Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tradycyjne , potem na to gładz gipsowa przyjdzie ,.

 

pozdrawiam :)

 

a po co gadz?

my tez mamy tradycyjne zacierane piaskiem kwarcowym , gotowe do malowania, gladziutkie, rowniutkie , niczym nie trzeba zacierac

 

ale po gładzi sa jeszcze gładsze :)

pozdrawiam

 

 

to po co cementowo wap robisz? gipsowe trzeba bylo robic, bylyby jeszcze rowniejsze :lol:

spoko ...kazdy robi tak jak lubi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiace zalecają...i tak mam zamiar robic. 2 miesiące, a dokładnie 2x28 dni,Tyle schnie beton. :D

 

a ja mam problem..jest na wnętrzach....nie wiem co dac na schody zabiegowe... :-?

 

Nareszcie ktos sie odezwał..NO!!!!

U mnie tez zmiany.....wszystko w dzienniku budowy.

 

A co do tynkow gipsowych....Dlatego mysmy nie dawali, choc kazdy nam radził.Nie mozna dawac nawet w garazu i kotłowni..nie mowiac o WC i kuchni.Tam gdzie jest woda, bo pecznieje....a nie mam zamiaru w zimie sciagac snieg z auta zeby do garazu wjechac.Wiec zrezygnowałam!!!!Ale rozne sa szkoły. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez.... :D prawie 7 tygodni.Jestem wstepnie umowiona z panem od układania deski na koniec pażdziernika.....Wole odczekac, niz pozniej miec problem.

Mieszkam w blku oddawanym 7 lat temu i wiem, jak to wygladało. Zaraz po wylewkach dali klucze ludziom i nam tez.Wszyscy w ciagu 2 tyg mieszkali i teraz mamą wilgoc, grzyb.Administracja kaze wietrzyc.....a my czekalismy przepisowo i jako jedni zniewielu- mama spokoj. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...