Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika M20


mkkafe

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj

Mam pytanie dotyczące tynków wew. - zamierzamy również połóżyć cem.-wap.-znalazłam w twoim dzienniku środek Alpol at 306 - jesli mozesz, napisz mi czy kładziony był maszynowo czy tradycyjnie - na stronie producenta jest wzmianka, że może być nakładany ręcznie ale nasz "PAN" od tynków kręci nosem, nie wiem czy mam się upierać przy tym środku (zależy mi, ponieważ chciałbym tylko potem nałożyć farbę bez gładzi). Będę wdzięczna za odpowiedź.

ps. Gratuluję pięknego domu - schody rewelacyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie zyczenia

dla wszystkich sledzacych watek - oby 2009 byl lekkim rokiem i spelnily sie Wasze marzenia

 

syluss - ten srodek troche kosztowal...jesli sie na niego zdecydujesz - koniecznie wez dobrego wykonawce. Nasz wykonawca zapewnial ze zrobi tak ze mozna bedzie malowac - ale w niektorych miejscach poszarpal sciane - a widac to bylo dopiero podczas malowania. sam tynk nadaje fajna strukture - ziarenka i rowki. Super malowac go jednowarstwowa farba dulux. Inne farby nie kryly tak ladnie - tzn nie wchodzily w te rowki. My mielismy ekipa z maszynka

Takze sam tynk polecam - ale tylko z bardzo dokladnym wykonawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyjemnością i również przypadkowo trafiłam to Waszego dzienniczka :wink:

 

przede wszystkim muszę pogratulować małej pociechy. Niech się zdrowo chowa córunia!!!!!!

 

pięknie urządziliście swoje gniazdko....wszystko w bardzo dobrym guście i widać b. przytulne.Wszystko mi się baaaardzo podoba!Gratuluję dobrego smaku :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sie stalo, ze do tej pory nie trafilam dio Waszego dziennika :roll: ?

 

Przeczytalam caly od deski do deski, domek bardzo mi sie podoba, a najbardziej lazienka i sciana z cegly w salonie.

Dzieciaczki bardzo sympatyczne i widze, ze chociaz wiele do zrobienia to jestes szczesliwa w tym domku.

My mieszkamy juz prawie rok, a tez jeszcze wiele do zrobienia tyle, ze u nas srodek wykonczony, a na zewnatrz jest masa roboty. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się domek podoba, a najbardziej interesuje mnie co macie na podłodze na dole w salonie i dalej i jak uzyskaliście ten biały pas na podłodze widoczny na ostatnim zdjęciu w Twoim dzienniku tuż przed szafką TV.

 

Quick Step Linese

grey i dab bialy

panel sklada sie z 3 deszczulek na klik i dzieki temu mozna przemieszac sobie kolory i fakture

 

... i kwiatki na tapecie beztynkowej lepiej rosną - aż na boczne ścianki wyłazi zielsko nieposłuszne ;-) [kto się bawił w wycinanki?]

 

ja sie bawilam w wycinanie gdy maz klej rozrabial ;))

 

aka - tak - malm z Ikea

 

Irma - umywalka jest zielona ;) Piszesz - koniec - a ja mam wrazenie ze to polowa. Jeden pokoj u gory jest strychem i nie ma jeszcze sufitu. Lazienka tak samo. Nasza lazienka i garderoba - choc z niej korzystamy - jest....w budowie (wkleje wkrotce zdjecia tej drugiej strony naszej sypialni)

wiatrolap - bez podlog

a jak stane na zewnatrz - to juz w ogole nie mam problemu aby okreslic gdzie jestem - na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dzielna Kobieto, któraś dom wybudowała, urządziła, dzieci urodziła...

Domek macie piękny i fajnie urządzony, wypatrzyłam drzwi z Krakowa (model dobrze mi znany, bo takie same u mnie się znajdują)

że piękne? no ba! pewnie że piękne, ale spieszę pytać jak Wam się sprawują?

Wypatrzyłam też u Ciebie w wątku o krzesłach fajny komplet ze stołem.. IKEA doczytałam, ale jaki to model?

Możliwe ze przechodziłam koło niego na ekspozycji parę razy, ale nie ujął mnie tak jak w Twoim wnętrzu.

I następny och-ach! Bardzo podobają mi się Twoje "nieco burdelowe" lampy w korytarzu, też proszę o namiary- i szczegóły...

no i sofy... kolorek na moim ekranie wychodzi lekko błękitny i wyglądają na super wygodne..

Ogolnie bardzo się cieszę, że znalazłam Twój dziennik, bedę zaglądać, bo widzę, że podobne rzeczy nam się podobaja.

Gratuluję efektów i pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak:

 

drzwi z Krakowa sprawuja sie bardzo dobrze. Oby tak juz im zostalo.

 

stol z Ikei nazywa sie Forsby (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70033525)

a krzesla - kurde - nie widze ich na stronie, jakos na K...ale te ich nazwy...jak mi sie przypomni to napisze

krzesla sa bardzo wygodne

 

tanie lampy byly w Leroy Merlin, z gazetki - ale grudniowej - przecenione cos na ok 60 zl za sztuke

 

a sofy - wygodne ale juz wysluzone. Maja wypatrzonego nastepce - tylko od finansow zalezy kiedy je wyprze :wink: Narazie stoja i mnie...denerwuja.

W tym salonie trudno ustawic 3 meble do siedzenia tak by nie byly tylem do kominka ijednoczesnie byly przodem do tv i nie wchodzily na hol....Kupimy duzy naroznik

 

a Twoj domek -projekt jakis mi znajomy..Wspanialy Muratora, Konkursowy?? Jakies znane mi klimaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...