Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam czy macie kogoś rozsądnego do wykonania dachu z blachodachówki? i jaka jest aktualna cena za metr

 

Damian, a kiedy chciałbyś robić ten dach? Moi dekarze są świetni, ale na ten rok już nic nie biorą. Ceny ustalają indywidualnie, zależy od stopnia skomplikowania dachu... ale podobno nie mniej niż 12zł/m2.

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witamy wszystkich.javascript:emoticon(':D')

Ja razem z mężem mamy już za sobą budowe fundamentów naszego domku Planeta II w Klembowie. Oczywiście wszystko poprzedzone niekończącą się papierologią i biurokracją. Jesteśmy po lekturze Waszych maili i fajnie jest popatrzeć "jak się mury pną do góry". Z wiosną planujemy dalszą budowę,

chcemy budować z bk Solbet na klej---ściana trójwarstwowa.

Może polecicie solidną ekipę do budowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczow z naszej grupy,

 

Czy mozecie polecic dobrego Kierownika Budowy z okolic Wołomina?

W przyszłym tygodniu po wielu zmaganiach bedziemy mieli wszystkie dokumenty brakuje nam tylko kierownika z okolic.

 

No i udało sie w koncu zrobic przylacze elektryczne w ziemi, choc jeszcze papierologia trwa w Energetyce kabel juz w ziemi i skrzynka na dzialce

 

Jakie stawki obowiązują w naszych okolicach. Bede wdzieczny za namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich grupowiczów :)

 

macie może namiary na dobrą ekipę dekarzy z naszego rejonu ?

potrzebuję na grudzień/styczeń do przykrycia ceramiką

 

może ktoś ma niepotrzebną metalową beczkę do oddania za drobne ... potrzeba mi do palenia całego okołobudowlanego syfu :)

 

Darek,

prześlę Ci na priv namiary na mojego dekarza. Jak chcesz obejrzeć efekty pracy, zapraszam :)

 

A co do beczki - taka 200L jak po olejach samochodowych może być? Jak tak, pewnie też się da załatwić...

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie można kuić żużel na drogę? lub jakiśinny rozsądny materiał?

Utwardziłem drogę wielkimi kawałkami asfaltu i betonu teraz muszę całość czymś przysypać zeby dało się jeździć

 

możesz zadzwonić do gośca, od którego ja kupuję piach ==> Robert 0-506 600 208

brałem też od niego wywrotkę takiego tłucznia czy jak to zwać ... taka czarna ziemia wymieszana z kamieniami ... on bierze ten towar jak korytują stare ulice

ja wysypywałem to przy wjeździe, znakomicie się utwardziło i żaden samochód w tym miejscu się nie kopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie można kuić żużel na drogę? lub jakiśinny rozsądny materiał?

Utwardziłem drogę wielkimi kawałkami asfaltu i betonu teraz muszę całość czymś przysypać zeby dało się jeździć

 

możesz zadzwonić do gośca, od którego ja kupuję piach ==> Robert 0-506 600 208

brałem też od niego wywrotkę takiego tłucznia czy jak to zwać ... taka czarna ziemia wymieszana z kamieniami ... on bierze ten towar jak korytują stare ulice

ja wysypywałem to przy wjeździe, znakomicie się utwardziło i żaden samochód w tym miejscu się nie kopie

 

Wziąłem od pana z Zagościńca 2 wywrotki żużlu i jest super. Utwardziłem ponad 60metrów drogi. Pewnie w następnym tygodniu jeszcze jedną wywrotkę dowiozę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "skutecznie" przygotował kosztorys rzeczoznawca z Wyszkowa, p. Bogusław Suska, tel. (0-29) 742 37 74

 

Nie wiem jaki ma teren działalności ale warto spytać. Robił to 4 dni!! a skasował 600 zł. Kosztorys działki i przyszłego budynku na niej wg. projektu. Inni za takie coś chcieli pow. 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mój synek rośnie i zna wszystkie sklepy związane z wykończeniem wnętrz w okolicy :) choć ma dopiero 2 miesiące

 

dziękuję za graulacje

 

przy okazji się przypomnę, że mamy słup betonowy na sprzedaż razem ze skrzynkami, cena do uzgodnienia, tel: 608 011 441, odbiór własny

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania:

 

Warszawa Międzylesie przy Centrum Zdrowia Dziecka:

 

1) Barak mieszkalny (wolny od nowego roku 2009) 1700zł

http://www.empikfoto.pl/albumy24/115019/390816/previews/14553669_barak.jpg

2) Prowizorka budowlana 400zł

http://www.empikfoto.pl/albumy24/115019/390816/previews/10749708_1.jpg

3) Porotherm 25 PW -10 palet po 3zł/szt

4) Stemple sosnowe (używane 1 raz wyłącznie na naszej budowie) 250szt (dł.2,70-3,00m) po 3zł/szt.

5) Koza metalowa w stanie b. dobrym (z rurami gotowa do podłączenia) 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

w przyszłym roku planuje rozpocząć budowę domu w rododendronach 6 w Markach. Czy może mi polecić dobrego fachowca, ewentualnie kilku, którzy wybudują dom od fundamentów po dach.

A może ktoś wybudowł już ten dom lub buduje, bo z ch chęcią bym go zobaczył na żywo.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...