Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

yetijoda - napisał

 

mam pytanie gdzie są najtańsze pustaki w

naszym rejonie i beton b15 b20???? Ja beton kupowałem TOP-JUR i ceny były bardzo dobre [ 2 lata temu] ale targowałem się tylko z właścicielem [ w porządku gość i dostawa praktycznie na telefon ] a jak jest teraz to nie wiem . Pustaki kupowałem w Stalko . Dowozili po palecie jak zabrakło nie robili problemów i też trzeba się targowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeżeli ktoś z Wołomina lub bliskich okolic ma zapotrzebowanie na podniesienie swojej działki to proszę o kontakt ze mną

mam namiar na około 100 wywrotek ziemi z kopania kanalizacji

ziemia podobno niezbyt rewelacyjna, ale na samo podwyższenie może być

 

najchętniej do zwiezienia w całości w jedno miejsce :)

 

Witam,

 

jestem zainteresowany tą ziemią (mam działkę w Zielonce). Poproszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś z Wołomina lub bliskich okolic ma zapotrzebowanie na podniesienie swojej działki to proszę o kontakt ze mną

mam namiar na około 100 wywrotek ziemi z kopania kanalizacji

ziemia podobno niezbyt rewelacyjna, ale na samo podwyższenie może być

 

najchętniej do zwiezienia w całości w jedno miejsce :)

 

Witam,

 

jestem zainteresowany tą ziemią (mam działkę w Zielonce). Poproszę o namiary.

 

ehh .. coś gość w jajo robi ... miał wozić w zeszłym tygodniu i do dziś cisza :(

sprawdzę czy to jeszcze aktualne i wyślę Wam namiary na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie rozmawiałam z elektrykiem i zaproponował mi cenę 50 zł za punkt z materiałem. Za 1 punkt liczy gniazdko i punkt świetlny (czyli światło i przełącznik); za 2 punkty liczy dojście do pralki, do pieca, punkt na klatce schodowej. Ogólnie tych podwójnych punktów ma być w domu ok 5-7. Dodatkowo rozdzielnia 500 zł ( 2x12) i bezpieczniki 20 zł szt. Za wykop bierze 20 zł /mb. Proszę powiedzcie czy to dużo czy mało, o co powinnam jeszcze dopytać, a na co uważać. Niecierpliwie czekam na odpowiedzi bo za kilka dni mam z nim podpisać umowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie rozmawiałam z elektrykiem i zaproponował mi cenę 50 zł za punkt z materiałem. Za 1 punkt liczy gniazdko i punkt świetlny (czyli światło i przełącznik); za 2 punkty liczy dojście do pralki, do pieca, punkt na klatce schodowej. Ogólnie tych podwójnych punktów ma być w domu ok 5-7. Dodatkowo rozdzielnia 500 zł ( 2x12) i bezpieczniki 20 zł szt. Za wykop bierze 20 zł /mb. Proszę powiedzcie czy to dużo czy mało, o co powinnam jeszcze dopytać, a na co uważać. Niecierpliwie czekam na odpowiedzi bo za kilka dni mam z nim podpisać umowę.

 

ja za punkt płaciłem tyle samo ... i w ten sam sposób było to liczone

za bezpieczniki mój elektryk bierze 10 zł/szt

wydaje mi się że cena za wykop 20 zł/mb to sporo ! .... kabel ziemny zakopuje się na ok 50 cm (ok 2 sztychy) więc wykopanie 1mb zajmie 5-10 min ... chyba że macie tam kopanie w gruzie :)

 

 

zapytaj go jakich kabli urzywa (oby nie tania chińszczyzna), ile i gdzie przewiduje puszki łączeniowe, ile obwodów Ci zrobi i jak je zamierza podzielić itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupowałem dla znajomej tam gdzie dakos

jadąc z wołomina do zielonki za multimediką po prawej stronie jest mały składzik drewna ... przy samym wjeździe stoi piękny drewniany sraczyk

 

taki na budowę wystarczy :)

 

za jakiś miesiąc będę sprzedawał swoją szopę, erbetkę z 30 metrowym kablem ziemnym, hydrofor budowlany i mój piękny "ocieplany" sraczyk ... jak ktoś będzie zainteresowany to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania słup do prowizorki elektrycznej ze skrzynką.

Mam już podłączenie docelowe i tak bez sensu ten słup stoi :-)

Ciemne ul. Urocza. Transport niestety we własnym zakresie...

Jak jest ktoś zainteresowany - proszę o kontakt

 

Szukam też kogoś do ogrodzenia działki.

Macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarekZet ja bym była zainteresowana szopką tak jakoś za miesiąc, a może nawet i sławojką w pakiecie, więc może moglibyśmy się zgrać? :) Proszę o ewentualną cenę i jakąś fotkę na priw ewentualnie maila [email protected]

 

Tszmit a czy Twój słup z erbetką to nadal kwestia aktualna? Jeśli tak to również proszę o info.

 

A najlepiej gdyby dało się połączyć słup, erbetkę i barak w jedno. Widziałam takie cudo koło Grodziska, ale niestety z transportem sprawa stała się nieopłacalna, a i barak bardzo mały :( Czterech chłopa mi się tam by nie zmieściło...ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na jakiej głębokości wierciliście studnie...interesuje mnie głównie Tłuszcz ale będę wdzieczna za inne sugestie?

Sąsiedzi sugerują Nam, że wystarczy u nas głębokość 7 m...czy to nie za mało?

Darek za jaką cenę będziesz chciał sprzedać swój kibelek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania 2 baraki.

 

Jeden barak - kontener budowlany o wymiarach 2,4m x 6m dla ekipy budującej i drugi barak - magazynek o wymiarach 2,5*2,4

 

Baraki mają konstrucję stalową czyli są na porządnej ramie ze stali a przestrzenie wypełnione są kombinacją płyt. Barak dla ekipy budującej ma jedno zakratowane okno i drzwi.

 

W środku znajdują się 4 szafy (bez łóżek) i elektryka. Drugi barak idealny jako magazynek, zamykany na kłódke.

 

W moim przypadku oba baraki służyły mi przez 2 lata na budowie jako magazynek i schronienie i sprawdziły się znakomicie zarówno w zimie jak i w lato.

 

Można je transportować przekładjąc pasy pod sopdem lub za pomocą uchwytów w górnej części używając zwykłej ciężarówki z HDS (ja tak zrobiłem).

 

Do odbioru osobistego na koszt kupującego w Markach koło Warszawy. Zdjęcia moge przesłać meilem. [email protected]

Cena: 1700 zł

 

Link do allegro: http://www.allegro.pl/item993068294_..._kontener.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...