Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania pozostałości po budowie:

 

1. Wełna Rockwool Superrock - 10 cm grubości w płytach - 40 szt. po 3,6 m2/paczka w sumie 140 m2 cena 10 PLN/m2

2. Wełna Rockwool Toprock - 15 cm grubości w balotach - 20 szt. po 3,5 m2/paczka w sumie 70 m2 cena 15 PLN/m2

3. Barak z 4 łóżkami + szafki, w dobry stanie jak na barak (suchy, instalacja elektryczna) - cena 1900 PLN

 

odbiór własny Kobyłka po uzgodnieniu terminu

 

Pzdr

Jacek

509 267 303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jeszcze czegoś takiego nie widziałem tydzień to geodeta czeka na materiały z ośrodka nie wciskaj ludziom ciemnoty, bp proces jak przechodzi taka mapa trwa nawet do 4 tygodni. zgłoszenie i odebranie materiałów to ok 4 do 5 dni. potem pomiar i opracowanie w zależności od terminów geodety to około 2 dni. złożenie operatu do ośrodka i potem skartowanie to w tej chwili nawet trwa do 3 tygodni. potem to wszystko trafia do inspektora i przechodzi przez jego ręce i on decyduje czy wszystko jest oki. jeśli tak to potem jest oklejenie i podstemplowanie mapy. także jeśli geodeta się wyrobi w 4 tygodnie to jest super....swoich polecam na priv bo nie zawsze tanio znaczy dobrze, jak rozmawiałem ze swoim to praktykowane sa tzw mapy bz zatem nie robią pomiaru tylko lecą dalej bez zmian a potem jest tak ze chcemy gaz położyć i okazuje się że brakuje 2 metry przewodu jak u moich znajomych. także nie żałujcie tych 100 150 zł więcej bo się nie opłaci.

 

Napisałem około tygodnia nie tydzień, w między czasie były święta więc nie wiem ile dokładnie dni roboczych to trwało. Od dnia zlecenia do odebrania map minęło 12 dni (łącznie ze świętami), a pomiary na pewno robił. No ale ja nikogo nie namawiam ktoś prosi o namiar to daję.

 

pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem około tygodnia nie tydzień, w między czasie były święta więc nie wiem ile dokładnie dni roboczych to trwało. Od dnia zlecenia do odebrania map minęło 12 dni (łącznie ze świętami), a pomiary na pewno robił. No ale ja nikogo nie namawiam ktoś prosi o namiar to daję.

 

pozdrawiam Piotrek

 

jakoś nie chce mi się wierzyć ale cóż pozazdrościć takich ukladów w ośrodku....ps poco 8 odbitek?? i tak potem do gazu czy innych mediów potrzebne sa nowe. np jak gaz media robi gaz to zleca nową mapę do celów projektowych bo zazwyczaj budynek już stoi.

 

ja za mapę i wytyczenie działki zapłaciłem 950 zł i nie żałuje nawet złotówki:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie chce mi się wierzyć ale cóż pozazdrościć takich ukladów w ośrodku....ps poco 8 odbitek?? i tak potem do gazu czy innych mediów potrzebne sa nowe. np jak gaz media robi gaz to zleca nową mapę do celów projektowych bo zazwyczaj budynek już stoi.

 

ja za mapę i wytyczenie działki zapłaciłem 950 zł i nie żałuje nawet złotówki:) pozdrawiam

 

co do kopii to też się zastanawiam po co no ale zawsze lepiej więcej niż mniej. 950 z wytyczeniem działki, i tu jest różnica ja nie miałem wytyczanej działki (leżał śnieg do kolan :-) ), dopiero teraz to będę robił, wytyczamy razem z sąsiadem czyli za jednym zamachem 2 działki i płacimy po 200, więc jak bym to robił od razu wyszło by niewiele mniej.

 

pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie robił przyłączy w tym roku?!

 

W tym temacie mogę tylko powiedzieć, że GAZ Media wyceniło mi 90 metrowy odcinek na 16 tyś. ja z tego mam do zapłacenia 1400 zł, o wodę jeszcze się nie dowiadywałem, a kanalizacji jak na razie koło mnie jeszcze nie ma. Przyłącza robią np. Dąbrowski Jerzy, Wołomin Duczkowska 13 tel. 787-55-86, STD Nasiłowki Zielonka Poniatowskiego 63 h tel. 771-83-60, trzeba zadzwonić zapytać.

