Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

- brama garażowa zamontowana

- drzwi wejściowe leżą w garażu - tymczasowo zamontowałem jakieś z odzysku żeby nowe nie uległy zniszczeniu

- dach + okna dachowe na swoim miejscu

- ściany działowe na dole i na górze stoją

- okna w całym domu zamontowane

- w sobotę wchodzi hydraulik, w poniedziałek elektryk

- tynki i wylewka w sierpniu

 

dzis chcemy zamowic okna, drzwi wejsciowe oraz brame garazowa

 

dach sie robi i okna tez trzeba zamowic jak bedzie konkretnie wiadomo jakie dziury im wyszly

 

sciany dzialowe robia jak tylko dach skoncza

 

hydraulika jeszcze szukam aczkowliek jedna dobra oferte juz mam - kto wie czy nie poczekamy az bedzie chalupa zamknieta bo to roznie bywa

 

elektryk zamowiony i wszystkie kable juz czekaja

 

ekipy do tynkow caly czas szukam a wylewki to najmniejszy problem

 

jseli chodzi o zadbanie aby nic sie nie rozeschlo to jak najbardziej jestesmy gotowi - pojdzie moment bo przemeczeni jestesmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

co to urlop? ;) U mnie w tym roku to słowo zniknęło ze słownika :D

 

trzeba miec taka prace aby moc i zarobic i odpoczac. ja ostatnie 3 dni spedzilem oczywiscie sluzbowo w pensjonacie na podhalu. sauna, basen, tenis, zakupy na slowacji, wycieczki samochodowo-objazdowe w gory no i w sumie z 3 godziny pracy + 16 godzin jazdy

 

U mnie ostatnio była Moskwa, ale czasu podrózy było trochę mniej, bo leciało się samolotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co to urlop? ;) U mnie w tym roku to słowo zniknęło ze słownika :D

 

trzeba miec taka prace aby moc i zarobic i odpoczac. ja ostatnie 3 dni spedzilem oczywiscie sluzbowo w pensjonacie na podhalu. sauna, basen, tenis, zakupy na slowacji, wycieczki samochodowo-objazdowe w gory no i w sumie z 3 godziny pracy + 16 godzin jazdy

 

U mnie ostatnio była Moskwa, ale czasu podrózy było trochę mniej, bo leciało się samolotem :D

 

u mnie to ew Włochy pozostają :lol: :lol: :lol: pod Warszawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieciaki :wink: u mnie robi sie mała łazienka...zdjęć niet, bo nie ma komu się za to wziąć :wink: kupiłam biała cieszynkę i jadę gruntować ściany...sama :roll: :o !!!!! jakies rady praktyczne? :wink:

 

Odnośnie malowania - założyć coś na głowę i dużo samozaparcia, bo to robota wbrew pozorom ciężka, szczególnie malowanie sufitu.

 

Jeżeli wolno spytać, to kiedy zaczynaliście budowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czandra u mnie niestety też budowanie idzie bardzo powoli. Wziełam taka ekipę, która powiedizała mi że wczesnie zaczną. Niestetymimo tego, że zaczeli już na poczatku czerwca, maja tez inne budowy, i buduje tylko dwie, trzy osoby. Krew mnie zalewa, jak przychodzę z pracy, a tak mało wybudowane. No, ale niestety, chyba nie będe teraz zmieniał ekipy. Żyję tylko nadzieją, że do końca sierpnia się wyrobią. Bo i tak dekarz ma przyjść we wrześniu.

 

Rada dla innych: bierzcie takie ekipy, które pracują tylko dla siebie. U mnie jest główny murarz, który ma swoich ludzi, i wyobrażacie sobie płaci im od godziny. Nie dawno się o tym dowiedziałam :-( Ja jestem z nim umówiona na konkrentą kwotę. A on jest przez to stratny, bo jak go nie ma , to jego pracownicy się ruszaja jak muchy w smole... ja jestem tylko stratna, że sie stresuje i denerwuje dłuzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...