Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika M20


mkkafe

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mkkafe!

:o :o :o :o :o :o

Brak mi słów!

Wiesz, że od początku mojego pobytu na forum PODZIWIAM CIĘ OGROMNIE!!!

Każde zdjęcie zamieszczone przez Ciebie w dzienniku przyprawia mnie o zawroty głowy, przyspieszone bicie serca itp.

Widać, że cierpliwość popłaca!

Wasz domek jest PIĘKNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i z każdym dniem staje się jeszcze piękniejszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oboje z mężem jesteście bardzo zdolni! Biję pokłony i pozostaję w zadziwieniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkkafe widziałam wasze schody w muratorze piękne :D

 

myślę o takich ratanowych lampach nad stołem jak u Ciebie nawet stół i krzesła mam takie same :oops: tylko ja łączę dwa stoły dłuzszymi bokami tak na codzień a w razie większej ilości gości ustawię je w drugą stronę

 

nestety kable wiszące z sufitu sa trochę źle umiejscowione i mam zdryz jak to zmienić bez prucia ścian :roll: widzę że Ty masz jakis patent na suficie - zdradź proszę co to :D

 

a czy zadowolona jesteś z tych lamp i czy jest wysarczająco światła (btw myslałaś o tych większych 60 cm baaardzo mi się podobają ale obawiam się czy nie za wielkie :roll: )

 

a i jeszcze na jakiej wysokości nad stolem powiesiłaś swoje Lerany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agagaj - bardzo dziekuje. Sledz nasz dziennik bo mamy w glowie jeszcze kilka fajnych a moze i nawet genialnych pomyslow :lol: Ciagle sie gryziemy z obudowa kominka - ktora juz ma szkielet i kilka plyt welny pomiedzy. Chcemy uciec od typowej obudowy - ogromnego sarkofagu i oczywiscie by nie bylo banalnie - plyta gk i marmur. Przeszlismy juz kilka etapow, miedzy innymi kominek mial miec obudowe zblizona do kuranta :lol: , mial byz rzezba drewniana...a teraz na czym stanelo nie bede zdradzac....To chyba najbardziej czasochlonny element wykonczenia w domu - myslimy nad nim juz rok :roll:

Jak bym mogla - sprzedalabym ten wklad i kupila mocna koze. No ale nie moge

 

aniawuratorze - tez dzieki za pochwaly

co do pytan:

maz zrobil z gotowych, oszlifowanych desek taka "kasetke" nawiercajac w niej otwory dla kabli tak, by ich rostaw byl odpowiedni. Pozniej przemalowalam ja wybielajacym beckersem by nie byla zbyt "drewniana". Przykrecil ja do sufitu i gotowe

 

co do lamp - sa super, daja fajne, miejscowe oswietlenie na stol i nieco rozproszone swiatlo dookola. Bardzo cieple i klimatyczne. Ogladalam te najwieksze - ale jakos sercem te mi pasowaly. To jest tez to ze my Ikee mamy dopiero w Poznaniu i wymiana/zwrot sie komplikuje.

Lampy wisza 60 cm nad stołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprytny pomysł z drewnianą kasetką :D

tylko muszę pomysleć jak ją do sufitu przymocować

 

Ja jestem fanką kóz domowych to moja druga :wink:

http://img11.imageshack.us/img11/8669/013ups.jpg

 

no wlasnie...takie kozy

jak mi sie zaczely podobac - akurat wybieralismy wklad

kozy okazaly sie miec zbyt mala moc5-6 kw. Teraz widze ze sa juz takie po kilkanascie kw.

Sliczna!!!

Super alternatywa dla kominkow z wkladem oblozonych tym paskudnym kg.

:-?

Gratulacje kozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza ma 15kw i naprawdę ostro daje :D

 

ja w pewnym momencie zauroczyłam się kominkami z kg i marmurem ale to nie była miłość prawdziwa i na szczęście mi przeszło :wink:

 

myślalam też przez chwilę o młotkowanej stali lub miedzi do obudowy wkładu

ale stanęło na dużej kozie z bezpośrednim doprowadzeniem powietrza z zewnątrz

 

Myślę że stworzysz coś takiego że nie będziesz żałować wyboru i polubisz swój kominek

 

Wybrałam ceglaste płytki do obłożenia klatki schodowej chcę ją podswietlić od dołu ale u mnie schody będą zabiegowe więc stolarz ma coś pokombinować

jak będzie czym to się pochwalę :D ale kiedy to będzie nie wiem :roll: muszę nauczyć się cierpliwości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...