Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika M20


mkkafe

Recommended Posts

matko ale habira

 

to jest pikus, bo to jest strona frontowa od ulicy :wink: dom stoi na dosc sporej skarpie tz z tylu domu jest skarpa w ktora wbudowane sa dodatkowo dwie kondygnacje stopiowane w dol ... calkiem nowoczesne ze szkla i stali. Wielki betonowy taras i schody prowadzace jeszcze nizej, gdzie znajduje sie dziki ogrodo-lasek ze stawem :wink:

 

ps acha - dom jest wyremontowany z przerobkami z bardzo juz podupadlego stanu technicznego - dosyc dlugo stal pusty, bo nikt nie chcial sie za to zabierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no - hacjenda wielgachna..

dzieki za poswiecenie ;))

 

ale ten "moj" plot wygladal inaczej

w wiekszosci mur i wstawka ze stali - pionowe "zaluzyjki". Do tego furtka i brama - tez ze stali..Tutaj jest raczej plot i slupki z podmurowka

 

Kiedys na spacerze uchwycilam taki plocik, ale zdjecie z komorki - wiec na slowo musicie uwierzyc ze to szare prety, tyle ze chyba okragle - ja bym widziala "katowniki" albo takie wlasnie zaluzje..Tutaj jest tak pol na pol muru i stali...srednio ten mur tam wyglada. Ja chyba bardziej zrobilam foto bo mi sie szary dom spodobal

http://klausfinger.com/zdjecia/dom/111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no - hacjenda wielgachna..

dzieki za poswiecenie ;))

 

ale ten "moj" plot wygladal inaczej

w wiekszosci mur i wstawka ze stali - pionowe "zaluzyjki". Do tego furtka i brama - tez ze stali..Tutaj jest raczej plot i slupki z podmurowka

 

Kiedys na spacerze uchwycilam taki plocik, ale zdjecie z komorki - wiec na slowo musicie uwierzyc ze to szare prety, tyle ze chyba okragle - ja bym widziala "katowniki" albo takie wlasnie zaluzje..Tutaj jest tak pol na pol muru i stali...srednio ten mur tam wyglada. Ja chyba bardziej zrobilam foto bo mi sie szary dom spodobal

http://klausfinger.com/zdjecia/dom/111.jpg

 

Mkkafe, a Ty już dalej nie mogłaś stanąć? :wink: :lol:

ja ledwie szarą chałupę widzę, nie mówiąc o jakichś płaskownikach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie poswiecenie i tak chodze tamtedy codziennie nad rzeke wybiegac zwierza 8)

 

Ten na mojej focie robiony byl z bloczkow i tynkowany - wstawki sa metalowe z pionowych profili zamknietych w prostokacie.

 

Mam gdzies jeszcze fote, takiego ktory mi osobiscie ... ale zamiast metalu, rozciagniete sa stalowe linki (na focie nie widac) do ktorych sa przymocowane maty wierzbowe. Tak na marginesie, to wyremontowana kostka 8)

 

http://img534.imageshack.us/img534/1060/img3348i.jpg

 

http://img62.imageshack.us/img62/791/img33551.jpg

 

brama jest taka ..

 

http://img6.imageshack.us/img6/1147/img3356a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie odpada o tyle że amstaf od sąsiadów przechodziłby swobodnie co nie wchodzi w grę

 

hehe

a u mnie zajace - podgryzaja co sie da

no i nasz psiur

 

ogolnie ladnie sie prezentuje, tylko kurcze te linki - mam wrazenie ze sa juz wszedzie w budownictwie :roll:

 

efilo - a sasiad nie wyrywa sie by cos z plotem od swojej strony zrobic :D - dla dobra amstafa??

 

elena - ja lubie plywac. Zart oczywiscie - to kanal Brdy w srodku miasta. Mocno obcielam dol zdjecia by bardziel plaskowniki bylo widac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

 

zapina go jak nas widzi.... na chwile....

 

i jakiś rok temu powiedział że to pies syna i jest tu tylko na chwile :evil:

 

jak widać chwila to bardzo względne pojęcie 8)

 

naszym sąsiadom, w dosyć zresztą zaawansowanym wieku, synek podrzucił syberiana husky. prawie codziennie widzę, jak pies wlecze jednego z małżonków :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

 

zapina go jak nas widzi.... na chwile....

 

i jakiś rok temu powiedział że to pies syna i jest tu tylko na chwile :evil:

 

jak widać chwila to bardzo względne pojęcie 8)

 

naszym sąsiadom, w dosyć zresztą zaawansowanym wieku, synek podrzucił syberiana husky. prawie codziennie widzę, jak pies wlecze jednego z małżonków :roll:

 

mamy tego samego sasiada?? :roll:

identyczna sytuacja :lol:

wczesniej jeszcze mieli kundla - czyli 2 psy. Kundel biegl samopas bez smyczy, zahaczajac po drodze o nasz kompostownik i wyjadajac jakies miesne resztki...robiac po drodze kupy na naszej parceli...strasznie sie wsciekalam, choc wiem ze po czesci moja wina bo nie mialam ogrodzenia. Nawet proce postanowilam zrobic i zalatwic z psem porachunki osobiscie, ale pies zdechl :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

 

zapina go jak nas widzi.... na chwile....

 

i jakiś rok temu powiedział że to pies syna i jest tu tylko na chwile :evil:

 

jak widać chwila to bardzo względne pojęcie 8)

 

naszym sąsiadom, w dosyć zresztą zaawansowanym wieku, synek podrzucił syberiana husky. prawie codziennie widzę, jak pies wlecze jednego z małżonków :roll:

 

mamy tego samego sasiada?? :roll:

identyczna sytuacja :lol:

wczesniej jeszcze mieli kundla - czyli 2 psy. Kundel biegl samopas bez smyczy, zahaczajac po drodze o nasz kompostownik i wyjadajac jakies miesne resztki...robiac po drodze kupy na naszej parceli...strasznie sie wsciekalam, choc wiem ze po czesci moja wina bo nie mialam ogrodzenia. Nawet proce postanowilam zrobic i zalatwic z psem porachunki osobiscie, ale pies zdechl :oops:

 

Mkkafe, teraz to nie wiem czy to dobrze czy źle :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...