Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika M20


mkkafe

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MK, tak przeglądałem Twojego bloga z teściem, który jest u mnie kierownikiem budowy i zauwżył, że nie ubijaliście ziemi pod posadzką, mówi, że z czasem to siądzie i posadzka popęka. Dlatego u nas nie pozwolił zalewać póki nie będzie ubite tak mocno, że pręta stalowego nie wciśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,miałbym kilka pytań do Ciebie:

co sądzisz o ściance z luksferów u góry w łazience od strony klatki schodowej?

jakie są wymiary wyłazu u Was, czy takie jak w projekcie?

ile zamawialiście pustaków na ścianki działowe?, pytam, bo ilość na ściany główne nie pokrywa się z kosztorysem, jak i ilość stali nawiasem mówiąc.

 

mój blog znalazł się na stronie http://dom.wp.pl, piszę o tym, bo przy okazji jest tam też Twój, gdyż mam go u siebie w zakładce "ulubione blogi" :p, chyba nie masz nic przeciwko?

a jak dzidzia? nasza uczysię chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

open:

wylaz - wymiary jak w projekcie - z tym ze dawalismy inny niz uwzgledniono w prohekcie - bo tam byl nieocielony...my kulilismy ocieplony przeznaczony na poddasza uzytkowe

 

na dzialowki poszlo 9 palet solbetu 12 cm - ale u nas uklad dzialowek zmieniony

 

luksfery - szczerze zupelnie nie w moim guscie - ale uwazam ze to pomieszczenie jest dosc jasne - u nas pralnia i lazienka sa czesciowo wspolne - nie wymaga raczej doswietlania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj,

Od dawna wiernie kibicujemy Waszej budowie. W czerwcu zaczęliśmy zmagania z własnym M20 i poki co mamy zalany strop. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w listopadzie zakonczymy ten sezon dachem :)

Jestem ciekawa, jak Wam się mieszka - bo chyba już się wprowadziliście?

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

wkleje cos...

 

napisze moze tak: dzisiaj chyba zrobilabym kominek inaczej bo:

- stojac przy schodach uniemozliwia nieco ustawienie foteli i kanapy frontem do niego...a tylem jakos mi nie pasuje

 

- zamieniajac schody na drewniane - stoi troche za blisko - moga sie rozsychac - nie pomyslelismy o tym na etapie murowania

 

ustawilabym go przodem do okien tarasowych. Z 2 szybami - przod tyl

 

teraz mam z 3 szybami - front i 2 boki - stoi jak w projekcie

 

albo kazalabym mu stanac przy scianie z cegly - tej dzielacej hol i klatke schodowa - z szybammi - przod - tyl - czyli na przestrzal

 

my narazie mamy sam wklad - bez obudowy - podmurowany tylko cokol. Na nim stanie kiedys blat z kamienia. Kiedys....

 

Poszukam foty i postaram sie wkleic cos z serii kominek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mkkafe po dłuższej przerwie. Prawie codziennie zerkaliśmy czy coś się nie pojawiło w dzienniku, aż wreszcie nadszedł ten dzień dzisiaj :).

Gratulujemy postępów, nam się bardzo podoba i troszkę żałujemy, że nie mamy takiej ścianki z cegły jak u Was.

 

Pozdrowienia

Ewa i Darek

 

PS. od kwietnia jak u Was byliśmy troszkę się zmieniło :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja,

sądzę że "kilka" osób jedynie powiedziało że czekało na kontynuacje Twojego dziennika, a oglądających są znacznie większe ilości. Życzę powodzenia i cieszę się na zapowiedzianą kontynuację. Żałuję że nie udało mi się obejrzeć Twojego domu, ale rozumiem maleliście gorący okres w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna córcia mkkafe - gratulacje.

Schody Wam się naprawdę udały - bardzo ładne. Ciekawa jestem balustrad, jakie będą. Rurki pionowe, czy poziome?

Zauważyłam na Twoich fotkach, że masz w salonie piękny żyrandol, na jaki choruję :wink:. Przed zakupem podobnego powstrzymuje mnie niepewność, czy daje on dość światła, czy raczej jest tylko ozdobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...