Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam w salnie takie cos wymyslone,ze pod scianami ma byc gres 60/60 a na srodku drzewo i wykonczone korkiem. Jak wiadomo deska jest grubsza troche wiec beda musieli wyrownac...

 

ale wylewki masz na równym poziomie? :roll:

bo my dzisiaj po rozmowie z ew wykonawcą i mówi, że może być problem :roll: ...trzeba szukać grubych płytek :roll: ....

extra :evil: jak mnie wku@#$%$@@, że ci co robią robotę to robią tak , żeby im było łatwiej ...dawaj kasę i spadaj :roll: ...a potem się okazuje, że ten co po nim wchodzi mówi, że tak powinno być zrobione a nie tak :roll: :roll: :roll: echhhh...aby do przodu :roll:

 

Dagi miłej zabawy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto3.m.onet.pl/_m/2bc878be3251a601846d2b400171b2ff,5,19,0.jpg

 

To nasz domek z dzisiaj...

Był juz wieczor, wiec ta gora ma dziwnie inny kolor, ale normalnie to nie ma takiej roznicy w odcieniu......mozecie mi wierzyc.

Dzisiaj montują nam alarm....i mam juz piekny balkonik... :D...jest jakies zwarcie i juz 4 godzine sie męczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chciałam orzech....ale w tej firmie,co kupowałam tylko mieli jasny dąb....

 

A ja musze sie pochwalic- mam juz załozony alarm, a jutro od rana nowy człowiek zaczyna robic szpachle, gładzie i ocieplac poddasze.Ma tydzien luzu zanim wyjedzie na 2 tyg do Warszawy, wiec przez ten tydzien cos nam porobi w domku....Wieczorem jade zobaczyc,co dzis zrobili..podobno juz rynny w pełni zamontowane....moze i dachowke zdążyli cos doukładac... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...