Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

Hej! a ja w weekend bedę pomieszkiwać w domku!!! dzis zamawiam kuchnię i aż mnie głowa boli... :roll: od przyszłego tygodnia kładziemy płytki w łazience....kupiłam drzwi wew. :wink: :p wc i umywalkę oraz szafkę ...wszystko cersanit ....mam płytki na cały dom i panele również....mam tez bramę i drzwi wejściowe...zdjęcia po weekendzie....ale się cieszę....szukam Miko grzejników i pieca....jakie planujecie kupić?????piszcie.u. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej! a ja w weekend bedę pomieszkiwać w domku!!! dzis zamawiam kuchnię i aż mnie głowa boi... :roll: od przyszłego tygodnia kładziemy płytki w łazience....kupiłam drzwi wew. :wink: :p wc i umywalkę oraz szafkę ...wszystko cersanit ....mam płytki na cały dom i panele również....mam tez brzmę i drzwi wejściowe...zdjęcia po weekendzie....ale się cieszę....szukam Miko grzejników i pieca....jakie planujecie kupić?????piszcie.u. :wink:

 

brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! a ja w weekend bedę pomieszkiwać w domku!!! dzis zamawiam kuchnię i aż mnie głowa boli... :roll: od przyszłego tygodnia kładziemy płytki w łazience....kupiłam drzwi wew. :wink: :p wc i umywalkę oraz szafkę ...wszystko cersanit ....mam płytki na cały dom i panele również....mam tez bramę i drzwi wejściowe...zdjęcia po weekendzie....ale się cieszę....szukam Miko grzejników i pieca....jakie planujecie kupić?????piszcie.u. :wink:

 

Wow, Ula, ale się rozbujałas z tymi zakupami ;) Zazdroszczę Ci!! :oops: Ja to sobie na razie mogę pooglądac prospekty wykonczeniówki, bo w realu to bez sensu skoro w przyszłym roku dopiero bedziemy wykańczac.

Jaka kuchnia, za ile i gdzie zamawiałas? I oczywiscie pochwal się projektem tego cudeńka. Wklejaj zdjecia ile wejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile u was było tynków..

bo u nas :o

uwaga....730 :oops:

 

ja jeszcze nie wiem

 

jakie kladliscie tynki, dlaczego i jaka cena w jakim regionie Polski

 

ja szukam ekipy w okolicach Torunia

 

Piotr, naszym znajomym kładą tynki, ale zabij mnie nie wiem jakie. Usłyszalam tylko cenę 25 zl/m2. I nie wiem czy to dobra cena czy nie, bo na razie się tym nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas konczą tynki na gorze..dól skonczony. Koszt 13 zł /m2, a ile ich było..nie wiem.

A teraz tez wybieram grzejniki..własnie dzisiaj byłam w sklepie...cudne są. W sobote pan od Co wchodzi....a za 2 tyg wylewki robimy. W przyszłym tygodniu okna i drzwi nam montują.....robota pali się w rękach. :D

 

A co do tynkow gipsowych- chcie;lismy takie zrobic, ale okazało się,ze w miejscach podwyzszonej wilgoci nie mozna, czyli kotłownie, Wc, garaze....i koszt tez 22zł/m z materiałem.Wiec robimy zwykle i w sumie wyjdzie chyba nawet taniej..niz gipsowe pod malowanie.

 

A grzejniki planuje na dół dac z Firmy ENIX, modle Royal®, a łazienka Qu atro a góra Kermi, białe.

 

to sa do salonu:

http://enix.pl/enix_design/files/008_royal_R_foto_m.jpg

 

cała stronka ENIX

http://enix.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=82

 

i łazienka

http://enix.pl/enix_design/files/001_quatro_Q_foto_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tynkow gipsowych- chcie;lismy takie zrobic, ale okazało się,ze w miejscach podwyzszonej wilgoci nie mozna, czyli kotłownie, Wc, garaze....i koszt tez 22zł/m z materiałem.Wiec robimy zwykle i w sumie wyjdzie chyba nawet taniej..niz gipsowe pod malowanie.

 

A grzejniki planuje na dół dac z Firmy ENIX, modle Royal®, a łazienka Qu atro a góra Kermi, białe.

 

cala piwnice i lazienki i tak chcemy cementowo-wapienne czyli standardowe

 

do reszty pewnie gipsowe bo nie tyle o koszta tu chodzi co o czas - takie z maszyny to zawsze szybciej. no i jeszcze jakas solidna ekipa aby nie trzeba bylo przypadkiem jeszcze klasc gladzi po nich bo i tacy sie trafiaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dłuzej??u nas gdyby był pełny stan a nie robili we dwoch w tydzien cały dom by zrobili..a tak to dopiero teraz weszli na gore.Ale wczoraj było ich 4 i połowa gory zrobiona...

A gipsowe- zawsze trzeba poprawiac....a jak po tynkach bedzie CO i kucie????Nie zaszpachlujecie dobrze nigdy. :-?

 

a ja mam problem z tynkami...mam pęknięcia i martwie sie....W kuchni taka pajęczynka wyszła....Ale tez robia fajnie...z żółtego piasku, super teraz domek wygląda.....tylko gdbyby nie peknięcia byłoby idealnie. To normalne???Mowia,ze za szybko schnie tynk, w koncu mamy po 35 stopni...ale zeby az tak??Poprawiaja, ale czy to pomoze??? :-?

 

Mikopiko- a elektrycy juz poszli???Ile krzyknęli za instalacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :D

 

w ramach chwalenia się :

 

- brama garażowa zamontowana

- drzwi wejściowe leżą w garażu - tymczasowo zamontowałem jakieś z odzysku żeby nowe nie uległy zniszczeniu

- dach + okna dachowe na swoim miejscu

- ściany działowe na dole i na górze stoją

- okna w całym domu zamontowane

- w sobotę wchodzi hydraulik, w poniedziałek elektryk

- tynki i wylewka w sierpniu

 

a w piątek spróbujemy zaradzić żeby to wszystko się nie rozeschło czy rozsypało...

8) 8) 8)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy wśród osób budujących są Panie budujące samotnie

bez wsparcia mężów, ojców, kochanków :D

, które wzięły sprawy w swoje ręce, czytają, analizują, wybierają i budują.

 

jak są takowe to moje ukłony :p i wyrazy podziwu

 

jestem właśnie taką panią, spełniam marzenie bardziej mojego męża niż moje. Dzięki :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...