 

pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu czeka się w ZEWT na wykonanie przyłącza elektrycznego? Zakładać prąd budowlany czy docelowy? Czy przy złożeniu wniosku o prąd trzeba przedstawić pozwolenie na budowę?

 

Ja otrzymałem warunki w połowie stycznia 2010, a termin wykonania przyłącza mam na sierpień 2011, zaczną dopiero robić jak dostarczę pozwolenie na budowę, niestety kasę chcą od razu. Jak wynika z powyższego przy składaniu wniosku nie trzeba mieć pozwolenia, jedynie musiałem przedstawić wrysowany budynek na działkę zatwierdzony przez architekta - wg. mnie bzdura ale jest ich wiele.

 

pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kopii to też się zastanawiam po co no ale zawsze lepiej więcej niż mniej. 950 z wytyczeniem działki, i tu jest różnica ja nie miałem wytyczanej działki (leżał śnieg do kolan :-) ), dopiero teraz to będę robił, wytyczamy razem z sąsiadem czyli za jednym zamachem 2 działki i płacimy po 200, więc jak bym to robił od razu wyszło by niewiele mniej.

 

pozdrawiam Piotrek

 

na dobre piwo by się zostało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z kolegów miał może styczność z kolesiem od wylewek - Stanisław Bado - jakoś tak

robi z miksokreta...

 

Jak ktoś zna prosiłbym o opinię :)

 

A co do ubijarki to w ząbkach jadąc od warszawy przed stacja Lukoil jest wypożyczalnia sprzętu budowlanego

W okolicach Wołomina tez chyba jest ale nie pamiętam dokładnie gdzie

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiegoś rzetelnego wykonawce/producenta betonowych zbiorników na szambo?

W okolicach Wołomina lub Klembowa.

Za solidnych wylewkarzy też byłabym zobowiązana. DarekZet - Twoim wylewkarzom podziękuję od razu.

 

gunni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania pozostałości po budowie:

 

1. Wełna Rockwool Superrock - 10 cm grubości w płytach - 40 szt. po 3,6 m2/paczka w sumie 140 m2 cena 10 PLN/m2

2. Wełna Rockwool Toprock - 15 cm grubości w balotach - 20 szt. po 3,5 m2/paczka w sumie 70 m2 cena 15 PLN/m2

3. Barak z 4 łóżkami + szafki, w dobry stanie jak na barak (suchy, instalacja elektryczna) - cena 1900 PLN

 

odbiór własny Kobyłka po uzgodnieniu terminu

 

Pzdr

Jacek

509 267 303

 

Podciągam barak sprzedany. Pozostała jeszcze wełna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Grupo Wołomińsko-Tłuszczowa :) Piszę troszeczkę z innej beczki, ale jest to ściśle związane z moją budową. Może ktoś z Was ma jakieś znajomości w Sądzie w Wołominie? Od początku lipca zeszłego roku czekam na założenie Księgi Wieczystej mojej działki. Od marca regularnie co kilka dni dzwonię tam, średnio raz w miesiącu jestem na miejscu, w lutym napisałam wniosek o przyśpieszenie założenia KW..i dalej nic. W połowie kwietnia Pani Sędzia Przewodnicząca obiecała mi że księgę będę miała do końca kwietnia, po długim weekendzie majowym dalej nic nie zrobiono w mojej sprawie. Pani Sędzia znów obiecała, że do 15 maja księgę będę miała już na pewno...i co? I dalej nic. Już nie wiem co mam dalej zrobić. Brak księgi nie pozwala mi na wzięcie kredytu na budowę, a nie chcę jej zaczynać nie mając KW (no cóż, po kupnie działki niewiele mi w kieszeni zostało). Pozwolenie na budowę już czeka sobie u mnie na półce, wykonawcy powoli zaczynają się niecierpliwić, działka zarasta trawą, w baraku już ktoś zdążył mi okno wybić (niestety działkę mam na uboczu bez bliskości sąsiadzów). Wszystko mi Sąd blokuje. Przychodzi mi tylko na myśl pismo do ministerstwa, ewentualnie jakaś sprawa w mediach. Ale nie chcę tego tak załatwiać - chyba za miła jestem :(

Barzo proszę jeśli ktoś z Was może mi pomóc jakkolwiek to proszę o info na priw.

 

Sorki, że piszę w taki smętny sposób, ale chyba powoli zaczynam się rozklejać...ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...