Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A czy ktoś z was miał najpierw okna wstawione, a później dach zrobiony??? Przeciagnał mi się termin wykonania dachu, a zbliża sie termin montowania okien. Nie chcą przeciągnąc terminu montażu. Będę miałą chyba dopiero dach za foliowany, a już będą okna... boję się, że może sie im coś stac :-( okna PCV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko!!! Od dziś mam Net...na Twoje życzenie :wink: .....Oj tyle mam wrażeń...masz moje słowo, że zdjęcia będą lada dzień...tak się cieszę, że znów mogę tu pisać...HIP HIP HURRRA!!!!!!! POZDRÓWKA! u.

 

Ula, jako jedna z pierwszych osób w grupie wieczne planującej zamieszkałaś w domku i teraz bierzesz nas na przetrzymanie!!!! :wink:

Poproszę zdjęcia jak najszybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie podobna wnetrze..takie przytulne....

Brakuje mi coraz bardziej własnego kąta....takiego miejsca, gdzie mogłabym zapomniec o wszystkim..zamknąc sie i nie słuchac za scianą sąsiadów, tylko wsłuchac sie w wiejską cisze....Tam, gdzie sie buduje kiedys była totalna wies....pare domkow na krzyż, teraz wkoło ludzie....

Ale mysle,ze i tak mniej beda mi przeszkadzac niz teraz sasiedzi w bloku.

Marze o snie przy kominku, sniadaniu na tarasie, spacerowaniu boso po własnym trawniku....

Chyba sie starzeje, ale nie "dziwota", w koncu własnie miałam urodzinki..... :-?jestem o rok starsza..... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie podobna wnetrze..takie przytulne....

Brakuje mi coraz bardziej własnego kąta....takiego miejsca, gdzie mogłabym zapomniec o wszystkim..zamknąc sie i nie słuchac za scianą sąsiadów, tylko wsłuchac sie w wiejską cisze....Tam, gdzie sie buduje kiedys była totalna wies....pare domkow na krzyż, teraz wkoło ludzie....

Ale mysle,ze i tak mniej beda mi przeszkadzac niz teraz sasiedzi w bloku.

Marze o snie przy kominku, sniadaniu na tarasie, spacerowaniu boso po własnym trawniku....

Chyba sie starzeje, ale nie "dziwota", w koncu własnie miałam urodzinki..... :-?jestem o rok starsza..... :(

 

dopiero teraz przeczytałam :oops: :oops:

 

Sto lat Dagi , abyś swoje kolejne święto spedzała już w swoim domku i ..na trawce :D

http://www.e-kwiaty.pl/photo/kwiaty_bukiety_wiosna_02d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...