśmy się za ogrodzenie.

Oficjalny odbiór budynku przesunęliśmy za rok, ale mieszka się wspaniale :)

Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas to by się nawet znalazł :)

chociaż na budowie prawdziwy Armagedon

3 ekipy na raz pracują i jest jak w przysłowiowym ulu !

ocieplenia . KG i tynki zewnętrzne robi jedna ekipa - a jest panów 15

rekuperacja 2 panów

no i 2 od ogrodzenia

samochodów stoi tyle że sąsiad powiedział że mniej było przy budowie Pałacu Kultury :)

 

20120807024.jpg

 

20120807032.jpg

 

20120807029.jpg

 

20120807026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko pracujemy w ogrodzie i zabraliśmy się za ogrodzenie.

 

my z racji przestoju finansowego za ogród zabraliśmy się po stanie surowym

powstała huśtawka, rabaty , żywopłot, wiele nasadzeń, system nawadniający , altana i ostatni przed ponowną budową projekt - wędzarnia

do skończenia został wgłębnik przy wędzarni no i oczywiście po położeniu kostki przedgródek , ale to już w połowie września

 

20120723(008).jpg

 

20120608604.jpg

 

20120531560.jpg

 

20120506445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Sledze Wasze postępy, bo również buduję ten domek i mam pytanie iak wysoko ponad dach sięgaja kominy. Chodzi mi o wyliczenie ilości cegły klinkierowej na kominy. Z góry dziękuję za informację i gratuluję efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam!

Marya a gdzie budujesz? Z cegła nie pomoge bo my mamy otynkowany, ale tez szukam pomocy u innych budujących Alabasterki:) Moze ktoś jest na podobnym etapie bądz był w miare niedawno i potrafi mi powiedzieć ile m2 wychodzi poddasza do ocieplenia, bo wlasnie chcemy kupic welne i chcialam porownac nasze wyliczenia.

A propos slyszeliście o zastosowaniu panki zamiast wełny?

Ciekawe jak to wychodzi...

Pozdrawiam i gratuluje postępów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Pan Janek-murarz ma rację.

Firma Madeiko lub jak kto woli MatMar to fikcyjna działalność oszusta kryjącego się pod inicjałami M.N. Wyżej wymieniony założyciel to osoba - jak stwierdziło ponad 30 jego dotychczasowych pracowników niepoczytalna żerująca na ludzkiej biedzie, wykorzystująca nowo zatrudnione osoby do pracy bez wypłacenia należnego wynagrodzenia. Reasumując: kto zdrowy na umyśle zatrudnia grupę 30 osób do pracy nie mając pewnego zlecenia, zaplecza finansowego i to na pełny etat. Dodatkowo umowy podpisywał od ręki przy 1-szym spotkaniu na 2-miesiące. Podobno prowadzi prace za granicą tylko nasuwa się pytanie: gdzie? jak? i za co?. Nie posiada nawet jednego samochodu. Ludzie nie dajcie sie nabierać na jego " - jak to określa" "czarno-białe" zasady. Do dn. 11.04.2013r. urzędował przy ul. Focha 8. Jeżeli zmienił miejsce tzw. biura firmy proszę w imieniu ponad 30 oszukanych ludzi o ujawnienie adresu jego nowej dziupli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...