Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika M20


mkkafe

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

a ja jestem po lekturze prawodawstwa i wcale mi nie jest do śmiechu. po pierwsze amstaff nie został wpisany na liste groźnych psów (podobno interweniowało lobby hodowców - a tych jest w pigułę od kiedy to najmodniejszy pies łysoli). po drugie przepisy odnośnie kagańca i smyczy to przepisy lokalne. a u mnie w mieście radni-barany wymyślili sobie że pies musi nosić obroze :o na grzmota mi obroża jak on będzie zagryzał moje dziecko????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Monika,

 

mam do Ciebie takie pytanie jak montowaliście drzwi wewnętrzne w małym pokoju na dole? Jak sobie poradziliście z brakiem tam węgarka? Chodzi mi o to jaką macie tam ościeżnice i jak to wszystko się trzyma ;). Przeglądałem z uwagą dziennik i nie mogę sie dopatrzyć jak to u Was wygląda ta strona drzwi od salonu bez węgarka, może masz jakieś zdjęcie prezentujące te drzwi.

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 90% drzwi nie ma węgarka po jednej stronie :lol:

 

mkkafe - nie będzie wyjścia. choć pan jest typowym przedstawicielem grona posiadaczy niebezpiecznych psów - twierdzi że to kochany miły bezpieczny piesek

 

zawsze pozostaje opcja proca 8)

 

no wlasnie :D

pozyczyc?

 

 

Darku - niestety maz wzial karte od aparatu, wiec zdjecie zrobie wieczorem

A Ty pytasz o jedna strone czy o dwie?

z jednej strony Przemek wysunal wegarek na etapie murowania dzialowek

http://klausfinger.com/zdjecia/dom/wegarek.jpg

 

a z tej drugiej - jak pisalam - zwężono przy montazu drzwi oscieznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Witaj :D

 

Wpadłam do Ciebie z prośbą podania mi czym malowaliście deski na skosach...? Jaka to była farba/bejca.

 

Szalenie podobają mi się deski bielone, i też u siebie będziemy mieli sufit w salonie z takich desek.

 

Z góry dziękuję z odpowiedź.

 

 

Ps. Masz ładny dom i super elewacje . Cieszę się, że się udało z tym kamieniem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Pomyślności w Nowym Roku! Ciepła rodzinnego, miłości, wiary i nadziei na każdy dzień życzy Nel :)

 

http://lh4.ggpht.com/_s9QJncbwfnM/TRUxTX_VLqI/AAAAAAAATcA/1ie6uMS398Y/19585__image007.jpg

 

Ps. mkkafe, odezwij się!!! :) Bardzo, bardzo tęsknię!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Na wstępie gratuluję ładnie wykończonego domu. Doczytałam, że na dole kuchni/jadalni macie panele Quick-Step Linesse Dąb Francuski Biały Satynowy. Ponieważ poważnie zastanawiam się nad ich zakupem ( na początku miała być deska trójwarstwowa jesion bielony przyklejana, ale ponoć starsznie się rysuje i zrezygnowaliśmy , więc w salonie, gdzie jest przejście na taras trójwarstwówka odpada). Zainteresowały nas więc te panele - ponoć są dobrej jakości - i mają fajny system. Czy masz je ułożone może na ogrzewaniu podłogowym? Czy dawaliście pod nie jakiś podkład lub folię? Z tego co doczytałam to one chyba mają już dołączony podkład 3,5mm. Jak się te panele sprawują, czy się rysują, albo jest z nimi jakiś inny problem? Czy w dalszym ciągu jesteście zadowoleni z ich wyboru? Czy widac że to panele, czy moze niektórzy mylą z drewnem - na tych zdjęciach trudno określić Jeśli można prosić o wklejenie zdjęcią , gdzie widoczny byłby większy fragment tej jasnej podłogi, byłabym bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
  • 8 months później...
  • 4 weeks później...
  • 3 months później...

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?

Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?

Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.

Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

 

Radości i pokoju płynących z tego, że Bóg, narodzony w Betlejem, KOCHA NAS.

A także codziennej odpowiedzi na tę MIŁOŚĆ

w Waszych szczerych i otwartych sercach

w Nowym Roku 2013

życzą, a także dziękują

za okazaną pomoc i wsparcie:

Aleksandra, Paweł, Julia, Mikołaj Gaża - NELKI

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...