Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kabiny przysznicowe!!!


Recommended Posts

  • 1 month później...

Podoba mi sie kabina Novellini Linea czy jakos tak, jest w promocji w jednym z marketów, ale nie wiem jakiej jest jakości i czy łatwodostepne są cześci zamienne.

Czy ktoś mógłby mi cos powiedzieć na ten temat?

Czytałam różne dyskusje o kabinach i wydaje mi sie ze najlepiej kupić KOŁO, ale podoba mi sie ta Novellini co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałabym tylko dodać jedna kwestię. w swoim mieszkanku mam wprawdzie drzwi do kabiny kupiłam sobie z Koła przeźroczysta szyba - piekne bardzo mi się podabało- do czasu teraz ( po 4 latach) mam jej dośc woda w okolicy twarda więc na moich pięknych szybkach jest paskudny mleczny nalot i niczym nie moge go usunąć cify, cility i inne złote srodki nie działają i nie mogę sobie z tym poradzić - koszmar w nowym domku juz napewno nie będe miała przeźroczystych szybek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osadu na szybach mysle że na to nei ma mocnych wiec sie z tym poodziłam, ale mam nadzieje ze wzorki na szybie załagodza sprawę.

Gładkie szyby bardziej mi sie podobaja ale ze wzorem wydaja mi sie bardziej praktyczne i tez z atakimi sie rozgladam.

 

POSZUKUJE KOMENTARZY co do firmy NOVELLINI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Akcent 90

Tania nie jest ale być może warta tych pieniędzy :wink:

 

Mam akcenta 90 ze szkłem przyciemnianym grafitowym,wygląda rewelacyjnie. :wink:

 

W Leroy'u widziałem dość ciekawy brodzik + kabinę,firmy niestety nie pamiętam - 650zł za komplet.Naprawde jak za taką cenę prezentowała się bardzo,bardzo,bardzo przyzwoicie. Kabina była pomalowana w takie białe poziome paski ,ale wyglądało to naprawde fajnie..i portfela nie odchudzało zbytnio.

 

A propo tanich kabin z sanplastu:

mam od 5 lat i złego słowa nie powiem. Cenowo też są atrakcyjni.

taaaa..... cenowo atrakcyjne są tylko kabiny z serii KNN reszta jest stosunkowo droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w nieco innej kwestii...czy ktoś obcinał brodzik z przodu? Kabina którą chcę kupić jest w zestawie z brodzikie, niestety nie jest to brodzik do zabudowy....a ja koniecznie chce zabudować, mogę zatem go obciąć z przodu? Oczywiście jest akrylowy...czy nie bedize przez to mniej stabilny, albo nie będzie bardziej "pracował" na łączeniu? No nie wiem, łamię się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paskudny mleczny nalot i niczym nie moge go usunąć cify, cility i inne złote srodki nie działają i nie mogę sobie z tym poradzić .

 

Ja wzišłem proszek do szorowania sanitariatów dowolnej taniej firmy plus gšbkę z szorstkš powierzchniš, osad w końcu zniknšł. Ale trzeba się zdrowo naszorować. Cudowne œrodki do polewania brudu chyba można sobie darować. Nie wiem, na ile niszczy to powierzchnie szyby, ale pewnie nie bardziej, niż pozostawienie takiego osadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałabym tylko dodać jedna kwestię. w swoim mieszkanku mam wprawdzie drzwi do kabiny kupiłam sobie z Koła przeźroczysta szyba - piekne bardzo mi się podabało- do czasu teraz ( po 4 latach) mam jej dośc woda w okolicy twarda więc na moich pięknych szybkach jest paskudny mleczny nalot i niczym nie moge go usunąć cify, cility i inne złote srodki nie działają i nie mogę sobie z tym poradzić - koszmar w nowym domku juz napewno nie będe miała przeźroczystych szybek.

Użyj domestos,napewno zejdzie,polej i pozostaw na 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Akcent 90

Tania nie jest ale być może warta tych pieniędzy :wink:

 

Mam akcenta 90 ze szkłem przyciemnianym grafitowym,wygląda rewelacyjnie. :wink:

 

W Leroy'u widziałem dość ciekawy brodzik + kabinę,firmy niestety nie pamiętam - 650zł za komplet.Naprawde jak za taką cenę prezentowała się bardzo,bardzo,bardzo przyzwoicie. Kabina była pomalowana w takie białe poziome paski ,ale wyglądało to naprawde fajnie..i portfela nie odchudzało zbytnio.

 

A propo tanich kabin z sanplastu:

mam od 5 lat i złego słowa nie powiem. Cenowo też są atrakcyjni.

Nie mam wyjścia jutro jade do Leroy'a

taaaa..... cenowo atrakcyjne są tylko kabiny z serii KNN reszta jest stosunkowo droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałabym tylko dodać jedna kwestię. w swoim mieszkanku mam wprawdzie drzwi do kabiny kupiłam sobie z Koła przeźroczysta szyba - piekne bardzo mi się podabało- do czasu teraz ( po 4 latach) mam jej dośc woda w okolicy twarda więc na moich pięknych szybkach jest paskudny mleczny nalot i niczym nie moge go usunąć cify, cility i inne złote srodki nie działają i nie mogę sobie z tym poradzić - koszmar w nowym domku juz napewno nie będe miała przeźroczystych szybek.

1 sprawa... trzeba systematycznie myc powierzchnie szklane kabiny...i nie dopuścić do takiego stanu

2. jak miałem akwarium to taki nalot czyściłem zwykłą solą kuchenną, dokładnie taki osad mocno trzymający się.....efekt gwarantowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...