Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, też należę do tych zaglądaczy i podczytywaczy :) Buduję pod Wyszkowem, trochę to daleko od Wołomina, ale jest to grupa budujących najbliższa :D :D :D Pozdrawiam wszystkich. Jestem na etapie stanu surowego zamkniętego, aktualnie kończą swoją pracę elektrycy. Potwierdzam dobrą opinię o ZE Wyszków :)

Pilnie poszukuję fachowców od kompleksowego wykończenia poddasza, ocieplenie, płyt G-K, itp. Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego? Jaka jest teraz cena takiej usługi? Dzięki za wszystkie informacje :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sąsiadów,

 

Właśnie odkryłem "grupę wołomińską" i choć podejrzanie to wygląda i brzmi :wink: to pozwolę sobie przystąpić do "gangu" :D

 

Troszkę o mojej inwestycji:

 

- lokalizcja : Wołomin

- rozpoczęta budowa luty 2009

- 190 m2 pow. użytkowej

- projekt indywidualny

 

Obecnie kończymy stan "0" więc jeszcze mnóstwo roboty przed nami.

Ale z pomocą sąsiadow na pewno pójdzie gładko... :wink:

 

Jeżeli chodzi o projekt i kierbuda to polecam wspomnianą już P. Grażynę Melcher-Aluchnę. Ma sporo interesantów więc z terminami ciężko, ale warto czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "grupę wołomińską" - trochę późno odkrytą - bo ja w swoim domku mieszkam już prawie 3 lata - ale do wykończenia jeszcze droga daleka :)

 

na razie przeglądam forum - potem pewnie pojawią się pytania- duuuużo pytań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam!!! Właśnie zaczynamy budowę naszego domku w Pasku i dowiedziałem się że jest w Klembowie taki elektryk co to załatwia podłączenie prowizorki na budowę. Warunki przyłączenia już mamy, opłata wniesiona, tylko potrzebuję prowizorkę. Jak ma ktoś do niego jakiś kontakt to będę bardzo wdzięczny.

 

Druga sprawa to potrzebuję kogoś do niwelacji terenu i jakiegoś studniarza z okolic.

 

Będę bardzo wdzięczny za każdy kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugie,

 

elektryk z Klembowa nazywa się Pietrzyk - numer 602-158-434.

 

Studniarza miałem bardzo OK (cenowo, terminowo, jakościowo). numer do niego: 604-776-812 lub 605-88-66-49 - ale woda w Pasku jest dziadowska strasznie, także do picia/gotowania i tak trzeba baniaki kupować.

 

PS. Witamy w Pasku :) Mój staż mieszkańca to 2 miesiące i jest OK. Z nieciekawych sytuacji - parę dni temu okradli mojego sąsiada więc pilnuj rzeczy na budowie i zainwestuj w jakąś ochronę. jakbyś miał więcej pytań zapraszam do siebie - ul. Wesoła ostatni dom po lewej stronie.

 

Marcino22 - tak się składa, że mój ojciec jest stolarzem - u mnie robił właśnie takie schody - Jerzy Karwacki tel 691-658-829.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. Zaraz dzwonię do elektryka :) Budowę zacznę najprawdopodobniej pod koniec maja, ale jeszcze muszę wcześniej zniwelować teren, wziąść geodetę, podłączyć prąd i wywiercić studnię. Tak więc na pewno będę miał co robić przez te 2 tygodnie. Ja będę się budował w Pasku na ul. Olszowej to na końcu Wiśniowej. Jakby co będę się odzywał. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wytynkować tylko wokół otworu bramowego - chodzi o zamontowanie prowadnic które będą dolegały do ściany - a tak to póxniej je lekko zatynkują. Reszą sie nie martw - można ja zawinąć w folię i heja....

ja to sam ogarnąłem

dwa worki tynku za 50 zł i trzy listwy za 5 zł

prościzna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...